Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Artemis (Κωνσταντινουπόλεως 61)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kofala
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία

BIGSTAYROS32

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη εχθεσ μετα απο πολυ καιρο στο εν λογο μαγαζι απου ηθελα να γνωρισω απο κοντα τη τζουλη τη λεττονη.Αφιξη κατα τισ 14.00 περιπου το μαγαζι αδειο πολυ ησυχια και μπαινω αφου χτυπησα 2 φορεσ το κουδουνι και υποδοχη απο την υπηρεσια καλη μου εξηγησε για την κοπελα τησ λεω οκ να τη δω και ερχεται η τζουλη με ενα τιγρε νυχτηκακι ομορφουλα χαμογελαστη μου ειπε για το εργο τησ και τησ λεω οκ παμε αφου πληρωσα το απλο των 40.Αφου εκανα ενα ντουζακι ηρθε μετα απο 10 λεπτα δειχνοντασ πολυ χαμογελαστη και ευδιαθετη,αλλα μεχρι εκει γιατι μετα εβαλε τη γρηγορη ταχυτητακαι βιαζοτανε σαν τρελη διχωσ λογο αφου και μεσημερι ητανε και κοσμο δεν ειχε αλλα και αςχετα απο ολα αυτα δεν ητανε καθολου μα καθολου σωστη σαν επαγγελματιασ.Κριμασ λοιπον την ομορφια τησ να ειναι ενα ομορφο και βιαστικο κομοδινο...............κριμα
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
Ενημερώνουμε τους φίλους μας, ότι η τιμή του απλού προγράμματος στο στούντιο Αρτεμις κατέβηκε στα 20 ευρώ. Καλή διασκέδαση! :tits2: :tits2: :tits2:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ενημερώνουμε τους φίλους μας, ότι η τιμή του απλού προγράμματος στο στούντιο Αρτεμις κατέβηκε στα 20 ευρώ. Καλή διασκέδαση! :tits2: :tits2: :tits2:

Σιγα-σιγα  αλλα  σταθερα  εκει  θα  παει  η  τιμη  σε  ολα  τα  στουντιο ................

Το  50αρι  για  απλο  ειναι  Κ Λ Ο Π Η.......
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ενημερώνουμε τους φίλους μας, ότι η τιμή του απλού προγράμματος στο στούντιο Αρτεμις κατέβηκε στα 20 ευρώ. Καλή διασκέδαση! :tits2: :tits2: :tits2:
Εύχομαι και τα αλλα στούντιο να ακολουθήσουν την ίδια τακτική...
 

trelos_69

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να αναφέρει τα προγράμματα με τις τιμές? Αν το απλό είναι 20 είναι πολύ καλή τιμή :rockon:! Α και μια ακόμη ερώτηση. Τα κορίτσια εχουν πιστοποιητικά υγείας ? Δηλαδή αν κάποιος πελάτης επιθυμεί να δει τα πιστοποιητικά της κοπέλας (όπως γίνεται και σε άλλα στούντιο) υπάρχει αυτή η δυνατότητα???
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Μπορεί κάποιος να αναφέρει τα προγράμματα με τις τιμές? Αν το απλό είναι 20 είναι πολύ καλή τιμή :rockon:! Α και μια ακόμη ερώτηση. Τα κορίτσια εχουν πιστοποιητικά υγείας ? Δηλαδή αν κάποιος πελάτης επιθυμεί να δει τα πιστοποιητικά της κοπέλας (όπως γίνεται και σε άλλα στούντιο) υπάρχει αυτή η δυνατότητα???
:rockon: :rockon:
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Πάντως το απόγευμα που ρώτησα την τιμή, η τσα*2 ήταν -μου το έπαιζε;- ανήξερη για το 20άρικο. Έλεγε πως το κανονικό είναι 40, ωστόσο άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο για λιγότερα. Τέλοσπάντων :dunno: μία ή άλλη.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Πάντως το απόγευμα που ρώτησα την τιμή, η τσα*2 ήταν -μου το έπαιζε;- ανήξερη για το 20άρικο. Έλεγε πως το κανονικό είναι 40, ωστόσο άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο για λιγότερα. Τέλοσπάντων :dunno: μία ή άλλη.
ελεος :< :<
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
Ρωτησα ξανα την ιδιοκτησια του μαγαζιου και μου απαντησαν, οτι το ΑΠΛΟ προγραμμα (στοματικο και σεξ) ειναι σε αυτη την τιμη. Οποιοδηποτε επιπλεον προγραμμα (ποδολαγνεια κλπ) κοστιζει περισσοτερα.

Τωρα γιατι οι υπηρεσιες λενε τα δικα τους, μου ειναι εντελως αγνωστο.

 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
Επίσκεψη σήμερα κυριακή 4/8. Η υπηρεσία προτού μου παρουσιάσει την κοπέλλα (Βίκυ) αρχισε να μου λέει τα προγράμματα που ξεκινούσαν απο 40 ευρώ. Σε επισημανσή μου ότι στο Internet διαφημίζεται ότι το απλό είναι στα 20 , έκανε την κινέζα..Εδώ δεν είναι μπουρδέλο μου είπε, είναι στούντιο..(Πόσο σίγουρη είναι?)..Το μόνο που μπορώ να σου κάνω μου είπε το απλό στα 30 κα έφυγε για να φέρει την κοπέλλα. Καθυστέρησαν περίπου 3-4 λεπτά να εμφανιστούν στο σαλόνι.Φαίνεται συζητούσαν τα της τιμής. Η κοπέλλα τουμπανάκι μελαχροινό με ολα σε -αρα...Καλή για τα γούστα μου αλλά επειδή ειρωνεύτηκε και ψιλιάστηκα ξεπέτα με τα 30 ευρώ την έκανα. ας πρόσεχαν...τους αρέσουν φαίνεται οι μύγες και το παιχνίδι μαζί τους. είναι καλή εποχή τώρα τον Αύγουστο που είναι και παχιές.
Υπεύθυνοι του καταστήματος, εαν δεν είναι μούφα η μείωση στα 20 ευρώ τουλάχιστον ενημερώστε τις τσατσάδες σας..μη ταλαιπωριόμαστε μέσα στην ζέστη ...
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
Επίσκεψη σήμερα κυριακή 4/8. Η υπηρεσία προτού μου παρουσιάσει την κοπέλλα (Βίκυ) αρχισε να μου λέει τα προγράμματα που ξεκινούσαν απο 40 ευρώ. Σε επισημανσή μου ότι στο Internet διαφημίζεται ότι το απλό είναι στα 20 , έκανε την κινέζα..Εδώ δεν είναι μπουρδέλο μου είπε, είναι στούντιο..(Πόσο σίγουρη είναι?)..Το μόνο που μπορώ να σου κάνω μου είπε το απλό στα 30 κα έφυγε για να φέρει την κοπέλλα. Καθυστέρησαν περίπου 3-4 λεπτά να εμφανιστούν στο σαλόνι.Φαίνεται συζητούσαν τα της τιμής. Η κοπέλλα τουμπανάκι μελαχροινό με ολα σε -αρα...Καλή για τα γούστα μου αλλά επειδή ειρωνεύτηκε και ψιλιάστηκα ξεπέτα με τα 30 ευρώ την έκανα. ας πρόσεχαν...τους αρέσουν φαίνεται οι μύγες και το παιχνίδι μαζί τους. είναι καλή εποχή τώρα τον Αύγουστο που είναι και παχιές.
Υπεύθυνοι του καταστήματος, εαν δεν είναι μούφα η μείωση στα 20 ευρώ τουλάχιστον ενημερώστε τις τσατσάδες σας..μη ταλαιπωριόμαστε μέσα στην ζέστη ...

Μετεφερα το σχολιο σας στους ιδιοκτητες για να παρουν τα μετρα τους οσο πιο γρηγορα μπορουν.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Για τον πουτσο καβαλα
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Καλησπερα  μαθαμε τι εγινε με την τιμη....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Θεωρητικα ξεκιναει απο 20 ευρω, οι κοπελες ομως εμφανησιακα τουλαχιστον δεν ειναι "Α εθνικη", συνηθως milf.......

φίλε ινδιάνε εδώ παίρνεις κάρτα. Το θέμα εμφάνισης έχει να κάνει με το προσωπικό γούστο του κάθε πελάτη. Το ότι είναι milf δεν σημαίνει κάτι, ίσα-ίσια που πολλοί γουστάρουν. Ας κρίνουμε μόνο τις υπηρεσίες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom