Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Πήγα εγώ, μια χαρά πέρασα. Το έχουν ακόμα, παρά τα χρονάκια τους. 3+ ώρες τραγούδησε ο Axle, συνεχόμενα. Ο Slash έδωσε ρεσιτάλ για άλλη μια φορά, είχε και γενέθλια, του τραγούδησε όλο το στάδιο.

Ταλαιπωρία απίστευτη να βγεις από το στάδιο στο τέλος(έκλεισαν τις μεγάλες κύριες εξόδους) , να πας στο αυτοκίνητο και να φύγεις με ουρές χιλιομέτρων, αλλά... μια φορά τα ζεις τέτοια γεγονότα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Και το βοηθητικό συγκρότημα στην αρχή, the last Internationale , ήταν πάρα πολύ καλοί, φωνάρα η τραγουδίστρια με απίστευτο κέφι και ζωντάνια.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Και το βοηθητικό συγκρότημα στην αρχή, the last Internationale , ήταν πάρα πολύ καλοί, φωνάρα η τραγουδίστρια με απίστευτο κέφι και ζωντάνια.
Η τύπισσα μας άφησε μαλάκες όλους χτες!
Φωνάρα,μουνάρα,η καύλα ήταν που έγινε ένα με τον κόσμο μπροστά και γούσταρε τρελά!
Και η μπάντα τους δυνατή με ωραίο ήχο
Μπράβο τους που είναι ανεξάρτητοι χωρίς μανατζαρέους
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Η τύπισσα μας άφησε μαλάκες όλους χτες!
Φωνάρα,μουνάρα,η καύλα ήταν που έγινε ένα με τον κόσμο μπροστά και γούσταρε τρελά!
Και η μπάντα τους δυνατή με ωραίο ήχο
Μπράβο τους που είναι ανεξάρτητοι χωρίς μανατζαρέους
Έτσι είναι, Slash, συμφωνούμε. :grin:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Πες εντυπώσεις από την συναυλία, αν και με τόση ζέστη θα είχε αρκετή ταλαιπωρία...:confused:
Αν εξαιρέσεις την αφόρητη ζέστη και την φωνή του Αxl που δυστυχώς δεν είναι αυτή που ήταν,αν και σε πολλά σημεία έμοιαζε με αυτή που είχε στα νιάτα του,όλα κύλισαν καλά θα έλεγα
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.461
Κριτικές
24
Like
8.847
Πόντοι
3.446
Αν εξαιρέσεις την αφόρητη ζέστη και την φωνή του Αxl που δυστυχώς δεν είναι αυτή που ήταν,αν και σε πολλά σημεία έμοιαζε με αυτή που είχε στα νιάτα του,όλα κύλισαν καλά θα έλεγα
νιαουριζε η τσιριζε οταν δεν....;;;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
εκτος αξλ, η μπαντα εσπερνε;; η ηταν απλα επαγγελματικα καλη;
O Slash είναι απίστευτος,το σόλο του μας ξεσήκωσαν όλους,το ταλέντο του είναι μοναδικό
Και οι υπόλοιποι ήταν εξαιρετικοί
Για τον Rose επίσης θα πω ότι παρά τα 61 χρόνια του,κινούνταν συνέχεια πάνω κάτω
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
αδερφε, σιγουρα δεν επερνε ο Ταμπακης το μικροφωνο στα (ψιλα) ;; :grin:
Είναι κρίμα γτ είχε φωνάρα από τις λίγες :(
Γενικώς πάντως σαν συναυλία ήταν από τις πολύ καλές που έχουν γίνει εδώ
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.461
Κριτικές
24
Like
8.847
Πόντοι
3.446
Είναι κρίμα γτ είχε φωνάρα από τις λίγες :(
Γενικώς πάντως σαν συναυλία ήταν από τις πολύ καλές που έχουν γίνει εδώ
ειχε αυτη την γλυκια αλητικη καυλα με γρεζι στη φωνη που σε επιανε απ τα μουτρα αλλα τωρα... δεν... κριμα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
ειχε αυτη την γλυκια αλητικη καυλα με γρεζι στη φωνη που σε επιανε απ τα μουτρα αλλα τωρα... δεν... κριμα
Δεν υπάρχει καλύτερη πρόταση για να περιγράψει αυτό που είχε κάποτε,από αυτό που ανέφερες μόλις τώρα
Μπράβο μαν :hi:
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
35
Like
3.330
Πόντοι
5.396
ωραία συναυλία παρά τις αντίξοες συνθήκες.
μέτρια διοργάνωση όπως πάντα, με μπόλικες προχειριές. (οι κάδοι αγνοούνταν, 3 μόλις ταμεία και ουρές παντού)

στα της συναυλίας oΑχl θεωρώ δεν το έχει.
δεν τραγουδάει καν σωστά να καλύψει αυτά που πια δεν μπορεί πια να πιάσει.
σε σημεία η φωνή του μου θύμιζε τον κλόουν (που μου αρέσει η φωνή του) από Metalapocalypse!
η μουσική κορυφαία, Slash ΘΕΟΣ!, αναμνήσεις μπόλικες !
παρόλο που έφαγαν το "cry" ήταν τίμια η συναυλία.

το support συγκρότημα δεν μου έλεγε απολύτως τίποτα, δε βλέπω να το ξανακούω εκτός αν τύχει και ανεβάσει κανά κομμάτι κανένας σας εδώ...
ίσως δεν το ευνόησαν οι συνθήκες κουφόβρασης και ταλαιπωρίας να φτάσεις στο χώρο της συναυλίας κάτω από το λιοπύρι....

Δεν το μετάνιωσα που πήγα.

έπονται soen, πανξ ρομάνα, blind guardian, amorphis, stratovarius και paradise lost σε αυτά που έχω κλείσει ήδη.

Να περνάμε όμορφα καλό υπόλοιπο καλοκαίρι και ενυδάτωση!
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.195
Like
8.685
Πόντοι
1.406
ωραία συναυλία παρά τις αντίξοες συνθήκες.
μέτρια διοργάνωση όπως πάντα, με μπόλικες προχειριές. (οι κάδοι αγνοούνταν, 3 μόλις ταμεία και ουρές παντού)

στα της συναυλίας oΑχl θεωρώ δεν το έχει.
δεν τραγουδάει καν σωστά να καλύψει αυτά που πια δεν μπορεί πια να πιάσει.
σε σημεία η φωνή του μου θύμιζε τον κλόουν (που μου αρέσει η φωνή του) από Metalapocalypse!
η μουσική κορυφαία, Slash ΘΕΟΣ!, αναμνήσεις μπόλικες !
παρόλο που έφαγαν το "cry" ήταν τίμια η συναυλία.

το support συγκρότημα δεν μου έλεγε απολύτως τίποτα, δε βλέπω να το ξανακούω εκτός αν τύχει και ανεβάσει κανά κομμάτι κανένας σας εδώ...
ίσως δεν το ευνόησαν οι συνθήκες κουφόβρασης και ταλαιπωρίας να φτάσεις στο χώρο της συναυλίας κάτω από το λιοπύρι....

Δεν το μετάνιωσα που πήγα.

έπονται soen, πανξ ρομάνα, blind guardian, amorphis, stratovarius και paradise lost σε αυτά που έχω κλείσει ήδη.

Να περνάμε όμορφα καλό υπόλοιπο καλοκαίρι και ενυδάτωση!
Και αντηλιακό να συμπληρώσω...:tooth:

Υγ. Όλων των παλιών η φωνή έχει πάει περίπατο αλλά τους σεβόμαστε για το ότι προσπαθούν ακόμη.
Από εκεί και πέρα, όποιος δεν έχει πρόβλημα με μειωμένες ταχύτητες, τα μέτρια φωνητικά κοκ πάει στις συναυλίες.
Προσωπικά στεναχωριέμαι να το βλέπω, οπότε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom