Νέα

Σύρος η... μπουρδελιάρα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
ρε παιδια αφου μιλατε για τη συρο μηπως ξερετε που χαθηκε η καυλιαρα η ξανθια που ειχε το πειπτερο μπροστα στο νοσοκομειο στο ηρωων?

Πω πω τί θυμήθηκες τώρα ρε φίλε... Δυστυχώς εμένα δε με πολυβόλευε να σταματάω στα περίπτερα στη συγκεκριμένη πλατεία, αλλά λίγες φορές που έτυχε να τη δω είχα πάθει πλάκα, βέβαια σε άλλες βάρδιες ήταν κι ένας άντρας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Με αυτήν την αμφίεση εμφανίστηκε χθες το βράδυ στο "Caramella" δίπλα στην πυροσβεστική γνωστή κοπέλα του μαγαζιού, οι θαμώνες μάλλον την αναγνωρίζετε, έκοψα το κεφάλι για ευνόητους λόγους... Ειλικρινά τώρα, αν ήμουν στο νησί και τύχαινε να πάω στο "Caramella" χθες βράδυ και μου εμφανιζόταν έτσι θα φιτίλιαζα μέχρι και μια περιουσία έστω για να την πάρω στα όρθια στην τουαλέτα, είδα τη φωτογραφία και τρελάθηκα!
 

Συνημμένα

  • ΚΟΠΕΛΑ ΙΝΕΣΣΑΣ ΜΕ ΣΑΤΕΝ ΜΠΛΟΥΖΑ.jpg
    ΚΟΠΕΛΑ ΙΝΕΣΣΑΣ ΜΕ ΣΑΤΕΝ ΜΠΛΟΥΖΑ.jpg
    80,7 KB · Εμφανίσεις: 146

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Άλλη μία καυτή αμφίεση για την κοπέλα απ' το "Caramella" στην οποία αναφέρθηκα και τις προάλλες... Με βλέπω να μου καταστρέφει τις διακοπές αυτή, θα κατέβω στο νησί και θ' αρχίσω να χαλάω τα λεφτά μου στο κωλόμπαρο και θα ξεμείνω :P
 

Συνημμένα

  • Julia.jpg
    Julia.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 134

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.277
Κριτικές
22
Like
2.013
Πόντοι
1.796
Προς Womanaholic:Έχεις φάει καυλοσούβλακα της Κριστυ?  :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: Σου μιλάει Συριανός που έχει να πάει πολλά χρόνια...
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Μου κάνει εντύπωση που στο συγκεκριμενο νησί όλοι οι ψηλομύτες κάτοικοι επέτρεψαν μετά το καζίνο να έχουν και κωλομπαρα.
Εκεί άμα δηλώνεις Έλληνας τουρίστας σε αντιμετωπίζουν ως λαθρομετανάστη φτωχομπινε που ήρθες να τους κλέψεις τον αέρα που ανασάνουν. Ο λόγος είναι διότι θέλουν πλούσιους, ξένους και ήσυχους τουρίστες.
Τελοσπαντων ευτυχώς η κρίση έβαλε μυαλό και σε αυτούς μπας και τη δουν αλλιώς
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Μου κάνει εντύπωση που στο συγκεκριμενο νησί όλοι οι ψηλομύτες κάτοικοι επέτρεψαν μετά το καζίνο να έχουν και κωλομπαρα.
Εκεί άμα δηλώνεις Έλληνας τουρίστας σε αντιμετωπίζουν ως λαθρομετανάστη φτωχομπινε που ήρθες να τους κλέψεις τον αέρα που ανασάνουν. Ο λόγος είναι διότι θέλουν πλούσιους, ξένους και ήσυχους τουρίστες.
Τελοσπαντων ευτυχώς η κρίση έβαλε μυαλό και σε αυτούς μπας και τη δουν αλλιώς

Φίλε Συριανός είμαι αν και μένω Αθήνα, πάρ' όλ' αυτά οφείλω να παραδεχτώ ότι έχεις δίκιο και τα πράγματα στο νησί είναι όπως τα λες.
 
Εγγρ.
6 Μαΐ 2018
Μηνύματα
102
Like
398
Πόντοι
21
Γειά σας!!!! Και εμείς από Σύρο είμαστε και δυστυχώς είναι όπως τα λέει και ο φίλος λίγο πιο πάνω!!!! Υπομονή και μπορεί κάποτε να φτιάξουμε και εμείς....
 

kymco

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα ειχα ακουσει και για μια κοπελλα Ελλη στο ονομα ρωσοποντια που δουλευε στο λα λουνα και στο caramella ξερει κανεις που ειναι τωρα?
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.595
Like
2.028
Πόντοι
506
Καλησπερα σασ! Γνοριζει κανεισ αν επαρχει οικοσ ανοχησ στο νιση ?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Φίλε Συριανός είμαι αν και μένω Αθήνα, πάρ' όλ' αυτά οφείλω να παραδεχτώ ότι έχεις δίκιο και τα πράγματα στο νησί είναι όπως τα λες.

Για πες μου φιλε Συριανε. Εκείνες που πάνε στο νησί για να εργαστούν για το καλοκαίρι σε ποια μέρη (παραλίες και μαγαζια) συχνάζουν? Θα είμαι εκεί τον Σεπτέμβρη, όταν είχα ξαναπάει εφαφα μεζέ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Για πες μου φιλε Συριανε. Εκείνες που πάνε στο νησί για να εργαστούν για το καλοκαίρι σε ποια μέρη (παραλίες και μαγαζια) συχνάζουν? Θα είμαι εκεί τον Σεπτέμβρη, όταν είχα ξαναπάει εφαφα μεζέ.

Από μαγαζιά το μόνο σίγουρο που μπορώ να σου πω είναι το Unique που βρίσκεται στην κεντρική πλατεία της Ερμούπολης, την πλατεία Μιαούλη. Από παραλίες τα κορίτσια του Caramella τουλάχιστον σταθερά Μέγα Γυαλό στη δεξιά μεριά της παραλίας όπως βλέπεις τη θάλασσα. Από άλλα μαγαζιά πιθανότατα να συχνάζουν και στην Αζόλιμνο επειδή είναι πιο κοντά στην Ερμούπολη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom