Νέα

Τα πιο επικίνδυνα fetish παιχνίδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια εινα τα πιο επικυνδινα fetish παιχνιδια.

  • footfetish

    Ψήφοι: 4 2,9%
  • strapon play

    Ψήφοι: 18 13,2%
  • bondage

    Ψήφοι: 17 12,5%
  • shoe fetish

    Ψήφοι: 3 2,2%
  • domination

    Ψήφοι: 5 3,7%
  • footjob

    Ψήφοι: 3 2,2%
  • golden rain

    Ψήφοι: 25 18,4%
  • trampling

    Ψήφοι: 20 14,7%
  • fistfuck

    Ψήφοι: 38 27,9%
  • slapping

    Ψήφοι: 2 1,5%
  • dog play

    Ψήφοι: 8 5,9%
  • spanking

    Ψήφοι: 2 1,5%
  • crossdreasing

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • humiliation

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • spitting

    Ψήφοι: 7 5,1%
  • face fuck

    Ψήφοι: 8 5,9%
  • ballbusting

    Ψήφοι: 65 47,8%
  • torture

    Ψήφοι: 41 30,1%
  • sex wrestle

    Ψήφοι: 17 12,5%
  • submission

    Ψήφοι: 7 5,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δε μίλησα για νίτσε, δεν ξέρω καν τι λέει ο νίτσε  :grin:


Η γενικότερη ανάγκη για δύναμη ή αντίστοιχα για έλεγχο δεν είναι θέμα φύλου στεγνά. Η παραφιλία είναι σε πάαααρα πολύ μεγάλο βαθμό. Και τα φετίχ ανήκουν σε αυτήν την κατηγορία.

Με βάση αυτό μπορούμε να εξάγουμε το συμπέρασμα ότι τα περισσότερα φετίχ εκφράζονται είτε παθητικώς είτε ενεργητικώς με βάση το αρσενικό φύλο και την "επιθυμία" αυτού, με αποτέλεσμα αυτό να οδηγεί στο ότι υπάρχουν και οι δύο πλευρές αλλά ο λόγος για τον οποίο υπάρχουν αυτές είναι γιατί η αντίστοιχη ανάγκη του αρσενικού είναι είτε να υποταχθεί είτε να υποτάξει στην προκειμένη περίπτωση.

μη συγχέεις τα φετίχ με τον σαδισμό ή το μαζοχισμό. Συμφωνώ ότι τα φετίχ είναι κυρίως ανδρικό προνόμιο. με τις τελευταίες δύο προτάσεις διαφωνώ κάθετα. μια γυναίκα δεν είναι σαδίστρια επειδή ένας άντρας θέλει να παραδώσει τον έλεγχο. είναι σαδίστρια επειδή θέλει να παίρνει τον έλεγχο, και θέλει άντρες που θέλουν να τον παραδώσουν. μια γυναίκα σαδίστρια δεν πρόκειται να κάνει έναν άντρα μαζοχιστή, ούτε ένας άντρας σαδιστής μπορεί να κάνει μια γυναίκα μαζοχίστρια (και τα ανάποδα). αυτό δεν είναι θέμα φύλου. ξέρω ότι οι όροι σαδιστής/μαζοχιστής δεν είναι εντελώς ακριβείς, αλλά δεν έχω πρόχειρους πιο κατάλληλους  :cheesy:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
δε μίλησα για νίτσε, δεν ξέρω καν τι λέει ο νίτσε  :grin:


μη συγχέεις τα φετίχ με τον σαδισμό ή το μαζοχισμό. Συμφωνώ ότι τα φετίχ είναι κυρίως ανδρικό προνόμιο. με τις τελευταίες δύο προτάσεις διαφωνώ κάθετα. μια γυναίκα δεν είναι σαδίστρια επειδή ένας άντρας θέλει να παραδώσει τον έλεγχο. είναι σαδίστρια επειδή θέλει να παίρνει τον έλεγχο, και θέλει άντρες που θέλουν να τον παραδώσουν. μια γυναίκα σαδίστρια δεν πρόκειται να κάνει έναν άντρα μαζοχιστή, ούτε ένας άντρας σαδιστής μπορεί να κάνει μια γυναίκα μαζοχίστρια (και τα ανάποδα). αυτό δεν είναι θέμα φύλου. ξέρω ότι οι όροι σαδιστής/μαζοχιστής δεν είναι εντελώς ακριβείς, αλλά δεν έχω πρόχειρους πιο κατάλληλους  :cheesy:

Αφ'ενός, δε συγχέω κάτι. Δεν είπα ότι η γυναίκα κάνει ό,τι κάνει (το έβαλα το κόμμα) λόγω του ότι θέλει να κάνει χατήρια στον άντρα. Ανέφερα την προέλευση και το λόγο που αυτη είναι ως έχει γύρω από τον ορισμό των φετίχ. Μιλάμε για φετίχ (έτσι λέει ο τίτλος του θρεντ τουλάχιστον) κι όχι για την κάυλα της στιγμής που εμένα τώρα μου βγήκε να τη δω αφέντης κι αύριο θα μου βγει να παίξουμε τα γατάκια στην αυλή. Είχε κάποια points η μουνίτσα σε προηγούμενά της ποστ περί του θέματος.

Αφ'ετέρου δες τα πμ σου.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
κάπου μπλέξαμε τα μπούτια μας, εσύ μιλάς για φετίχ κι εγώ συγκεκριμένα για humiliation
κι όχι τίποτ'άλλο, έχω και κάτι μπούτια ΝΑ, κρίμα νέο παιδί  :(
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
κάπου μπλέξαμε τα μπούτια μας, εσύ μιλάς για φετίχ κι εγώ συγκεκριμένα για humiliation
κι όχι τίποτ'άλλο, έχω και κάτι μπούτια ΝΑ, κρίμα νέο παιδί  :(

Μ'αρέσουν τα μπούτια ΝΑ !!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Που είναι ο αεροβολάκης να μου πει ότι ψάχνω γκόμενα στο μπου?

Χάνει τις ευκαιρίες του κι αυτός ο μένγκελε των δοντιώνε.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
άμα δεν ψάχνεις στα εξάρχεια καλά είσαι, αυτό είναι ο πάτος για τον λαλάκη  :rockon:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το humiliation κυρίως στο αρσενικό αναφέρεται.

Τουλάχιστον ως φετίχ.

Το να φέρεται "απαξιωτικά" ένας άντρας σε μία γυναίκα την ώρα της πράξης = no big deal.

Το humiliation ως έννοια φετιχιστική κυρίως αναφέρεται σε εξευτελισμό τους ανδρός από τη γυναίκα.

Βασικό αίτιο ότι κάθε παραφιλία είναι "προνόμιο" (ή σωστότερα ίδιον, γι'αυτό και τα εισαγωγικά) του αρσενικού.

Παραφιλίες στο φυναικείο φύλο σπανίζουν... Είτε σοβαρές (βλαβερές-επικίνδυνες) είτε πιο λάιτ.

κανεις λαθος :) το Humiliation αναφερεται στην master/slave ή dominant/submissive σχεση...απο κει και επειτα εξαρταται το ποιος εχει τον συγκεκριμενο ρολο στην καθε σχεση ή ακομα και αν ειναι Switch η σχεση οποτε το Humiliation μπορει να το δεχεται διαδοχικα και ο αντρας αλλα και η γυναικα....ειναι καθαρα τμημα σχεσης εξουσιας και δεν εχει σχεση με αντρα ή γυναικα αποκλειστικα....ουτε κατα διανοια...
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
κανεις λαθος :) το Humiliation αναφερεται στην master/slave ή dominant/submissive σχεση...απο κει και επειτα εξαρταται το ποιος εχει τον συγκεκριμενο ρολο στην καθε σχεση ή ακομα και αν ειναι Switch η σχεση οποτε το Humiliation μπορει να το δεχεται διαδοχικα και ο αντρας αλλα και η γυναικα....ειναι καθαρα τμημα σχεσης εξουσιας και δεν εχει σχεση με αντρα ή γυναικα αποκλειστικα....ουτε κατα διανοια...

Αν μιλάμε απλά για humilation είναι όπως τα λες.

Αν μιλάμε για το humiliation ως φετίχ όχι. Για πολλοστή φορά τα φετίχ είναι ίδιον των ανδρών.

Τέσπα το λυσσάξαμε το θέμα.

Καλή μας μέρα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αν μιλάμε απλά για humilation είναι όπως τα λες.

Αν μιλάμε για το humiliation ως φετίχ όχι. Για πολλοστή φορά τα φετίχ είναι ίδιον των ανδρών.

Τέσπα το λυσσάξαμε το θέμα.

Καλή μας μέρα.

δεν το χεις πουλακι μου. ασ'το γαμα το :P
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
εχεις δικιο δεν το χει
αντιθετως η μουνιτσα το χει και πολυ

μουνιτσα εισαι να σου κανω ενα wax στο καπακι εσυ ενα  vomit μετα να σου κανω ενα scat και για τελος saft?
:tooth:
α βαλε και snaf :s&m_1:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εμενα μου αρεσει η γυναικα να ντυνεται αστροναυτης..
παιδικα καταλοιπα..

post-43-1178952968.jpg
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
define φυσιολογικο μεγεθος :grin: αν σου βαλει το στραπον ασαλιωτα και χωρις ελεος θα σου πω εγω αν θα τρεχεις με ρηξη στο κολον ή οχι :grin:


παρντον δεν το ηθελα :( :(

τελικα εισαι μεγαλη γιατρεσα μουνιτσα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εχεις δικιο δεν το χει
αντιθετως η μουνιτσα το χει και πολυ

μουνιτσα εισαι να σου κανω ενα wax στο καπακι εσυ ενα  vomit μετα να σου κανω ενα scat και για τελος saft?
:tooth:
α βαλε και snaf :s&m_1:

μεχρι το waxing καλα το πηγαινες :2funny:
 

Carl Fucking Wolf

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2011
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
το ποιο επικύνδυνο (για την γυναίκα δλδ) είναι μάλλον τα παιχνίδια με αλογάκια και σκυλάκια...
όλο και κάποιο ανώμαλο αγόρι θα υπάρχει που γουστάρει να βλέπει την κοπέλα του/γυναίκα του με άλογο η σκύλο,  :2funny: και όλο και κάποια κορασίδα θα την βρήσκει με αλογάκια και σκυλάκια!!! :grin:

σοβαρά τι γνώμη έχετε για το "φετίχ" γυναίκα vs άλογο η σκύλος ?



 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τα μονα μη-αποδεκτα για μενα φετιχ ειναι αυτα που αφορουν σε ανηλικους και ζωα...για ευνοητους λογους....
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Το πιο επικίνδυνο είναι το breath play (suffocation) αλλά δε βρίσκεται στη λίστα
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Άπό Καρίνα: "...Το πιο επικίνδυνο είναι το breath play (suffocation) αλλά δε βρίσκεται στη λίστα..."


Καρίνα, έχεις άπόλυτο δίκιο, άλλά τό suffocation είναι καί κάτι τό όποίο δίνει μοναδικούς καί καταπληκτικούς όργασμούς.

Μιλάω άπό προσωπικές έμπειρία.
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Άπό Καρίνα: "...Το πιο επικίνδυνο είναι το breath play (suffocation) αλλά δε βρίσκεται στη λίστα..."


Καρίνα, έχεις άπόλυτο δίκιο, άλλά τό suffocation είναι καί κάτι τό όποίο δίνει μοναδικούς καί καταπληκτικούς όργασμούς.

Μιλάω άπό προσωπικές έμπειρία.


Δεν το έχω δοκιμάσει και θέλω να πω "ακόμα", αλλά θα πρέπει να ξέρω καλά τον άλλο και να του έχω εμπιστοσύνη.
 

ZEYS1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
η λιστα θελει ενημερωση μονο επικινδυνα δεν εχει τι να ψηφισεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom