Νέα

Σβησμένα ψηφία σε κάρτα ανανέωσης Cosmote

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELMOUNIO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Χρόνια πολλά καλή χρονιά φίλοι μια ερώτηση θέλω να κάνω .πήρε η γιαγιά μου μια κάρτα ανανέωσης κοσμοτε από το περίπτερο σε μορφή πλαστικής κάρτας όχι σ χαρτί νόμιζα οτι είχαν καταργηθεί αυτές.και πήγε ο διαβολάκος ο ανιψιός μου με το κέρμα και τα έκανε μην πω και δεν μπορώ να δω 3 ψηφία .αν πάω σε κατάστημα Γερμανό μπορούν να με βοηθήσουν η να συνεχίσω να δοκιμάζω πιθανούς συνδυασμούς?
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.593
Like
44.517
Πόντοι
6.256
Χρόνια πολλά καλή χρονιά φίλοι μια ερώτηση θέλω να κάνω .πήρε η γιαγιά μου μια κάρτα ανανέωσης κοσμοτε από το περίπτερο σε μορφή πλαστικής κάρτας όχι σ χαρτί νόμιζα οτι είχαν καταργηθεί αυτές.και πήγε ο διαβολάκος ο ανιψιός μου με το κέρμα και τα έκανε μην πω και δεν μπορώ να δω 3 ψηφία .αν πάω σε κατάστημα Γερμανό μπορούν να με βοηθήσουν η να συνεχίσω να δοκιμάζω πιθανούς συνδυασμούς?
να παρεις εξυπηρετηση πελατων κοσμοτε και να τους εξηγησεις τι παιχτηκε...
σε φιλο μου που του ειχε σβηστει ενα ψηφιο τον βοηθησαν
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.766
Πόντοι
46.223
See Season 16 GIF by The Simpsons
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Χρόνια πολλά καλή χρονιά φίλοι μια ερώτηση θέλω να κάνω .πήρε η γιαγιά μου μια κάρτα ανανέωσης κοσμοτε από το περίπτερο σε μορφή πλαστικής κάρτας όχι σ χαρτί νόμιζα οτι είχαν καταργηθεί αυτές.και πήγε ο διαβολάκος ο ανιψιός μου με το κέρμα και τα έκανε μην πω και δεν μπορώ να δω 3 ψηφία .αν πάω σε κατάστημα Γερμανό μπορούν να με βοηθήσουν η να συνεχίσω να δοκιμάζω πιθανούς συνδυασμούς?
Ίσως να ρωτήσεις σε κατάστημα όπως είπε και ο άλλος φίλος από πάνω. Δοκίμασες να δεις με μεγεθυντικό φακό όπως λέει ο/η χρήστης @Annapurna ?
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
769
Κριτικές
15
Like
3.415
Πόντοι
1.436
Χρόνια πολλά καλή χρονιά φίλοι μια ερώτηση θέλω να κάνω .πήρε η γιαγιά μου μια κάρτα ανανέωσης κοσμοτε από το περίπτερο σε μορφή πλαστικής κάρτας όχι σ χαρτί νόμιζα οτι είχαν καταργηθεί αυτές.και πήγε ο διαβολάκος ο ανιψιός μου με το κέρμα και τα έκανε μην πω και δεν μπορώ να δω 3 ψηφία .αν πάω σε κατάστημα Γερμανό μπορούν να με βοηθήσουν η να συνεχίσω να δοκιμάζω πιθανούς συνδυασμούς?
Φίλε να πας να ρωτήσεις. Δεν έχει νόημα να δοκιμάσεις μόνος σου. Αν λείπουν 3 ψηφία σημαίνει ότι υπάρχουν 999 δυνατοί συνδυασμοί. Ψύλλους στα άχυρα θα ψάχνεις μόνος σου.
 
OP
OP
ELMOUNIO

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Ευχαριστώ πολύ τον athinaios44
Όντως πήρα 13888 από σταθερό είναι χωρίς χρέωση και μου ζήτησαν αριθμό κινητού που ήθελα να κάνω συναλλαγή και πληκτρολόγησα τον σειριακό αριθμό της κάρτας και αμέσως μου έβαλαν τα λεφτά με αυτόματη εξυπηρέτηση πολύ καλό. ευχαριστώ και πάλι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ευχαριστώ πολύ τον athinaios44
Όντως πήρα 13888 από σταθερό είναι χωρίς χρέωση και μου ζήτησαν αριθμό κινητού που ήθελα να κάνω συναλλαγή και πληκτρολόγησα τον σειριακό αριθμό της κάρτας και αμέσως μου έβαλαν τα λεφτά με αυτόματη εξυπηρέτηση πολύ καλό. ευχαριστώ και πάλι
Ωραιος! Μπράβο στον φίλο @athinaios44
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Τελικά αυτό το σάιτ είναι θησαυρός δεν κάνω πλάκα
Εγώ σε αυτό το σαιτ έχω μάθει και έχω βρει πολλά χρήσιμα πράγματα. Φυσικά υπάρχουν και τα αχρείαστα, οι εξυπναδακισμοί, τα τρολ, οι επαγγελματιες που ψάχνουν πελάτες, και άλλα πολλά - αλλά γενικά το φόρουμ βοηθάει πάρα πολύ!
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Δεν μπορείτε να φανταστείτε από τι γκρίνια γλίτωσα έκλαιγε ο μικρός επειδή τον μάλωσαν χαχα

Τυπε κρατησε αυτο το νημα ως αναμνηση και δειξτο στον μικρο οταν ερθει η ωρα να ενηλιωθει και να γινει μελος :cheesy:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Υπάρχουν ακόμη τέτοιες κάρτες;; wtf
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Υπάρχουν ακόμη τέτοιες κάρτες;; wtf
Αυτές τις προτιμούσα παλιά που έπαιρνα κάρτα απο το περίπτερο , με την λογική οτι και σε ένα μήνα να την χρησιμοποιούσες την έξυνες τότε και την χρησιμοποιούσες. Που βασικά και με τα χαρτιά μάλλον πρέπει να γίνεται αυτό αλλά δεν είμαι σίγουρος :confused:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Αυτές τις προτιμούσα παλιά που έπαιρνα κάρτα απο το περίπτερο , με την λογική οτι και σε ένα μήνα να την χρησιμοποιούσες την έξυνες τότε και την χρησιμοποιούσες. Που βασικά και με τα χαρτιά μάλλον πρέπει να γίνεται αυτό αλλά δεν είμαι σίγουρος :confused:
Να πουλάνε πουθενά ακόμη; Χαρτί μου έβγαζε ακόμη και το περίπτερο που κι αυτό το σταμάτησα αφού στο 1 λεπτό από το σπίτι μου έχει vodafone και βάζω εκεί κάρτα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Να πουλάνε πουθενά ακόμη; Χαρτί μου έβγαζε ακόμη και το περίπτερο που κι αυτό το σταμάτησα αφού στο 1 λεπτό από το σπίτι μου έχει vodafone και βάζω εκεί κάρτα.
Σε ένα περίπτερο στην γειτονιά μου είχε (Θεσσαλονίκη μένω) αλλά έχω χρόνια να πάρω , μπορεί να τις έχει σταματήσει και αυτός. Αλλά απο ότι φαίνεται απο το νήμα σε μερικά περίπτερα υπάρχουν ακόμη.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Υπάρχουν ακόμη τέτοιες κάρτες;; wtf
Εννοειται ρε τυπε είναι ο πιο διαδεδομένος τρόπος ξεπλυματος και παρνομων δοσοληψίων αν και όχι όπως στο παρελθόν λόγω περιορισμού των καταστηματων
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Εννοειται ρε τυπε είναι ο πιο διαδεδομένος τρόπος ξεπλυματος και παρνομων δοσοληψίων αν και όχι όπως στο παρελθόν λόγω περιορισμού των καταστηματων
Για κάρτες τηλεφώνου δεν μιλάμε τύπε;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom