Νέα

Συνοδεία σε 2μερο σε νησί ή μια ολόκληρη μέρα σε 5στερο της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα telos1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NikosGR80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν έχεις τόσο φράγκα νοικιάζεις ιστιοπλοϊκό και φορτώνεις πάνω γκομενάκια για 5 μέρες και βγάζεις τρελά γούστα.
Πιστεύω μεταξύ 10.000-15.000€ να πάει.
Αλλιώς γιατί δεν πας Αθήνα να τσιμπήσεις κάποια κορίτσια σε καλές τιμές;
καλημερα. εγω μια παρεα ηθελα να παω 5 μερες καπου να περασουμε καλα, αλλα δεν ξερω πως να κινηθώ, λοιπω και χρονια απο Ελλάδα και δεν εχω κ κανα καλο φιλο να ξερει και να βοηθήσει
 

akhsv

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
20
Πόντοι
0
Ότι και να βρεις για 5 μέρες όπως ειπαν και παραπάνω οι μιστες, αν δεν ταιριάζει η παρέα, θα ξενερώσεις και θα σου χαλάσει όλη η διάθεση
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Αν κάποιος είναι διαθετημενος να χαλάσει 3κ για μόστρα και κουκουρουκου φράουλες, γτ δεν βάζει αλλα 2κ να πάει μία Ταϋλάνδη 2 βδομάδες και να περάσει άρχοντας, παρακαλωντας τον η καθεμιά εκεί για περεταίρω ; !!!
Νομίζω είναι πιο εμπειρικό και περιπετειωδες από το να τρέχουμε στα νησιά να το παίζουμε τζοβενοι στον κάθε λιγουρη μικροαστο που θα μας κοζαρει....
Χρατς Χρουτς
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Αν κάποιος είναι διαθετημενος να χαλάσει 3κ για μόστρα και κουκουρουκου φράουλες, γτ δεν βάζει αλλα 2κ να πάει μία Ταϋλάνδη 2 βδομάδες και να περάσει άρχοντας, παρακαλωντας τον η καθεμιά εκεί για περεταίρω ; !!!
Νομίζω είναι πιο εμπειρικό και περιπετειωδες από το να τρέχουμε στα νησιά να το παίζουμε τζοβενοι στον κάθε λιγουρη μικροαστο που θα μας κοζαρει....
Χρατς Χρουτς
Δεν κολλάει αυτό που λες.
Η Ταϋλάνδη θέλει και 15+ ώρες ταξίδι. Όπως είπες δεν είναι για ολιγοημερο ταξίδι.
Και επίσης ο άλλος μπορεί να μη γουστάρει ασιατισες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom