Νέα

Σύφιλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chrysargos_666
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Σου έχω πολλές περιπτώσεις άκου,ο ένας 24 και όχι δε έχει γαμησει αλλά ούτε φασωμα,ο ξάδερφος αυτουνου 26 ούτε φασωμα,φίλος του ξαδέρφου του 25 και αυτός ούτε φασωμα,ο κολλητός μου 23 μόνο φασωμα και αυτό στα 23 του έτυχε,ο ξάδερφος μου 3 έχει αλλάξει και είναι 29 χρονών,ένας άλλος 24 στα 25 και έχει αλλάξει 1 μόνο και όλοι αυτοί είναι νορμάλ εμφανησιακα και ούτε τίποτα Ορκ να μη μπορούν να πουνε 2 κουβέντες με μια γυναίκα ειδικά αυτός ο 24 στα 25 που έχει γαμησει 1 έχει φουλ αυτοπεποίθηση και δε ντρέπεται ούτε λίγο,δε μπορεί λοιπόν όλοι αυτοί να είναι οι προβληματικοι και η γενιά σου να είναι η φυσιολογική,απλά παραμυθιάζεσαι πως εσείς γαματε,ούτε εσύ έχεις γαμησει 50 ούτε οι φίλοι σου έχουν αλλάξει 10 γυναίκες,5 να έχετε πάει όλοι και πολλές λέω.
Δεν ξερω τι τρεχει με σας. Η στραβος ο γυαλος, η στραβα αρμενιζετε. Εγω μεταξυ 2007 και 2010 καθε βδομαδα κανονιζα για καφε με διαφορετικη γκομενα απ'το myspace, την επεφτα σε ολες, μια στις 2 εστω για φαση καθοταν. Τωρα εχετε τιντερ γκριντερ ολες τις πουτανες στο πιατο και παλι δε γαματε. Στο ΦΠΨ που εκατσα 5 χρονια ακομα κι ο πιο σαπιος δαπητοκαγκουρας εβγαζε 2 γκομενες το χρονο. Καμια δεκαρια φιλολογιες εκει μεσα, 99% γκομενες, εκει σνομπαρες τις αθηναιες που επρεπε να τις πας ξενοδοχειο και τις παρατουσες για βλαχοπουλες που μενανε μονες τους σε νοικιασμενα. Το 2013 παντρευτηκα, σταματησα ν'ασχολουμαι. Με παχυνε και 35 κιλα, μολις εκαψα τα μισα φετος., οποτε δεν ειχα καμπαναριο @@ οπως στα 25 να πηγαινω για καμακι σε μπαρακια και μαλακιες. Το 2020 πηρα διαζυγιο, τωρα βαριεμαι να ψαχνομαι, ριχνω κανα γρηγορο σε μια παντρεμενη κι αλλη μια χωρισμενη, 30αρες, αμα βαριεμαι κι αυτο παιρνω καμια βιζιτα. Τι να σου πω, αμα η παρεα σου ειναι τοσο κοινωνικα αναπηρη αλλαξε παρεα μπας και βρεις την υγεια σου.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Δεν ξερω τι τρεχει με σας. Η στραβος ο γυαλος, η στραβα αρμενιζετε. Εγω μεταξυ 2007 και 2010 καθε βδομαδα κανονιζα για καφε με διαφορετικη γκομενα απ'το myspace, την επεφτα σε ολες, μια στις 2 εστω για φαση καθοταν. Τωρα εχετε τιντερ γκριντερ ολες τις πουτανες στο πιατο και παλι δε γαματε. Στο ΦΠΨ που εκατσα 5 χρονια ακομα κι ο πιο σαπιος δαπητοκαγκουρας εβγαζε 2 γκομενες το χρονο. Καμια δεκαρια φιλολογιες εκει μεσα, 99% γκομενες, εκει σνομπαρες τις αθηναιες που επρεπε να τις πας ξενοδοχειο και τις παρατουσες για βλαχοπουλες που μενανε μονες τους σε νοικιασμενα. Το 2013 παντρευτηκα, σταματησα ν'ασχολουμαι. Με παχυνε και 35 κιλα, μολις εκαψα τα μισα φετος., οποτε δεν ειχα καμπαναριο @@ οπως στα 25 να πηγαινω για καμακι σε μπαρακια και μαλακιες. Το 2020 πηρα διαζυγιο, τωρα βαριεμαι να ψαχνομαι, ριχνω κανα γρηγορο σε μια παντρεμενη κι αλλη μια χωρισμενη, 30αρες, αμα βαριεμαι κι αυτο παιρνω καμια βιζιτα. Τι να σου πω, αμα η παρεα σου ειναι τοσο κοινωνικα αναπηρη αλλαξε παρεα μπας και βρεις την υγεια σου.
Δε είναι φίλοι μου αυτοι ρε γνωστοί μου είναι και δε είναι κοινωνικά ανάπηροι αυτοί απλά στη σημερινή εποχή η τεχνολογία επιδρασε αρνητικά γιατί βγήκαν οι φεμινίστριες στο διαδίκτυο και δώσανε αυτοπεποίθηση σε όλες και τώρα όλες νομίζουν είναι μουναρες και το 90 τοις εκατο κάθεται μόνο άμα ο άλλος έχει τα χίλια 2 τώρα άντε να πετύχεις το 10 αλλά ακόμα και να το πετύχεις τώρα πιο συχνό είναι η άλλη να ρίχνει Χ παρά να κάθεται όπως παλιά άρα άμα έχεις γαμησει 2 πλέον να κάνεις το σταυρό σου και επίσης δε τις ενδιαφέρει τώρα να κάνουν σεξ ενώ παλιά ήθελαν,τώρα το 90 τοις εκατό πάνε μόνο με τύπους που πληρούν πολλά,γι'αυτό σου λέω να έχεις γαμησει 2 πια είσαι βασιλιάς,όσους ξέρω που μπορεί να είναι και 50 ατομα γνωστοί 1 ατομο να έχει πάει με 10,πλέον οι γκόμενες το σκέφτονται πολύ στο να κάνουν κάτι, εδώ δε κάθονται σε αυτόν που έχει κοινωνικές δεξιότητες τον 24 στα 25 μια έχει γαμησει μόνο και 2 φορές στη ζωή του,η γενιά τώρα των κοριτσιών πάσχει και επίσης εγώ δε σε πιστεύω πως έχεις γαμησει 50 εσύ και οι φίλοι σου 10 Τουλ και ότι ο κάθε σάπιος καγκουρας έβγαζε γκόμενες στη εποχή σου,εδώ δε βγάζουν τα παιδιά που σου είπα που μόνο σάπιοι δε είναι,αυτός ειδικά που έχει κοινωνικές δεξιότητες είναι μαγκακος όχι σάπιος,ή απλά στη εποχή σου γαμαγαν όλοι γιατί οι γκόμενες ήταν φυσιολογικές και τώρα είναι μη φυσιολογικές και αν έχεις γαμησει 2 πλεον θεωρήσε μαγκας ή λες ψέματα που είναι και το πιο πιθανόν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
11
Like
3.003
Πόντοι
746

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
267
Like
3.441
Πόντοι
10.450
Έχουν αυξηθεί τα κρούσματα συφιλης κ βλενορροιας. Στου Συγγρού που πήγα λόγω βλενορροιας μου το επισήμαναν. Τους είπα ότι χρησιμοποιώ πάντα προφυλακτικά. Με ρώτησαν μου κάνουν ιερόδουλες στοματικό χωρίς προφυλακτικό. Απάντησα καταφατικά κ μου δήλωσαν ότι με στοματικό σε κολλάς σύφιλη κ βλενορροια. Έχω κόψει τα γλυφομουνια κ τα ανάποδα τσιμπουκια
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.650
Like
2.280
Πόντοι
456
Έχουν αυξηθεί τα κρούσματα συφιλης κ βλενορροιας. Στου Συγγρού που πήγα λόγω βλενορροιας μου το επισήμαναν. Τους είπα ότι χρησιμοποιώ πάντα προφυλακτικά. Με ρώτησαν μου κάνουν ιερόδουλες στοματικό χωρίς προφυλακτικό. Απάντησα καταφατικά κ μου δήλωσαν ότι με στοματικό σε κολλάς σύφιλη κ βλενορροια. Έχω κόψει τα γλυφομουνια κ τα ανάποδα τσιμπουκια
Που ξέρεις ότι έχουν αυξηθεί;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
125
Like
21.687
Πόντοι
28.900
Έχουν αυξηθεί τα κρούσματα συφιλης κ βλενορροιας. Στου Συγγρού που πήγα λόγω βλενορροιας μου το επισήμαναν. Τους είπα ότι χρησιμοποιώ πάντα προφυλακτικά. Με ρώτησαν μου κάνουν ιερόδουλες στοματικό χωρίς προφυλακτικό. Απάντησα καταφατικά κ μου δήλωσαν ότι με στοματικό σε κολλάς σύφιλη κ βλενορροια. Έχω κόψει τα γλυφομουνια κ τα ανάποδα τσιμπουκια
Τι θεραπεία σου δώσανε;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom