Νέα

Sweet Escape, Ιερά οδός 259 Αιγάλεω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σημερινό ρόστερ φουλ μεταγιορτινο

Έχουμε και λέμε
Ντιάνα (αχχχχ!)
Στέλλα
Λένα
Ναταλι
Έλενα
Αναστασία
Νικη
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Σημερινό ρόστερ φουλ μεταγιορτινο

Έχουμε και λέμε
Ντιάνα (αχχχχ!)
Στέλλα
Λένα
Ναταλι
Έλενα
Αναστασία
Νικη
Αυτό το αχχχχ μας έχει κάψει!!! Γαμωτιςαφραγκίεςμουμέσαγαμώ:headbang::headbang::headbang:
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Η Ντιάνα είναι εκτός αυτό το διάστημα και επιστρέφει πάλι αρχή Φλεβάρη. Οι υπόλοιπες κοπέλες στην θέση τους
 

Christian Kenway

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
97
Κριτικές
2
Like
404
Πόντοι
20
Πέρασμα με Νάταλι 40+ Ρωσίδα με οκ σώμα ξανθιά με μπλε μάτια. Επέλεξα το πρόγραμμα body to body στα 100€. Όπου ετοίμασαν το στρώμα για την συνεδρία και μου πρόσφεραν κάτι για να πιω. Όταν ήρθε η Νάταλι στο δωμάτιο μου λέει να ξαπλώσω στο στρώμα με πολύ μεγάλη προσοχή μην έχουμε και κανένα ατύχημα . Στην αρχή μου λέει θα ξεκινήσουμε με μασάζ και μετά με body to body, δεν λέω κάτι και την αφήνω να δω που θα το πάει. Μετά από ένα καλό μασάζ διάρκειας 35 λεπτών ξεκινάει και το body to body και αυτό το πολύ να διάρκεσε 10 λεπτά :2funny: , όπου μου λέει να γυρίσω και ξεκινάει το δεύτερο μέρος της συνεδρίας όπου να πω την αλήθεια την έχω ήδη ξεχάσει . Αν ήταν να βαθμολογήσω την όλη συνεδρία θα έβαζα ένα 5/10 .
 

dinossaraek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
9
Like
452
Πόντοι
300
Λοιπόν μάγκες, να αναφέρω ένα περιστατικό από το συγκεκριμένο οίκο που με έκανε να έχω την καλύτερη γνώμη για το χώρο της κας Λίζας . Έχω πάρει συνεδρία με την Λένα η οποία και ήταν απίστευτη (θα ανεβασω και κριτική προσεχώς ). Έχω πληρώσει την κοπέλα από την αρχή και πριν ξεκινήσουμε, μου φέρνει ένα νερό που ζήτησα, καθως και τα ρέστα μου μια και δεν είχα ακριβώς το ποσό. Πέρασα μια τέλεια ωρα, σε φάση που ξέχασα να πάρω τα ρέστα φεύγοντας και το συνειδητοποίησα όταν είχα φτάσει πια σπίτι. Δεν πειράζει λέω, χαλάλι της το δεκαρικακι.
Ξαναπάω μετά απο μερικές μέρες με την ίδια κοπέλα και προς έκπληξη μου, όταν ήρθε να μου φέρει πετσέτα, μου έφερε και το δεκάρικο και μου λέει 'αγάπη το ξέχασες αυτό την τελευταία φορά, που είχες το μυαλό σου;'
Εννοείται δεν το πήρα πίσω απλά σαν κίνηση από την κοπέλα εκτιμήθηκε δεόντως.
Το κατάστημα είναι δυνατό και δεν έχω φύγει ποτέ απογοητευμένος, απο ολες τις αποψεις
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Έχουμε επιστροφή Ντίανας στο κατάστημα. Φουλ ρόστερ πλεον
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
Λοιπόν μάγκες, να αναφέρω ένα περιστατικό από το συγκεκριμένο οίκο που με έκανε να έχω την καλύτερη γνώμη για το χώρο της κας Λίζας . Έχω πάρει συνεδρία με την Λένα η οποία και ήταν απίστευτη (θα ανεβασω και κριτική προσεχώς ). Έχω πληρώσει την κοπέλα από την αρχή και πριν ξεκινήσουμε, μου φέρνει ένα νερό που ζήτησα, καθως και τα ρέστα μου μια και δεν είχα ακριβώς το ποσό. Πέρασα μια τέλεια ωρα, σε φάση που ξέχασα να πάρω τα ρέστα φεύγοντας και το συνειδητοποίησα όταν είχα φτάσει πια σπίτι. Δεν πειράζει λέω, χαλάλι της το δεκαρικακι.
Ξαναπάω μετά απο μερικές μέρες με την ίδια κοπέλα και προς έκπληξη μου, όταν ήρθε να μου φέρει πετσέτα, μου έφερε και το δεκάρικο και μου λέει 'αγάπη το ξέχασες αυτό την τελευταία φορά, που είχες το μυαλό σου;'
Εννοείται δεν το πήρα πίσω απλά σαν κίνηση από την κοπέλα εκτιμήθηκε δεόντως.
Το κατάστημα είναι δυνατό και δεν έχω φύγει ποτέ απογοητευμένος, απο ολες τις αποψεις
Όπως έγραψα και σε μια προσφατη κριτική μου. Το επίπεδο είναι πολυ υψηλό. Ναι μπορεί να μην έχει τους χώρους και την πολυτελεια της μασαζερι Λαγουμτζη αλλά η συμπεριφορά από την κυρία της υποδοχής και όλα τα επακόλουθα κάνουν όλο το κατάστημα παραδειγμα προς μίμηση. Βεβαίως και οι χώροι όμορφοι καθαροί και με όλα τα απαιτούμενα.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σήμερα είχαμε τα εξής.
Λίζα υποδοχή.
Ρόστερ:
Ντιάνα αχχχχ
Στέλλα
Νάταλι
Αναστασία
Νίκη
Ελίζα. Καινούργια κοπέλα Ρωσίδα μετρίου αναστήματος με μαύρα μακριά μαλλιά και κανονικό σώμα
Λένα απούσα σήμερα και αύριο όπως μου είπαν και η Έλενα επίσης απούσα επιστρέφει την ερχόμενη εβδομάδα
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
πόσο χρονών έχει φτάσει πλέον?
ξέρω γω??? κάποιες γυναίκες ρε παιδί μου το έχουν όσο μεγάλες και να φτάσουν....να ας πούμε την nina hartley....που είναι λογικά γύρω στα 65-68 κάπου εκεί......εεεε την γαμούσα και τώρα!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
ξέρω γω??? κάποιες γυναίκες ρε παιδί μου το έχουν όσο μεγάλες και να φτάσουν....να ας πούμε την nina hartley....που είναι λογικά γύρω στα 65-68 κάπου εκεί......εεεε την γαμούσα και τώρα!!!!!!!!!!!!!
Αν και μιλφακιας η Nina Hartley δεν ήταν ποτέ του γούστου μου .
Το κατάστημα διατηρεί την αύρα της παλιάς καλής εποχής που υπήρχαν φιλότιμες σοβιετικές γυναίκες που ξέρουν τι θέλει ο άντρας.
Έχει προστεθεί και καινούργια Σοβιετική η Έλσα πολύ συμπαθητική παρουσία και χαμογελαστή στο σαλόνι. Φαίνεται υποσχόμενη μέσα και στο μέλλον θα δοκιμασθεί. Ρε πάρει τις Τετάρτες αν θυμάμαι καλα
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Καλημερα
Λειτουργεί αυτό εδώ το ελαιοτριβείο και αν ναι αξίζει;
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.745
Πόντοι
1.011
Αυτή η Λένα του Ιερά Οδός 259 είναι πολύ καλή? Όσο γράφουν σε κάποιες κριτικές? Είναι μακριά το μαγαζί και δεν πας εκεί χωρίς σωστή στοχοθέτηση.
Καλη ειναι για μιλφ καλη εμφανισιακα με καλο συνολο πλουσιο στηθος καλη περιφερεια με ηπια σημεια χαλαρωσης αναμενομενα για μιλφ..καλη περιποιηση οκ οχι κατι ανεπαναληπτο( για μενα), αλλα γενικα καλη επιλογη, εχω γραψει και μια κριτικη.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.745
Πόντοι
1.011
Καλημερα
Λειτουργεί αυτό εδώ το ελαιοτριβείο και αν ναι αξίζει;
Ναι λεει σαν μαγαζι...δε θα βρεις εδω γκομενουλες σαν π.χ το νιρβανα αν εχεις παει..εχει μιλφ 40-45plus αξιοπρεπους ομως εμφανισης με καλες υπηρεσιες, τωρα αν ψαχνεις κατι πιο σε μοντελε-νεανικο σφιχτο, ισως καπου αλλου, δυσκολο να το βρεις σε μασατζιδικα γενικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom