Νέα

Τα νέα της Καλαμάτας

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.827
Κριτικές
8
Like
24.414
Πόντοι
6.336
Έτσιιιιι.
Μπούτσααααααα Καλαματιανάκια

:2on1::2on1::2on1:
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Έτσιιιιι.
Μπούτσααααααα Καλαματιανάκια

:2on1::2on1::2on1:
Έφαγα προφιτερόλ Πραλινα προχθές
Εδώ βαράει 30αρια.. αύριο παγωτακι Απόλαυση στην παραλία...
...
Πάρε τα αρχιδια μου
Στοπ
...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.827
Κριτικές
8
Like
24.414
Πόντοι
6.336

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
Έφαγα προφιτερόλ Πραλινα προχθές
Καλημέρα 250 χλμ νοτίως του Αλμικαταράτε του Αλδεβαράν.
Πλέον άνοιξα συνεργασία στοιχημάτων με το Φούρναρη και όταν θα πηγαίνω για ορειβασία θα λαμβάνω κερασμένα πράγματα για να με ερωτεύονται για να μου αδειάζουν την τσέπη τα κορίτσια :confused:

Σήμερα δεν έχει κοκό, λόγω ποδοσφαίρου :confused: ας περιμένουν...
 

Συνημμένα

  • 1.png
    1.png
    151,2 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 2.png
    2.png
    113,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 3.png
    3.png
    406,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 4.png
    4.png
    191,6 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 5.png
    5.png
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 20
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Καλημέρα 250 χλμ νοτίως του Αλμικαταράτε του Αλδεβαράν.
Πλέον άνοιξα συνεργασία στοιχημάτων με το Φούρναρη και όταν θα πηγαίνω για ορειβασία θα λαμβάνω κερασμένα πράγματα για να με ερωτεύονται για να μου αδειάζουν την τσέπη τα κορίτσια :confused:

Σήμερα δεν έχει κοκό, λόγω ποδοσφαίρου :confused: ας περιμένουν...
Ρε συ Ντούντι

Που θα φάμε παγωμένη γουρνοπούλα κ ζεστή μπίρα;
Μου έλειψε..
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
Που θα φάμε παγωμένη γουρνοπούλα κ ζεστή μπίρα;
Μου έλειψε..
Καλά εσύ μπερδέψες τα επίθετα :confused: λοιπόν έτσι όπως το συνεχίζεις θα μπερδέψεις με τίποτε γύφτισσες και σε βλέπω σε κανένα χωράφι και μετά θα βγάλουμε ανακοίνωση για αποστολή διμοιρίας καταδρομέων του bou στα Αρφαρά :confused:
Νομίζω ότι άνοιξε ένα καφενείο επί του δρόμου λίγο μετά την εκκλησία του Βασιλικού (στο αριστερό μέρος όπως πας προς Κυπαρισσία) τώρα δεν ξέρω αν παίζει κάτι γιατί δεν τα συμπαθώ αυτά. Λίγο μετά το Βασιλικό έχει ένα ταβερνάκι επί του δρόμου αριστερά πάλι στην Ακρόπολη (όχι των Αθηνών) :confused:
Αλλιώς κάθε Κυριακή στο παζάρι του Κοπανακίου.
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Καλά εσύ μπερδέψες τα επίθετα :confused: λοιπόν έτσι όπως το συνεχίζεις θα μπερδέψεις με τίποτε γύφτισσες και σε βλέπω σε κανένα χωράφι και μετά θα βγάλουμε ανακοίνωση για αποστολή διμοιρίας καταδρομέων του bou στα Αρφαρά :confused:
Νομίζω ότι άνοιξε ένα καφενείο επί του δρόμου λίγο μετά την εκκλησία του Βασιλικού (στο αριστερό μέρος όπως πας προς Κυπαρισσία) τώρα δεν ξέρω αν παίζει κάτι γιατί δεν τα συμπαθώ αυτά. Λίγο μετά το Βασιλικό έχει ένα ταβερνάκι επί του δρόμου αριστερά πάλι στην Ακρόπολη (όχι των Αθηνών) :confused:
Αλλιώς κάθε Κυριακή στο παζάρι του Κοπανακίου.
Σιγά μη φτάσουμε και στο Καλονερο Ντούντι μου...
Πάω στο Γιώργο στην Αθηνών και είμαι κύριος...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
Σιγά μη φτάσουμε και στο Καλονερο
Ε αφού είμαι προμότορας γενικώς, τα μέρη τρογύρω (βλάχικα) δεν θα παινέψω;
Άσε με να δω κανένα δελτίο μήπως και αρχίσω συνεργασία με τη Γλυκόζη Γλυκούλα και ανοίξουμε κανένα studio apartments call girls εδώ στην Τριφυλία, αλλά θα απαγορεύεται η τριφυλιακή κάνναβη και τα τρίφυλλα :confused:
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Ε αφού είμαι προμότορας γενικώς, τα μέρη τρογύρω (βλάχικα) δεν θα παινέψω;
Άσε με να δω κανένα δελτίο μήπως και αρχίσω συνεργασία με τη Γλυκόζη Γλυκούλα και ανοίξουμε κανένα studio apartments call girls εδώ στην Τριφυλία, αλλά θα απαγορεύεται η τριφυλιακή κάνναβη και τα τρίφυλλα :confused:
Άμα θες να παινευεσαι φτιάξε ένα βήμα
Τα νέα της Κόκλας
Κ άσε με ήσυχο κυριακάτικα γιατί έχω να γαμησω 6 μέρες κ δεν είμαι καλά
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Και επειδη πλεον υπαρχει και ποικιλια, Μεσσηνια δυνατα και στο δευτερο που αγαπαμε μετα το σεξ.
kalamata-lager.jpg
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Και βεβαια η μπυρα η καλαματιανη θελει και το σωστο το ορθοδοξο σουβλακι της και συνοδεία τη καλυτερη τυροκαυτερη και τζατζικι της Καλαματας,στο ΝΙΚΗΤΑ.
0fd84cfbfbaa38481ba9ae58ad40020f_640x640.jpg
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.827
Κριτικές
8
Like
24.414
Πόντοι
6.336
Καλά εσύ μπερδέψες τα επίθετα :confused: λοιπόν έτσι όπως το συνεχίζεις θα μπερδέψεις με τίποτε γύφτισσες και σε βλέπω σε κανένα χωράφι και μετά θα βγάλουμε ανακοίνωση για αποστολή διμοιρίας καταδρομέων του bou στα Αρφαρά :confused:
Νομίζω ότι άνοιξε ένα καφενείο επί του δρόμου λίγο μετά την εκκλησία του Βασιλικού (στο αριστερό μέρος όπως πας προς Κυπαρισσία) τώρα δεν ξέρω αν παίζει κάτι γιατί δεν τα συμπαθώ αυτά. Λίγο μετά το Βασιλικό έχει ένα ταβερνάκι επί του δρόμου αριστερά πάλι στην Ακρόπολη (όχι των Αθηνών) :confused:
Αλλιώς κάθε Κυριακή στο παζάρι του Κοπανακίου.
Είναι ο ίδιος που το είχε και παλιά?
Ήταν λίγο ατακτούλης και είχε κάνει κάνα χρόνο στο "πτηνό",εμπόριο....
:coffee:
Καλός ήταν....
Αυτοί που φέρνουν στο Κοπανάκι παίρνουν από την Τρίπολη από τον Δελή.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.827
Κριτικές
8
Like
24.414
Πόντοι
6.336

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
Τα νέα της Κόκλας και της Μάλθης....

:cheesy::cheesy::cheesy:
Θα πάει όμως κάδο λόγω μη συμμετοχής μυστών, ποιοι θα προστάρουν στα νέα της Αλεξάνδρας Κόκλας; :confused:
Ακόμη κι αν το ανοίξω Κυριακή.
Ο ιδιοκτήτης του καφενείου επί του δρόμου προς Ραμοβούνι είναι άλλος. Τώρα τι παίζει δεν ξέρω περσότερα γιατί όπως έγραψα (και συνεχίζετε να με γράφετε) προσέχω την υγεία μου από τέτοια πράγματα ώστε να μπορώ όσο γίνεται χωρίς ντουντοφάρμακα.

@enduro ξέρεις τι είναι τα ντουντοφάρμακα; Άντε να φέρεις κανένα από τα φαρμακεία να τα πουλάς στους παππούδες του bou μισοτιμής, θα λύσεις και το οικονομικό :confused:
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Και βεβαια η μπυρα η καλαματιανη θελει και το σωστο το ορθοδοξο σουβλακι της και συνοδεία τη καλυτερη τυροκαυτερη και τζατζικι της Καλαματας,στο ΝΙΚΗΤΑ.
0fd84cfbfbaa38481ba9ae58ad40020f_640x640.jpg
Τύπε ο Νικήτας την Κυριακή ανοίγει 17:00

Άρα η φωτο σου είναι κονσέρβα...

Κονσέρβα βέβαια ΔΕΝ είναι τα προϊόντα του Νικήτα.. Πάντα η καλύτερη ποιότητα κρεάτων κ λοιπών συνοδευτικών..!!!
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Θα πάει όμως κάδο λόγω μη συμμετοχής μυστών, ποιοι θα προστάρουν στα νέα της Αλεξάνδρας Κόκλας; :confused:
Ακόμη κι αν το ανοίξω Κυριακή.
Ο ιδιοκτήτης του καφενείου επί του δρόμου προς Ραμοβούνι είναι άλλος. Τώρα τι παίζει δεν ξέρω περσότερα γιατί όπως έγραψα (και συνεχίζετε να με γράφετε) προσέχω την υγεία μου από τέτοια πράγματα ώστε να μπορώ όσο γίνεται χωρίς ντουντοφάρμακα.

@enduro ξέρεις τι είναι τα ντουντοφάρμακα; Άντε να φέρεις κανένα από τα φαρμακεία να τα πουλάς στους παππούδες του bou μισοτιμής, θα λύσεις και το οικονομικό :confused:
Δεν ξέρω τύπε.. σχεδόν τυχαίο ήταν το Κόκλας... Λόγω του συμπαθους ηθοποιού η αναφορά..
Πες τα τα νέα του Κοπανακίου που έχει και ξακουστή ζωοπανήγυρη ..

@Maximilien για Μάλθη κ Κόκλα μόνο κηδειόχαρτα μπορεί να γεμίσει το νήμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom