Νέα

Τα ποδαράκια της συναδέλφου μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patousolatris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως σας φανηκαν οι πατουσες-δακτυλα της συναδερφου?

  • ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!

    Ψήφοι: 10 20,4%
  • ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ......

    Ψήφοι: 17 34,7%
  • ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ

    Ψήφοι: 17 34,7%
  • ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!

    Ψήφοι: 5 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.276
Πόντοι
11.956
γιατι δεν νομιζω οτι θα ηθελε......απλα αποδεχτηκε την βοηθεια που της εδωσα στο να βγαλζω τα καλτσακια της!ναι μεν τα ακουμπησα αλλα δεν νομιζω να ηθελε και μασαζακι!
Δεν μπορούσε μόνη είχε την μέση της....εμένα όταν με πιάνει η μέση από το πολύ σεξ δεν μπορώ να βάλω τις κάλτσες ....μάλλον την ξέσκισε αυτές τις μέρες ο άντρα της και εσύ κοίτα τα καλτσακια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.276
Πόντοι
11.956
οχι πως διαβασα και τα δικα σας με τρυγυριζε στο μυαλο ετσι λοιπον στην δουλεια με ζητησε κατι και με ειπε καντο και θα κανω οτι θες !οτι θελω λεω??εε αυτο ηταν της το ειπα...... εχεις τελειες πατουσες και θα ηθελα να τις χαιδεψω!!!!γελασε με ειπε πολλα ζητας αλλα απο την στιγμη που δεν εκανε σαν παρθενοπη και δεν επαθε ενα σοκ μπορω να πω οτι ελπιζω!
Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.....μόνο μην λένε την πεθερά σου ελπίδα ....!!!!!
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Τελικά τα κατάφερες η οχι;;
ξαναειχαμε μια συζητηση της ειπα της θελω οτι θελω να βρεθουμε καποια στιγμη οι δυο μας να δω και να χαιδεψω τις πατουσες της χαμογελασε και μου ειπε ποτε κανενας αντρας ακομα κια οταν ηταν ελευθερη (πριν 30 χρονια βεβαια)δεν της το εχει προτεινει ποτε αυτο!!μακαρι να ειμαι ο πρωτος της!εννοειτε οτι οταν κανουμε τετοια συζητηση ο πουτσος μου ειναι υπερκαυλωμενος και μονο στην ιδεα οτι μπορει να γινει κατι!
 

Sexykokos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
363
Like
384
Πόντοι
21
ξαναειχαμε μια συζητηση της ειπα της θελω οτι θελω να βρεθουμε καποια στιγμη οι δυο μας να δω και να χαιδεψω τις πατουσες της χαμογελασε και μου ειπε ποτε κανενας αντρας ακομα κια οταν ηταν ελευθερη (πριν 30 χρονια βεβαια)δεν της το εχει προτεινει ποτε αυτο!!μακαρι να ειμαι ο πρωτος της!εννοειτε οτι οταν κανουμε τετοια συζητηση ο πουτσος μου ειναι υπερκαυλωμενος και μονο στην ιδεα οτι μπορει να γινει κατι!
Συνέχισε τις προσπάθειες..
Λέγε τις συνεχώς πισο τέλειες πατούσες έχει και θα τα καταφέρεις…
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.276
Πόντοι
11.956
ξαναειχαμε μια συζητηση της ειπα της θελω οτι θελω να βρεθουμε καποια στιγμη οι δυο μας να δω και να χαιδεψω τις πατουσες της χαμογελασε και μου ειπε ποτε κανενας αντρας ακομα κια οταν ηταν ελευθερη (πριν 30 χρονια βεβαια)δεν της το εχει προτεινει ποτε αυτο!!μακαρι να ειμαι ο πρωτος της!εννοειτε οτι οταν κανουμε τετοια συζητηση ο πουτσος μου ειναι υπερκαυλωμενος και μονο στην ιδεα οτι μπορει να γινει κατι!
Θα της πάρεις την παρθενιά χαχαχαχα....όνειρα όνειρα πουλιά μου ταξιδιαρικα
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
και ερχεται η συνεχεια!!πηγαμε μια βολτα με το αυτοκινητο μου!καποια στιγμη τις ειπα ποσο τρελλαινομαι με τις πατουσαρες της και ποσο θα ηθελα εστω να τα βγαλω μια φωτο !!τελειως ακομπλεξαριστη σαν να το περιμενε(μετα απο τοσα που της ελεγα λογικο) πηγε στο πισω καθισμα απλωσε τις ποδαρες τις και ιδου το αποτελεσμα!!τωρα το τι μπορει να εγινε το αφηνω να το σκεφτειτε εσεις!!μπορεις να μην εγινε και τιποτα απολυτως!απολευστε λοιπον τις καυλοπατουσαρες της 55αρας!!πολυ θα γουσταρα καποιος μερακλης να τα γεμιζε με χυσια και να το ξαναποσταρε!!!
344.jpg
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
99
Like
624
Πόντοι
80
Να βαλω κ γω 2 φωτο ......παντως σαν της πατουσιτσες της δικιας σοθ δεν ειναι
υγ ειναι απο διαφορετικες κοπελες η πρωτη τωεα 45αρς η δευτερη 25αρα
 

Συνημμένα

  • received_801944931966082.jpeg
    received_801944931966082.jpeg
    59,4 KB · Εμφανίσεις: 42
  • received_780781960567139.jpeg
    received_780781960567139.jpeg
    73,4 KB · Εμφανίσεις: 38
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Αδερφέ, ούτε ο Φώσκολος δεν έκανε τόσα επεισόδια χωρίς καμία εξέλιξη...
-θελω να γλυψω τις πατουσες της
-ναι αντε γλυψε της πατουσες της
-θελω τοσο πολυ να της γλυψω τις πατουσες της
-πρεπει να γλυψεις της πατουσες της!
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
και φυσικα θα προσεξατε και την αλυσιδιτσα!!!!ποσο καυλα γυναικα ειναι !!!!
 

Sexykokos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
363
Like
384
Πόντοι
21
Τελικά τις εγληψες;
Την έσκισες ; Η ακόμα…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom