Νέα

Studio μονο για ελευθερο κλαρινο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostasio1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
68
Like
99
Πόντοι
0
Ερωτηση.
Υπαρχει στουντιο που στο απλο προγραμμα προσφερει μονο ελευθερο στοματικο ρε παιδια?
Θελω να βρω ενα μερος ΜΟΝΟ να δινω κανα τσιμπουκι που και που.
Αλλα αν παω με πορτοκαλι παραβολο, ειναι με καποτα.
Και δεν θελω τιποτα παραπανω ωστε να ανεβασω το ποσο.
ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ερωτηση.
Υπαρχει στουντιο που στο απλο προγραμμα προσφερει μονο ελευθερο στοματικο ρε παιδια?
Θελω να βρω ενα μερος ΜΟΝΟ να δινω κανα τσιμπουκι που και που.
Αλλα αν παω με πορτοκαλι παραβολο, ειναι με καποτα.
Και δεν θελω τιποτα παραπανω ωστε να ανεβασω το ποσο.
ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!
κωνσταντινουπολεως 128 50 ευρω με ελευθερο αλλα ειναι λιγο μπαζα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλλα νομιζω καθονται και μιση ωρα μεσα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Ερωτηση.
Υπαρχει στουντιο που στο απλο προγραμμα προσφερει μονο ελευθερο στοματικο ρε παιδια?
Θελω να βρω ενα μερος ΜΟΝΟ να δινω κανα τσιμπουκι που και που.
Αλλα αν παω με πορτοκαλι παραβολο, ειναι με καποτα.
Και δεν θελω τιποτα παραπανω ωστε να ανεβασω το ποσο.
ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Τόσες πουτάνες στην Φυλής,Σπύρου Πάτση και Διδύμου κάνουν ακάποτο τσιμπούκι με 20άρικο,λίγο ψάξιμο θέλει.
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
161
Like
1.024
Πόντοι
201
Συγνώμη για την παρέμβαση αλλά δεν φοβάσαι μην τσιμπήσεις παράσημο?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
αμα δε σου λείπουν τα αφροδίσια και γουστάρεις να πλουτίσεις τη συλλογή σου μπρος, βάρα άφιλτρα. Εκτός κι αν έχεις εσύ να κεράσεις παράσημα να τα μοιραστείς.

ΥΓ
Παλιά πουτάνα στο χώρο, ντόμπρα όμως, ξηγημένη μέχρι το μεδούλι, με είχε συμβουλέψει προ 20ετίας, μην εμπιστεύεσαι όποια κάνει ακάποτες πίπες. Κάτι θα ήξερε, δεν μπορεί...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.700
Κριτικές
15
Like
11.317
Πόντοι
3.846
αμα δε σου λείπουν τα αφροδίσια και γουστάρεις να πλουτίσεις τη συλλογή σου μπρος, βάρα άφιλτρα. Εκτός κι αν έχεις εσύ να κεράσεις παράσημα να τα μοιραστείς.

ΥΓ
Παλιά πουτάνα στο χώρο, ντόμπρα όμως, ξηγημένη μέχρι το μεδούλι, με είχε συμβουλέψει προ 20ετίας, μην εμπιστεύεσαι όποια κάνει ακάποτες πίπες. Κάτι θα ήξερε, δεν μπορεί...
Τώρα σα να παίζει πάλι παλιά κασέτα ακούγεται, αλλά όλα τα μασατζιδικα/μπουρδελα/στούντιο προσφέρουν ακα μπουκι.
Αν ήταν έτσι όπως τα λες, θα ήταν όλοι έξω με παράσημα.
Οπότε όχι,.δεν ισχύουν αυτά και κόψτε το παραμύθι.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
αμα δε σου λείπουν τα αφροδίσια και γουστάρεις να πλουτίσεις τη συλλογή σου μπρος, βάρα άφιλτρα. Εκτός κι αν έχεις εσύ να κεράσεις παράσημα να τα μοιραστείς.

ΥΓ
Παλιά πουτάνα στο χώρο, ντόμπρα όμως, ξηγημένη μέχρι το μεδούλι, με είχε συμβουλέψει προ 20ετίας, μην εμπιστεύεσαι όποια κάνει ακάποτες πίπες. Κάτι θα ήξερε, δεν μπορεί...
λογικό αυτό που λες αλλά μέχρι στιγμής έχω δώσει κάμποσες ακάπ πίπες και στο εικοσάρικο αλλά και σε στούντιο και μασάζ (είμαι δυο χρόνια και κάτι στα μαγαζιά) και μέχρι στιγμής δεν είχα ατύχημα.
Ήμουν απλά κωλόφαρδος;
Αν ήταν τόσο επικίνδυνο, δεν θα το απέφευγαν πολύ περισσότερες κοπέλες;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
Κυριοι η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι είναι επικίνδυνα τα άφιλτρα τσιμπουκια αλλά οι πιθανοτητες είναι υπέρ μας.
Γι αυτό πινουμε Fanta χωρίς ανθραξ όταν μας κάνουν άφιλτρη πιπα και Fanta με ανθραξ όταν γαμαμε ακα γκροβερ. Επειδή όμως είναι λίγο επιφοβο το ακα γκροβερ μετά την πραξη βουτηξτε καλυτερα το πουλι σας μέσα σε Fanta με ανθραξ για 15'. Από κωλιλα το πουλι σας θα μυρίζει πορτοκαλιλα τόσο έντονα που θα θελετε να το φάτε κι εσείς αλλά δε θα φτάνετε!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
λογικό αυτό που λες αλλά μέχρι στιγμής έχω δώσει κάμποσες ακάπ πίπες και στο εικοσάρικο αλλά και σε στούντιο και μασάζ (είμαι δυο χρόνια και κάτι στα μαγαζιά) και μέχρι στιγμής δεν είχα ατύχημα.
Ήμουν απλά κωλόφαρδος;
Αν ήταν τόσο επικίνδυνο, δεν θα το απέφευγαν πολύ περισσότερες κοπέλες;
μόνο αν έχεις πρόσβαση σε ΣΜΝ ιατρικά δεδομένα εκδιδόμενων θα βρεις την αλήθεια νομίζω.
Το ότι δεν την έχεις πατήσει ακόμη, (ακόμη), δε σημαίνει ότι είναι ασφαλές πάντως.
 

BadRabbit

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Ερωτηση.
Υπαρχει στουντιο που στο απλο προγραμμα προσφερει μονο ελευθερο στοματικο ρε παιδια?
Θελω να βρω ενα μερος ΜΟΝΟ να δινω κανα τσιμπουκι που και που.
Αλλα αν παω με πορτοκαλι παραβολο, ειναι με καποτα.
Και δεν θελω τιποτα παραπανω ωστε να ανεβασω το ποσο.
ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!
Στη Ζήνωνος κοντά στην Ομόνοια, δε ρώτησα ποτέ όνομα πολύ νωρίς τα χαράματα πέντε; πεντέμισι το πρωί; είναι πουτάνες σε μπουρδέλα που κάνουν ακάποτο στοματικό, μονό πίπα τίποτα άλλο, σε αδειάζουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom