Νέα

Sub call girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badsavvas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Ποιά θα πρότεινες μεταξύ των 2; ποια είναι πιο όμορφη; ποιά δέχεται τα πιο πολλά;

περιεργως δεν εχω συναντησει καμια απο τις 2, για διαφορετικους λογους.

απο αυτες που εχουν αναφερθει εχω δει Αννα590 που δεν κανει ομως ραντεβου αυτο τον καιο απο το καλοκαιρι και αφηνε πνιξιματα, χαστουκια κλπ και ειναι γενικα λιγομιλητη και χωρις μα και μου
 

Alex23andros8

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
59
Like
60
Πόντοι
0
περιεργως δεν εχω συναντησει καμια απο τις 2, για διαφορετικους λογους.

απο αυτες που εχουν αναφερθει εχω δει Αννα590 που δεν κανει ομως ραντεβου αυτο τον καιο απο το καλοκαιρι και αφηνε πνιξιματα, χαστουκια κλπ και ειναι γενικα λιγομιλητη και χωρις μα και μου
που την βρίσκω αυτή;
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Πώς και δεν αναφέρθηκε η Ιωάννα 34;

:think:
Η Ιωάννα αντέχει σε kinky καταστάσεις , πάντα σε λογικά πλαίσια και όχι βία . Δεν λέει όχι και όσο την διεγείρεις ερωτικά της βγαίνει κάπως το υπό . Αν συνδυάσεις τον σεβασμό στο πρόσωπο της με kinky καταστάσεις ίσως δεις μια άλλη Ιωάννα.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.405
Κριτικές
113
Like
25.653
Πόντοι
26.386
Η Ιωάννα αντέχει σε kinky καταστάσεις , πάντα σε λογικά πλαίσια και όχι βία . Δεν λέει όχι και όσο την διεγείρεις ερωτικά της βγαίνει κάπως το υπό . Αν συνδυάσεις τον σεβασμό στο πρόσωπο της με kinky καταστάσεις ίσως δεις μια άλλη Ιωάννα.

Γνωρίζω αγαπητέ, κατάφερα και την είδα.

Το υποτακτικό για μένα είναι πάντα μέσα σε λογικά όρια, χωρίς βία. Στο μυαλό άλλων ίσως είναι διαφορετικό.

Μου έχει τύχει κοπέλα που μου έδειξε ένα τελείως διαφορετικό πρόσωπο σε σχέση με τους πελάτες της. Κρίμα που σταμάτησε.
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
393
Κριτικές
119
Like
5.607
Πόντοι
29.900

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Γνωρίζω αγαπητέ, κατάφερα και την είδα.

Το υποτακτικό για μένα είναι πάντα μέσα σε λογικά όρια, χωρίς βία. Στο μυαλό άλλων ίσως είναι διαφορετικό.

Μου έχει τύχει κοπέλα που μου έδειξε ένα τελείως διαφορετικό πρόσωπο σε σχέση με τους πελάτες της. Κρίμα που σταμάτησε.
Πολύ τυχερός είναι όποιος έχει βρεθεί και θα ξαναβρεθεί με την Ιωάννα 34 . Στην δική μας γλώσσα η κοπέλα είναι γαλλικό κλειδί . Θέλει υπομονή για να κανονισθεί το ραντεβού όμως το αντίτιμο ξεπερνά κατά πολύ μιας ερωτικής συνάντησης με call girl.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.405
Κριτικές
113
Like
25.653
Πόντοι
26.386
Ειδα και βιντεο. Οντως δειχνει του sub. Να φαντασω ομως ειναι city tour?

Εντελώς sub.

Κλείνει τα ραντεβού της μέσω ανταγωνιστικού φόρουμ. Το γιατί επέλεξε να τα κλείνει μόνο μέσω αυτού, δεν το γνωρίζω αν και μπορώ να κάνω διάφορες υποθέσεις.

Έρχεται Αθήνα συχνά.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
379
Κριτικές
104
Like
551
Πόντοι
6.280
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

badsavvas

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
123
Πόντοι
0
Έχουμε να μοιραστούμε κάποιο άλλο update;
Έχουμε κάποια που να δέχεται fisting, rimming, φτύσιμο, χαστούκια ή και golden shower;
Έστω κάποιο από αυτά;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adly

goldenbrown28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
185
Κριτικές
4
Like
387
Πόντοι
281
εχει πάρει καποιος τωρα τελευταια την Αννα590 να μας πει σε τι κατασταση ειναι ?
 

apostiz30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
120
Κριτικές
6
Like
209
Πόντοι
281
Θα συμφωνήσω 100%…. Ίσως η μοναδική που το αντέχει σε λογικά πάντα όρια, πάντως anal fisting αντέχει σε πολύ δυνατά όρια. Γνωρίζω προσωπικά.
Θα συμφωνησω και εγω με αυτο παιχτη..Η Neraida αντεχει σαν σκυλι και δεν καταλαβαινει τιποτα. Τωρα με το insta απανταει και δινει εκει τηλεφωνο. Για δυνατες και αγριεσ καταστασεις.
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
393
Κριτικές
119
Like
5.607
Πόντοι
29.900
Οι υπηρεσίες sub περιλαμβάνουν μεταξύ άλλων ass slapping, nipples play, roles play (πχ η υποτακτική να υποδύεται το "σκυλάκι"), δέσιμο. Για τα μέλη που αναζητούν τέτοιες sub services η neraida δεν τα προσφέρει. Συγκεκριμένα δε δέχεται δυνατά κωλοσκάμπιλα για να μη μελανιάσει ο κώλος της, δεν αφήνει να την δέσεις γιατί έχει τραυματικές εμπειρίες με κάποιο χορηγό/πρώην γκόμενο και δεν γουστάρει να παίζει ρόλους.
Επίσης, δύσκολα δέχεται fisting μουνί ή κώλο, εκτός και αν κάποιος έχει παιδικό χεράκι, άλλα να με χέρι ενήλικα δύσκολα να φθάσει κάποιος μέχρι τον καρπό ή παραπέρα.
Για κατουρήματα και kinky γαμήσια με όρια είναι οκ, αλλά μέχρι εκεί...
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3
OP
OP
B

badsavvas

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
123
Πόντοι
0
Σίγουρα η neraida ειναι για σκληρα γαμησια και γλειφει τα πάντα και με εξτρα το golden shower. Τωρα τα ορια της ποια ειναι δε τα εχω τεσταρει
 

G7s

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Η Ιωάννα 34 κάνει anal rimming και golden shower ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom