Νέα

Studios , μασατζάδικα με POS...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Redmad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Ας νομιμοποιησουν τους χρους αυτους επομενως διορθωνοντας και τον ατελη νομο περι λειτουργιας οικων ανοχης που σκοπιμως εχει αφεθει ετσι..και πληρωνουμε και με καρτα μετα και με αποδειξη κιολας! Εγω χαλαω πολλα σε στουντιο και μσσατζιδικα και παντρεμενος δεν ειμαι..χρησιμες θα μου ταν οι αποδειξεις.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Εγω αν δε δωσω ρευστο δε το φχαριστιεμαι

Εγω αν δε δωσω ρευστο δε το φχαριστιεμαι
Το τερματισα μετα τους υπολοιπους..ευχομαι στο μελλον μου να μαι με μια ομορφη καλη κοπελα να παντρευτω και να μη χρειαστει να ξαναπαω στους οικους..ειδικα αν θα πρεπει να πληρωνω και με καρταα..ξε
νεραα..decavle thing...
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.278
Like
2.057
Πόντοι
216
Το τερματισα μετα τους υπολοιπους..ευχομαι στο μελλον μου να μαι με μια ομορφη καλη κοπελα να παντρευτω και να μη χρειαστει να ξαναπαω στους οικους..ειδικα αν θα πρεπει να πληρωνω και με καρταα..ξε
νεραα..decavle thing...

Τώρα, εδώ αρχίζεις να μπερδεύεις δύο διαφορετικά πράγματα. :)

Άλλο το να παντρευτείς, άλλο να μην παν στους οίκους ξανά. Το ένα δεν αποκλείει το άλλο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Τώρα, εδώ αρχίζεις να μπερδεύεις δύο διαφορετικά πράγματα. :)

Άλλο το να παντρευτείς, άλλο να μην παν στους οίκους ξανά. Το ένα δεν αποκλείει το άλλο.
Παντρεμένος .... ίσον εγγύηση ότι θα πηγαίνει .
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.278
Like
2.057
Πόντοι
216
Το θέμα είναι περισσότερο, να είναι υποχρεωτική η δυνατότητα να μπορεί κανείς να πληρώνει και με κάρτα αυτήν την εποχή.

Όποιος προτιμά την ανωνυμία των μετρητών, να συνεχίσει να πληρώνει με μετρητά. Όποιος θέλει με κάρτα, με κάρτα.

Αλλά έτσι φυσικά θα αναγκαστούν και τα μαγαζιά να εκδίδουν κι αποδείξεις, κι όχι μόνο γκόμενες.

*lol*
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom