Νέα

Sugar Dating Sites Η Απατη του αιωνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
οκ επιτελεσες το εργο σου, καιρος να αποσυρθεις και να αφησεις νεους ιστορικους να καταγραψουν την ιστορια των sugar sites που πληρωνουν, γιατι αυτο ειναι το sugaring ασχετα τι λες εσυ
πληρωνεις και γαμας. το πληρωνω για να μιλαω του lunona σιγουρα δεν ειναι sugaring
Ξερεις τι πιστευω για σενα !! Οτι εκτος απο "Εκπροσωπος Τυπου" του Seeking.gr εισαι και... Παρθενος !! χαχα (Οχι Αγαμητος Παρθενος)
Οχι στο... Ζωδιο χαχα (Ενταξη εγω δεν το κατακρινω για ολα υπαρχει... η Αρχη)
Δεν πιστευω να σε πληγωσα ε ? Δεν ειναι ο σκοπος μου αυτος
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Ξερεις τι πιστευω για σενα !! Οτι εκτος απο "Εκπροσωπος Τυπου" του Seeking.gr εισαι και... Παρθενος !! χαχα (Οχι Αγαμητος Παρθενος)
Οχι στο... Ζωδιο χαχα (Ενταξη εγω δεν το κατακρινω για ολα υπαρχει... η Αρχη)
Δεν πιστευω να σε πληγωσα ε ? Δεν ειναι ο σκοπος μου αυτος

ποσο μα ποσο μαλκακας εισαι ρε παλικαρι:2funny: :2funny: :2funny: κοιτα για να μαθαινεις το σαιτ εχει κριτικες και εχω 12. εχει και θεματα για μασαζ που γραφω συχνα

γαμαω και ας δουλευω ταυτοχρονα για να εχω να γαμαω. και εχω και βιντεο να γαμαω ο ιδιος οχι οι γκομενοι αν ψηνεσαι να τον παιξεις

εσυ εχεις 1350 μνμ σε 2 μηνες, χαλας 5000 για να γαμανε αλλοι, τρελενεσαι για τα suga sites, φασκεις και αντιφασκεις, σιγουρα δεν γαμας. αμφιβαλω και αν δουλευεις

εισαι κλασσικος μαλακας διατοντας αστερας του σαιτ, που μπαινει, μας πρηζει και φευγει σουμπιτος. ignore
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
ποσο μα ποσο μαλκακας εισαι ρε παλικαρι:2funny: :2funny: :2funny: κοιτα για να μαθαινεις το σαιτ εχει κριτικες και εχω 12. εχει και θεματα για μασαζ που γραφω συχνα

γαμαω και ας δουλευω ταυτοχρονα για να εχω να γαμαω. και εχω και βιντεο να γαμαω ο ιδιος οχι οι γκομενοι αν ψηνεσαι να τον παιξεις

εσυ εχεις 1350 μνμ σε 2 μηνες, χαλας 5000 για να γαμανε αλλοι, τρελενεσαι για τα suga sites, φασκεις και αντιφασκεις, σιγουρα δεν γαμας. αμφιβαλω και αν δουλευεις

εισαι κλασσικος μαλακας διατοντας αστερας του σαιτ, που μπαινει, μας πρηζει και φευγει σουμπιτος. ignore
Ειλικρινα δεν με πειραζει οσο χολη και να βγαζεις χαχα (Στα αρχιδια μου Ξυδι παρε !! χαχα)
Αλλα αυτο που ειπες οτι σας πρηζω πραγματικα χωρις πλακα αν μου το πουν και αλλοι με επιχειρηματα ...θα φυγω
Διοτι αν συμβαινει Ok Ανθρωπος ειμαι και δεν το αποκλειω καθολου... να συμβαινει και αυτο
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Τα θέματα είναι 2. Πρώτον, το σπονσοριλικι για μένα, πρέπει να έχει το κόστος ενός ενοικίου. Ας πούμε χονδρικά 500 ευρώ έως 1000 αν είναι πολύ μουναρα. Σε αυτό το ποσό πρέπει να γίνονται τουλάχιστον 5 συναντήσεις για να ναι value κ να είναι σχέση κανονική. Να μένει σπίτι κάποιες βραδιές κλπ. Εννοείται συν τα έξοδα του άντρα για να βγαίνετε έξω κλπ. Το δεύτερο θέμα είναι το κατά πόσον υπάρχουν τέτοια sugar babies Ελλάδα σε αυτά τα site κ όχι βιζιτακια η αματουρια βιζιτακια. Αν έχει βγάλει κάποιος τέτοια περίπτωση ας το πει.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Τα θέματα είναι 2. Πρώτον, το σπονσοριλικι για μένα, πρέπει να έχει το κόστος ενός ενοικίου. Ας πούμε χονδρικά 500 ευρώ έως 1000 αν είναι πολύ μουναρα. Σε αυτό το ποσό πρέπει να γίνονται τουλάχιστον 5 συναντήσεις για να ναι value κ να είναι σχέση κανονική. Να μένει σπίτι κάποιες βραδιές κλπ. Εννοείται συν τα έξοδα του άντρα για να βγαίνετε έξω κλπ. Το δεύτερο θέμα είναι το κατά πόσον υπάρχουν τέτοια sugar babies Ελλάδα σε αυτά τα site κ όχι βιζιτακια η αματουρια βιζιτακια. Αν έχει βγάλει κάποιος τέτοια περίπτωση ας το πει.
Εγω το εχω πει απο την Αρχη !!
Και εχω παλαιες μου Γκομενες που ειναι στο Putanona (Αλλα οσο καιρο ειμαι εγω 6-7 Μηνες δεν τις εχω δει Online ποτε!!!)
Τωρα για την περιπτωση που λες... για Σπιτι κτλ Eγω το εχω κανει σπιτι μου 1 Φορα 3 Μηνες χωρις χρηματα (Μεναμε μαζι Αναφερoμαι σε Sugar Babie)
Και σε αλλα σπιτια που εχω με αλλες 4 τουλαχιστον βρισκομαστε οταν βρισκομαστε χωρις χρηματα (Και χωρις Δωρακια) μονο ποτα... κανενα Baraki κτλ
Σχεδον απο την αρχη που ειμαι πανω απο 6 Μηνες (Αυτο βεβαια δεν σημαινει τιποτα)
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Δηλαδή στους 6 μήνες έχεις προσφέρει μόνο διαμονή κ εξόδους; Πόσες γκόμενες έβγαλες; Επίσης τι ηλικίας/εμφάνισης ;
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Δηλαδή στους 6 μήνες έχεις προσφέρει μόνο διαμονή κ εξόδους; Πόσες γκόμενες έβγαλες; Επίσης τι ηλικίας/εμφάνισης ;
Οπως εχω πει τα Sugar Babie και Sugar Girl για να ερθουν μαζι σου δεν απαιτουν μονο χρημα Πρεπει να τους Αρεσεις και αλλα πολλα
Με λιγα λογια επειδη μιλαμε για Κοριτσια 18-21 και 22-25 περιπου χρονων για να "Γινεις" απαιτειται να "Παιζουν το μουνι τους" για σενα
Τα Date που εκανα ειναι περιπου 15 (Εχω μιλησει με ολες τις Ενεργες περιπου 600) Τα Ero Dating (Αυτα που γαμησα και Γαμαω) ειναι 8
Ηλικια σε ολες (Και τις 15 ειναι κατω απο 25 χρονων) Με αυτες που εκανα Εro και κανω ειναι κατω απο 22 χρονων
Για την Εμφανιση ειναι οι 3 9/10 οι 2 9.5/10 και αλλες 3 10αρια
Σε κανενα Κοριτσι που ηρθα σε επαφη και στα αλλα που δεν ηρθα απο την αρχη τους ειχα ξεκαθαρισει οτι... δεν ειμαι Sugar
Και αν "Γινουμε" θα ειναι λογο που το γουσταρουμε και τιποτα αλλο (Εντελως Ανιδιοτελης) Διαφορετικα ειμαι...Off
Το δεχτηκαν... και το καναμε
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Οπως εχω πει τα Sugar Babie και Sugar Girl για να ερθουν μαζι σου δεν απαιτουν μονο χρημα Πρεπει να τους Αρεσεις και αλλα πολλα
Με λιγα λογια επειδη μιλαμε για Κοριτσια 18-21 και 22-25 περιπου χρονων για να "Γινεις" απαιτειται να "Παιζουν το μουνι τους" για σενα
Τα Date που εκανα ειναι περιπου 15 (Εχω μιλησει με ολες τις Ενεργες περιπου 600) Τα Ero Dating (Αυτα που γαμησα και Γαμαω) ειναι 8
Ηλικια σε ολες (Και τις 15 ειναι κατω απο 25 χρονων) Με αυτες που εκανα Εro και κανω ειναι κατω απο 22 χρονων
Για την Εμφανιση ειναι οι 3 9/10 οι 2 9.5/10 και αλλες 3 10αρια
Σε κανενα Κοριτσι που ηρθα σε επαφη και στα αλλα που δεν ηρθα απο την αρχη τους ειχα ξεκαθαρισει οτι... δεν ειμαι Sugar
Και αν "Γινουμε" θα ειναι λογο που το γουσταρουμε και τιποτα αλλο (Εντελως Ανιδιοτελης) Διαφορετικα ειμαι...Off
Το δεχτηκαν... και το καναμε
Τύπε για να ναι 9μιση-10 σημαίνει πρέπει να ναι μοντέλα της Victoria secret. Τεσπα για συντομία λόγου ας μην το αναλύσουμε. Σε αυτές που γαμησες έκανες κάποια παροχή; Αν ναι ποια. Κ για πόσο καιρό;
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Τύπε για να ναι 9μιση-10 σημαίνει πρέπει να ναι μοντέλα της Victoria secret. Τεσπα για συντομία λόγου ας μην το αναλύσουμε. Σε αυτές που γαμησες έκανες κάποια παροχή; Αν ναι ποια. Κ για πόσο καιρό;
Φιλε μου αν τα δεις αυτα τα Κοριτσια 18 και 19 χρονων μπροστα σου... θα καταλαβεις τι λεω (Δεν ειμαι χθεσινος)
Αυτα τα κοριτσια ειναι... ελαχιστα
Καμμια παροχη απολυτως... περα το να πας καπου κτλ Μηδεν χρηματα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Και θα μου πει καποιος και γιατι τα Κραζεις τα Sugar Sites εφοσον ειχες καποιες επιτυχιες ?
Η απαντηση ειναι πολυ απλη Οταν εχεις μιλησει με 600 Profile (Ισως και πιο πολλα...ασχετα με τo Look και Styl που μου αρεσει)
Και οι επιτυχιες σου ειναι μονο 5 η 10 η 20 τοτε μιλαμε για Τραγωδια χαχα
Διοτι αυτο... απαιτει πολυ χρημα και παρα πολυ χρονο
Ειναι πραγματικα για Κλωτσιες αυτα τα Sites χαχα
Fakeαρες του Κερατα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Σωστά τα λες. Γιατί όμως επιμένεις να ασχολείσαι βρε τύπε με κάτι που σε χαλάει;
Με χαλαει ? Χαχα Καθολου !! Ποτε δεν με χαλαγε... η αληθεια ειναι
Ειδικα τωρα... που με ξερουν σχεδον ολες το διασκεδαζω χαχα
Ασε που αν πεσει και κανενα Babie το μαθαινω πρωτος Και δεν αργω να την πεσω χαχα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Φιλε μου αν τα δεις αυτα τα Κοριτσια 18 και 19 χρονων μπροστα σου... θα καταλαβεις τι λεω (Δεν ειμαι χθεσινος)
Αυτα τα κοριτσια ειναι... ελαχιστα
Καμμια παροχη απολυτως... περα το να πας καπου κτλ Μηδεν χρηματα
Φίλε εγώ κάθε μέρα είμαι στους δρόμους. Σπάνιο φαινόμενο να δεις 9μιση 10 Ελλάδα. Μιλάμε δίνεις την τοπ βαθμολογία. Τώρα αν για σένα υπάρχουν κ τα γαμας κιόλας κ χωρίς καμία παροχή απολύτως, σορυ αλλά εγώ δεν το πιστεύω. Πρέπει να είσαι αντίστοιχος κ εσυ κ φυσικά να παρέχεις εστω τα βασικά , γιατί αυτές οι γκόμενες δε βγαίνουν με τσιπηδες.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Φίλε εγώ κάθε μέρα είμαι στους δρόμους. Σπάνιο φαινόμενο να δεις 9μιση 10 Ελλάδα. Μιλάμε δίνεις την τοπ βαθμολογία. Τώρα αν για σένα υπάρχουν κ τα γαμας κιόλας κ χωρίς καμία παροχή απολύτως, σορυ αλλά εγώ δεν το πιστεύω. Πρέπει να είσαι αντίστοιχος κ εσυ κ φυσικά να παρέχεις εστω τα βασικά , γιατί αυτές οι γκόμενες δε βγαίνουν με τσιπηδες.
Οι βαθμολογιες που βαζουμε εκτος απο μεγαλη Μαλακια... ειναι και αυθαιρετες Τι θελω να πω ?
Οτι οι βαθμοι που βαζουμε ειναι με την Κριση μας σε μια επιτροπη "Ειδικων" θα ειχαν... αλλη αντιμετωπιση
Για το αλλο που λες αυτες τις Γκομενες δεν θα τις δεις στον δρομο (Νομιζω ειναι λογικο χαχα)
Το αν το πιστευει ο καθενας ειναι δικο του θεμα... εγω δεν δινω ιδιαιτερη βαρυτητα σε αυτο
Σε ορισμενες στην ουσια γινεσαι κατα καποιο τροπο Γκομενος (Ασχετα αν εχει και αλλον) και εγω εχω αλλες
Χαχα... Τσιπης δεν ειμαι σιγουρα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Οι βαθμολογιες που βαζουμε εκτος απο μεγαλη Μαλακια... ειναι και αυθαιρετες Τι θελω να πω ?
Οτι οι βαθμοι που βαζουμε ειναι με την Κριση μας σε μια επιτροπη "Ειδικων" θα ειχαν... αλλη αντιμετωπιση
Για το αλλο που λες αυτες τις Γκομενες δεν θα τις δεις στον δρομο (Νομιζω ειναι λογικο χαχα)
Το αν το πιστευει ο καθενας ειναι δικο του θεμα... εγω δεν δινω ιδιαιτερη βαρυτητα σε αυτο
Σε ορισμενες στην ουσια γινεσαι κατα καποιο τροπο Γκομενος (Ασχετα αν εχει και αλλον) και εγω εχω αλλες
Χαχα... Τσιπης δεν ειμαι σιγουρα
Φίλος έβαλες βαθμολογία 10. Δηλαδή αντικείμενα πρέπει να είναι υποψήφια για αγγελάκι της Victoria secret. Τι κριτικές επιτροπών τσαμπουνάς; Οπότε για σένα υπάρχουν τέτοιες γκόμενες Ελλάδα :idiot: κ κατά δευτερον τις γαμας, επειδή είσαι γκόμενος κ δεν κανεις καμία παροχή αλλά δεν είσαι κ τσίπης ταυτόχρονα. Οκ τύπε μου, μαζί σου.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Φίλος έβαλες βαθμολογία 10. Δηλαδή αντικείμενα πρέπει να είναι υποψήφια για αγγελάκι της Victoria secret. Τι κριτικές επιτροπών τσαμπουνάς; Οπότε για σένα υπάρχουν τέτοιες γκόμενες Ελλάδα :idiot: κ κατά δευτερον τις γαμας, επειδή είσαι γκόμενος κ δεν κανεις καμία παροχή αλλά δεν είσαι κ τσίπης ταυτόχρονα. Οκ τύπε μου, μαζί σου.
Αδελφε ειμαι στο Site αυτο περιπου 2 Μηνες Εχω δει να βαζουν "Βαθμολογιες" 9.5 και 10αρια που λετε εδω... για πλακα σε Γυναικες χαλια
Μιλαω για Sugar Babies απο το Puta και κρινεις το 9 η 9.5 η το 10 (Που ξανα λεω οι Βαθμολογιες ειναι Μαλακιες)
Εχω εξηγησει οτι ειχα και εχω Γκομενες Sugar αλλα εγω δεν ειμαι sugar... αλλα δεν ειμαι και Τσιπης... Τοσο απιστευτο σου φαινεται ?
Αν δεν παιζουν τα Sugar Babies του Puta... 18 και 19 χρονων στο 9.5/10 και στο 10/10... παιζουν αυτες που βαζετε εσεις εδω χαχα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Αδελφε ειμαι στο Site αυτο περιπου 2 Μηνες Εχω δει να βαζουν "Βαθμολογιες" 9.5 και 10αρια που λετε εδω... για πλακα σε Γυναικες χαλια
Μιλαω για Sugar Babies απο το Puta και κρινεις το 9 η 9.5 η το 10 (Που ξανα λεω οι Βαθμολογιες ειναι Μαλακιες)
Εχω εξηγησει οτι ειχα και εχω Γκομενες Sugar αλλα εγω δεν ειμαι sugar... αλλα δεν ειμαι και Τσιπης... Τοσο απιστευτο σου φαινεται ?
Αν δεν παιζουν τα Sugar Babies του Puta... 18 και 19 χρονων στο 9.5/10 και στο 10/10... παιζουν αυτες που βαζετε εσεις εδω χαχα
9μιση κ 10 στα 10 εννοείς εμφάνιση γκομενας η κάτι άλλο;
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
9μιση κ 10 στα 10 εννοείς εμφάνιση γκομενας η κάτι άλλο;
Διαβασε σε αλλα Thread τις "Βαθμολογιες" Γυναικων που βαζετε εδω... και θα καταλαβεις τι λεω
Για Εμφανιση Κοριτσιων μιλαω Παντα σε σχεση με τις Αυθαιρετες Βαθμολογιες που βαζετε εδω στο Site
Δεν ειναι 9 και 10/10 καποιες Κουκλες 18 και 19 χρονων του Puta και ειναι... οι δικες σας χαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Διαβασε σε αλλα Thread τις "Βαθμολογιες" Γυναικων που βαζετε εδω... και θα καταλαβεις τι λεω
Για Εμφανιση Κοριτσιων μιλαω Παντα σε σχεση με τις Αυθαιρετες Βαθμολογιες που βαζετε εδω στο Site
Δεν ειναι 9 και 10/10 καποιες Κουκλες 18 και 19 χρονων του Puta και ειναι... οι δικες σας χαχα
Μεθυσμένος είσαι; :jerking:
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Μεθυσμένος είσαι; :jerking:
Ερωτευμενος με τα Κοριτσια!! Εχω Παθος τι να κανω!! χαχα
Αλλα κατ επεκταση θα ελεγα... και μεθυσμενος χαχα
Ενα μεθυσι που δεν κανω ποτε εμετο ομως... Ξερεις υπαρχουν ασχημα μεθυσια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom