Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 425K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.181
Like
10.513
Πόντοι
2.256
....προσεχως και παλι Σκαραβαιος αγαπητοι συναγωνιστες.Ο Νικολακης θα ανοιξει και παλι το μαγαζακι της χαρας.
Πιο πυρφοράδικο μαγαζί να σε μαδάνε, δεν υπήρχε. Άσε που γίνονταν η χαρά του μπάτσου εκεί μέσα.
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Δεν ήταν πάντα έτσι ο Σκαραβαίος φίλε, έχουν περάσει δυνατά εργαλεία από κει και το γεγονός οτι ήταν πρακτικά όλη μέρα ανοιχτό το έκανε μοναδικό στο είδος
Τον τελευταίο καιρό πρίν κλείσει χάλασε, γέμισε παρέες αλβανών έτοιμους για μανούρα, μπράβους, μπάτσους και βιζιτούδες που δεν ασχολούνταν καν για κονσομασιόν με τον πελάτη που θα κερνούσε 2-3 ποτά
Χαζολογούσαν μόνες τους και έρχονταν τα ταξί στην Μαυρομιχάλη και τις παραλάμβαναν μία-μία

Πάντως αν ξανανοίξει θα περάσουμε για ένα ποτό for old times sake
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Δεν ήταν πάντα έτσι ο Σκαραβαίος φίλε, έχουν περάσει δυνατά εργαλεία από κει και το γεγονός οτι ήταν πρακτικά όλη μέρα ανοιχτό το έκανε μοναδικό στο είδος
Τον τελευταίο καιρό πρίν κλείσει χάλασε, γέμισε παρέες αλβανών έτοιμους για μανούρα, μπράβους, μπάτσους και βιζιτούδες που δεν ασχολούνταν καν για κονσομασιόν με τον πελάτη που θα κερνούσε 2-3 ποτά
Χαζολογούσαν μόνες τους και έρχονταν τα ταξί στην Μαυρομιχάλη και τις παραλάμβαναν μία-μία

Πάντως αν ξανανοίξει θα περάσουμε για ένα ποτό for old times sake
Δεν αντιλέγει κανείς, όντως ήταν μαγαζί - σταθμός ο "Σκαραβαίος" και ήμουν κι εγώ περιστασιακός πελάτης του για κάποια χρόνια, απλά σίγουρα η περίπτωσή του δεν αφορά το παρόν thread... Εδώ δε γράφουμε για κωλόμπαρα γενικά, αλλά για κωλόμπαρα που ο πελάτης μπορεί να πηδήξει επειδή αυτό περιλαμβάνεται κανονικά στο μενού των υπηρεσιών είτε να παίξει έστω σεξουαλικά, μη χάνουμε τον προσανατολισμό μας
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Ρε παιδιά ωραία όλα αυτά και OK υπάρχουν ακόμα αλλά τι κυκλοφορεί όμως εκεί μέσα μια βόλτα κάναμε ένα βράδυ για πλάκα και τι είδαμε δεν περιγράφετε …
Θές να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος; Από ποιο μαγαζί πέρασες, ποιες είδες κλπ
 

Richelieu

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
16
Like
11
Πόντοι
0
Ένα Naos club στον πειραιά ξερει κανενας αν ειναι αυτης της κατηγορίας?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.971
Πόντοι
2.046
μάγκες σε
ένα μαγαζί Χαλαρά στο
μπουρνάζι όποτε περνάω απ έξω αργά το βράδυ κάθονται 3 θείτσες ξεκολέ... ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
μάγκες σε
ένα μαγαζί Χαλαρά στο
μπουρνάζι όποτε περνάω απ έξω αργά το βράδυ κάθονται 3 θείτσες ξεκολέ... ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;
Μπαίνεις, παίρνεις ποτό, συννενοείσαι για την τιμή με κάποια από τις "θείτσες" που θα σε πλησιάσει αν τυχόν γουστάρεις και την γαμάς επί τόπου.
Υπάρχουν εκατοντάδες αναφορές στο νήμα με λεπτομέρειες.
 

dimit_

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
56
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Κομπλε(η παλιά Μάσκα) στην Γ Σεπτεμβρίου. Μου την έπεσε η Δώρα και πήγαμε στην γωνία για την συνέχεια. Χαμούρεμα, χουφτώματα είχε από όλα το μενού. Στο τέλος με τελείωσε με το χέρι. Παρόλες τις προτάσεις που μου έκανε δεν την κέρασα παραπάνω. Θέλει προσοχή η συγκεκριμένη γιατί είναι ασυγκράτητη στα ποτά. Ο μοναδικός πελάτης του μαγαζιού ήμουν εγώ.
Επίσης τυχαία περνούσα ένα βράδυ απο Μιχαλακοπούλου και ο Κάβος ήταν ανοιχτός.
κάβος απάτη. ούτε καν.
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές το μπαρ oneiro ξέρουμε τι παίζει ??
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Μπαίνεις, παίρνεις ποτό, συννενοείσαι για την τιμή με κάποια από τις "θείτσες" που θα σε πλησιάσει αν τυχόν γουστάρεις και την γαμάς επί τόπου.
Υπάρχουν εκατοντάδες αναφορές στο νήμα με λεπτομέρειες.
Που το βρίσκουμε συναγωνιστή??
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Έχει κανένα καλό μωρό αυτή την περίοδο ?
Σε αυτά τα μαγαζιά δεν έχει μωρά....... εκτός αν εννοείς μωρά που μπορεί να έχουν και εγγόνια.
Οι ηλικίες συνήθως είναι από 40+ μέχρι όσο αντέχουν.
Τώρα τελευταία δεν έχω πάει, αλλά αφού συνεχίζει εκεί η Φλώρα είναι εγγύηση για να περάσεις καλά.
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
232
Like
360
Πόντοι
21
Στον Πειραιά: Ή λεωφόρο δημοκρατίας ή γρηγορίου λαμπράκη, υπηρχε ενα playboy. Υπαρχει ακόμα;
Επισης στην αναπαύσεως υπηρχε ο πρίγγιπας, νομίζω έχει κλείσει. Στις Αχαρνές σε ενα στενακι υπαρχει ακόμα ο Γαμπρός, φαινεται σα μαγαζι απολατζίδικο οτι ναναι απ έξω, ως κερασματαδικο το ήξερα. Εχει γαμησει κανείς στα μαγαζια αυτά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom