Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Γοργόνες (Λ. Βουλιαγμένης 83)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 570
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
ευχαριστώ Fedor Emelianenko για τις πληροφορίες σου !
απλά επειδή διάβασα προηγούμενες σελίδες και ανέφεραν και άλλοι για τα 40 ευρώ καλό θα είναι αν το γράφουνε να το κάνουν κι όλας. Και αν δε γίνεται όταν τους το λες να σηκώνεσαι να φεύγεις !
ρε παιδια!!! τα κοριτσια δεν εχουν κανενα προβλιμα με το 40! πολλες φορες οι τσατσαδες φταινε που κανουν τις μαλακιες. Απλο ειναι το θεμα. Οταν ερχεστε λετε οτι στο σαιτ το απλο προγραμμα λεει 40 ευ. Και η τσατσα δεν μπορει να σας πει τπτ σε αυτο.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4

Καλα ρε παιδια, η Νταρια δουλευει στην Θεσσαλονικη σαν κολγκερλ συμφωνα με την φωτογραφια αυτη; 
ρρρ γμτ δεν δουλευα πουθενα αλλου αυτο το καλοκαιρι εκτος απο αθηνα :s&m_2:
P1010084.jpg
 

Fedor

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστώ Fedor Emelianenko για τις πληροφορίες σου !
απλά επειδή διάβασα προηγούμενες σελίδες και ανέφεραν και άλλοι για τα 40 ευρώ καλό θα είναι αν το γράφουνε να το κάνουν κι όλας. Και αν δε γίνεται όταν τους το λες να σηκώνεσαι να φεύγεις !

na sai kala file..nai ontws etsi xreiazetai..apla den etyxe na to proseksw auto..an to grafoun 
alla palikaria auto isws kati kseroun..
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια!!! τα κοριτσια δεν εχουν κανενα προβλιμα με το 40! πολλες φορες οι τσατσαδες φταινε που κανουν τις μαλακιες. Απλο ειναι το θεμα. Οταν ερχεστε λετε οτι στο σαιτ το απλο προγραμμα λεει 40 ευ. Και η τσατσα δεν μπορει να σας πει τπτ σε αυτο.

δηλαδή g-lykoula δεν αλλάζει η συμπεριφορά όταν ο άλλος πληρώνει 40 αντί 50 ?
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
και μήπως ξέρεις κιόλας που έχει χαθεί η Ζίνα (όχι η μελαχρινή , τη ξανθιά εννοώ) που υπάρχει στις κοπέλες στο site ? έχει αλλάξει μαγαζί ? ευχαριστώ ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
δηλαδή g-lykoula δεν αλλάζει η συμπεριφορά όταν ο άλλος πληρώνει 40 αντί 50 ?
εγω προσωπικα οχι. Για τι αλλες δεν ξερω οποτε δεν μπορω να απαντησω.....
αλλα εχω ενα να σου πω. Αμα κανουν μουτρα τωρα που ειναι τοσο δυσκολες εποχες στην Ελλαδα μετα θα παρακαλανε για 20 και δεν θα τις το δινουν....
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
και μήπως ξέρεις κιόλας που έχει χαθεί η Ζίνα (όχι η μελαχρινή , τη ξανθιά εννοώ) που υπάρχει στις κοπέλες στο site ? έχει αλλάξει μαγαζί ? ευχαριστώ ;)
δεν εχω ιδεα σορυ :(
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
εγω προσωπικα οχι. Για τι αλλες δεν ξερω οποτε δεν μπορω να απαντησω.....
αλλα εχω ενα να σου πω. Αμα κανουν μουτρα τωρα που ειναι τοσο δυσκολες εποχες στην Ελλαδα μετα θα παρακαλανε για 20 και δεν θα τις το δινουν....
εγώ δεν λέω να λέει 50 και να ζητάει ο άλλος 40 ... αυτό είναι άλλη περίπτωση ! που εκεί πιστεύω πως θα υπάρχει διαφορά αντιμετώπισης. εγώ αναφέρομαι στην περίπτωση που γράφει 40 στο site ....
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλησπερα κι'απο δω :dancing: :dancing: :dancing:
λοιπον το σαββατο, 1/10 θα ειναι η τελευταια μου βαρδια για αυτο το σειζον :grin:  Μετα ξανα τα Χρηστουγεννα :grin:
Και ειπαμε με την ΑνναΜαρια θα ξανακανουμε μαζι αυτη την βαρδια, εννοειται θα παιξει παρτυ με ουζα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον Σαββατο, 1/10 17:00-23:00 θα σας περιμενουμε για ΠΑΡΤΥ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
καλησπερα κι'απο δω :dancing: :dancing: :dancing:
λοιπον το σαββατο, 1/10 θα ειναι η τελευταια μου βαρδια για αυτο το σειζον :grin:  Μετα ξανα τα Χρηστουγεννα :grin:
Και ειπαμε με την ΑνναΜαρια θα ξανακανουμε μαζι αυτη την βαρδια, εννοειται θα παιξει παρτυ με ουζα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον Σαββατο, 1/10 17:00-23:00 θα σας περιμενουμε για ΠΑΡΤΥ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ο Ινδιανος θα ειναι εκει.......

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
κουκλα, δυο παρατηρησεις σχετικα με τη σελιδα απο το "γοργονες"

δε δουλευει η λινκια με τις κριτικες και δεν μπορω  να βρω ποια ειναι αυτη η ανναμαρια στα "κοριτσια"...

κατι πρεπει να κανετε, για να .... κανουμε κι εμεις !

φιλακια !
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
κουκλα, δυο παρατηρησεις σχετικα με τη σελιδα απο το "γοργονες"

δε δουλευει η λινκια με τις κριτικες και δεν μπορω  να βρω ποια ειναι αυτη η ανναμαρια στα "κοριτσια"...

κατι πρεπει να κανετε, για να .... κανουμε κι εμεις !

φιλακια !
η ΑνναΜαρια= η Μαρια Θεσσαλονικια, αληθεια δεν ξερω αν υπαρχουν οι φωτος της στη σελιδα. περιμενε λιγο, θα προσπαθησω να σε βοηθησω.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
κουκλα, δυο παρατηρησεις σχετικα με τη σελιδα απο το "γοργονες"

δε δουλευει η λινκια με τις κριτικες και δεν μπορω  να βρω ποια ειναι αυτη η ανναμαρια στα "κοριτσια"...

κατι πρεπει να κανετε, για να .... κανουμε κι εμεις !

φιλακια !
δες τα ΠΜ σου :-*
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κουκλα, δυο παρατηρησεις σχετικα με τη σελιδα απο το "γοργονες"

δε δουλευει η λινκια με τις κριτικες και δεν μπορω  να βρω ποια ειναι αυτη η ανναμαρια στα "κοριτσια"...

κατι πρεπει να κανετε, για να .... κανουμε κι εμεις !

φιλακια !

μπες εδω και δες:

 ;)
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
ezxaριστω και τους δυο σας.

...ειναι κουκλα !!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλησπερα κι'απο δω :dancing: :dancing: :dancing:
λοιπον το σαββατο, 1/10 θα ειναι η τελευταια μου βαρδια για αυτο το σειζον :grin:  Μετα ξανα τα Χρηστουγεννα :grin:
Και ειπαμε με την ΑνναΜαρια θα ξανακανουμε μαζι αυτη την βαρδια, εννοειται θα παιξει παρτυ με ουζα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον Σαββατο, 1/10 17:00-23:00 θα σας περιμενουμε για ΠΑΡΤΥ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

καλά δεν το πιστεύω η αατυχία μου χτύπησε την πόρτα για 2η φορά :headbang: :headbang:

το σαββάτο φεύγω για Κεφαλλονιά (άγνωστο το πότε θα γυρίσω....)και δεν θα έχω την χαρά να σας απολαύσω σε duo :headbang:

Άννα-Μαρία ξέρεις ποιος μου κανόνισε το ταξίδι για το σαββάτο (από τότε που έμαθε... :2funny: :2funny:) ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλά δεν το πιστεύω η αατυχία μου χτύπησε την πόρτα για 2η φορά :headbang: :headbang:

το σαββάτο φεύγω για Κεφαλλονιά (άγνωστο το πότε θα γυρίσω....)και δεν θα έχω την χαρά να σας απολαύσω σε duo :headbang:

Άννα-Μαρία ξέρεις ποιος μου κανόνισε το ταξίδι για το σαββάτο (από τότε που έμαθε... :2funny: :2funny:) ;)
τοτε μωρακι θα χρειαστει να περιμενεις μεχρι τα Χρισουγεννα.... σορυ :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom