Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
[size=14pt]Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)[/size]

Μελίνα η μημουάπτου

Με επηρέασε η εμφάνιση και το περασμένο της ώρας. Μην εχοντας και πολλές επιλογές μπήκα! Σε λίγο ήλθε η <<σούπερ σταρ>> ονόματι Μελίνα.
Με το πρώτο που την άγγιξα Μηηηηηηηηηηηη φιλάς το βυζί μου!!
Μηηηηηηηηηηηην αγγίζεις το κωλαράκι μου!!! Κάτσε να σου πάρω μονο πίπα.....
ΞΕΝΕΡΩΣΑ τετοιο πραγμα δεν μου εχει ξανατύχει!
Τι γίνεται της λέω?
Απάντηση: Οι πιο πολοί πελάτες σιχένονται να με φιλήσουν στο στήθος εσυ χαζός εισαι . Δεν με σέβεσαι εγώ σε σεβομαι που δεν σε αφήνω να με αγγίξεις!
Η μόνη δικαιολογία είναι να είναι τρελή και να χάνει πολλά λάδια!
Προσοχή συμαχητές μακρία ειναι μεγάλη ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!
ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΣΤ!
καλα σου ειπε,***τανα ειναι, οχι η γκομενα σου...για φαντασου αυτο τ βυζι τι μπορει να ειχε και να εχει περασει...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
καλα σου ειπε,***τανα ειναι, οχι η γκομενα σου...για φαντασου αυτο τ βυζι τι μπορει να ειχε και να εχει περασει...

Και η ..τάνα τι πουλάει? Μόνο τρύπα? Τότε κάνε μια τρυπα στον τοιχο, βάλε ένα σφουγγαράκι με ζεστό νερό και σαπούνι και γλύτωσες 49 Ευρώ.
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Και η ..τάνα τι πουλάει? Μόνο τρύπα? Τότε κάνε μια τρυπα στον τοιχο, βάλε ένα σφουγγαράκι με ζεστό νερό και σαπούνι και γλύτωσες 49 Ευρώ.
οχι ρε πουλαει οτι και καλα σε γουσταρει και της γλυφεις τα βυζια και σε γλωσσοφιλαει ετσι γιατι εισαι μαγκας κα ωραιος εσυ (και αλλοι 50 την μερα),και μετα απο 5-6 καταθεσεις και καλα δε θες αλλο γιατι βαρεθηκες και πας στην διπλανη...τωρα αμα κανεις και ακαποτο εισαι και ο πρωτος..."μαγκας"  οποτε η τρυπα δεν ειναι κακαη ιδεα και βαλε και 2 πορτοκαλακια να γλυφεισ με vit. c κανοθν καλο και στη υγεια1 :boobies:
 

akntam

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε πουλαει οτι και καλα σε γουσταρει και της γλυφεις τα βυζια και σε γλωσσοφιλαει ετσι γιατι εισαι μαγκας κα ωραιος εσυ (και αλλοι 50 την μερα),και μετα απο 5-6 καταθεσεις και καλα δε θες αλλο γιατι βαρεθηκες και πας στην διπλανη...τωρα αμα κανεις και ακαποτο εισαι και ο πρωτος..."μαγκας"  οποτε η τρυπα δεν ειναι κακαη ιδεα και βαλε και 2 πορτοκαλακια να γλυφεισ με vit. c κανοθν καλο και στη υγεια1 :boobies:
Μάγκα δεν περιμένουμε ούτε έρωτες από τις πουτάνες ούτε συμβουλές υγείας από εσένα... το παλικάρι είπε την άποψή του εσύ γιατί αρπάχτηκες;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Προφανώς το παλικάρι μπάινει μέσα σε τέτοια σπίτια με το προφυλακτικό στο πέος από το προηγούμο βράδυ και με τη zovirax στην τσέπη.
Τις πλαστικές κούκλες τις ξέρεις αδερφέ;;
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Προφανώς το παλικάρι μπάινει μέσα σε τέτοια σπίτια με το προφυλακτικό στο πέος από το προηγούμο βράδυ και με τη zovirax στην τσέπη.
Τις πλαστικές κούκλες τις ξέρεις αδερφέ;;
φυσικα και οχι καθως αν τ εκανα αυτο δεν θα καθομουν να γραφω σ αυτο το site  αλλα δεν θεωρω τον εαυτο μου τοσο ανοητο οπως αυτα που λες (χωρις εμπαθεια) μακαρι να βλεπεις την ολη μπουρδελοκατασταση ως λυση αναγκης και οχι ως προταιρειοτητα  και χιουμορ με καταστασεις, που οταν τα βλεπουν και ατομα αρκετα αυθορμητα ας πουμε , που μπορουν και να σε "παρασημοφωρησουν δεν ειναι τοσο θεμιτο  θα ελεγα...το zovirax πρωτη φορα τ ακουω αλλα για να το λες εσυ κατι θα ξερεις παραπανω για το θεμα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλα σου ειπε,***τανα ειναι, οχι η γκομενα σου...για φαντασου αυτο τ βυζι τι μπορει να ειχε και να εχει περασει...

Εσενα θα σου προτεινα αυτά:

1-  }


2-  }

Ετσι κι αλοιώς να βλέπεις θέλεις και να βάζεις το τσουτσουνι σου σε τρύπα!
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Εσενα θα σου προτεινα αυτά:

1-  }


2-  }

Ετσι κι αλοιώς να βλέπεις θέλεις και να βάζεις το τσουτσουνι σου σε τρύπα!
γκομενα μεγαλε ειχεσ ποτε?? απλως εγω ξερω τη διαφορα τανας και απο τ αλλο που μαλλον το χεισ ξεχασει...οσο για τισ κουκλεσ φαντασου ποσο καμμενος εισαι που ξερει αυτα τα σιτε...αντε γεια τωρα,πεσ οτι θεσ,εγω δεν ασχολου
μαι αλλο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
γκομενα μεγαλε ειχεσ ποτε?? απλως εγω ξερω τη διαφορα τανας και απο τ αλλο που μαλλον το χεισ ξεχασει...οσο για τισ κουκλεσ φαντασου ποσο καμμενος εισαι που ξερει αυτα τα σιτε...αντε γεια τωρα,πεσ οτι θεσ,εγω δεν ασχολου
μαι αλλο
Ρε φιλε λιγο αγγιγμα στα βυζια και σε κωλο ηθελε ο ανθρωπος,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα αλλο..εξαλλου υπαρχουν πολλες πουτανες που πρσφερουν μεχρι και γλωσσοφιλα..
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φιλε λιγο αγγιγμα στα βυζια και σε κωλο ηθελε ο ανθρωπος,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα αλλο..εξαλλου υπαρχουν πολλες πουτανες που πρσφερουν μεχρι και γλωσσοφιλα..
φιλε μαζι σου σ αυτο που λες αλλωστε πολλοι απο μας κατα καιρους θελουμε το κατι παραπανω αλλα πρεπει να μαστε πιο υπευθυνοι σ αυτα που λεμε ανοιχτα στα site ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
γκομενα μεγαλε ειχεσ ποτε?? απλως εγω ξερω τη διαφορα τανας και απο τ αλλο που μαλλον το χεισ ξεχασει...οσο για τισ κουκλεσ φαντασου ποσο καμμενος εισαι που ξερει αυτα τα σιτε...αντε γεια τωρα,πεσ οτι θεσ,εγω δεν ασχολου
μαι αλλο

Ποτε μου δεν είχα! Εσύ είχες, πώς ήταν?
Κλαψ
Κλαν
Κλαψν!

Μπουουουχαααααααααααααααχααααααααααααααααααααααααααα!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε φιλε λιγο αγγιγμα στα βυζια και σε κωλο ηθελε ο ανθρωπος,ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα αλλο..εξαλλου υπαρχουν πολλες πουτανες που πρσφερουν μεχρι και γλωσσοφιλα..
Φίλε Melbrog7 σε ευχαριστώ! Ακριβώς ετσιείναι.
Και για να μιλήσουμε σοβαρα την ενημέρωση την έκανα για να προφυλάξω κάποιους άλλους εδώ μέσα, και όχι για να <<δυσφημίσω>> την αδελφή ξαδέλφη του ξέρω και γώ τι την έχει.
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Melbrog7 σε ευχαριστώ! Ακριβώς ετσιείναι.
Και για να μιλήσουμε σοβαρα την ενημέρωση την έκανα για να προφυλάξω κάποιους άλλους εδώ μέσα, και όχι για να <<δυσφημίσω>> την αδελφή ξαδέλφη του ξέρω και γώ τι την έχει.
φιλε για να τελειωνουμε καλα εκανεσ και ουστ στη γκομενα 2 φορεσ, μια και απο μενα...και γω γουσταρω μια ευχαριστη πουτανα και οχι μια ξενερωτη...εκανα αναφορα στο ζητημα απο πλευρας νοοτροπιασ που προφανωσ δεν καταλαβες αλλα δεν πειραζει...
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
Να μην τρελαθούμε τελικά. Γιατί πάμε στις πουτάνες; Αν είναι να φιλήσουμε το χεράκι καθόμαστε στα αυγά μας και βολευόμαστε όπως ο καθένας νομίζει καλύτερα. Αν η πουτάνα είναι κουρασμένη, ας αλλάξει βάρδια και αν δεν θέλει να της πιάνουν το στήθος ή τον κώλο ας αλλάξει επάγγελμα ή ας γίνει καλόγρια.
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Να μην τρελαθούμε τελικά. Γιατί πάμε στις πουτάνες; Αν είναι να φιλήσουμε το χεράκι καθόμαστε στα αυγά μας και βολευόμαστε όπως ο καθένας νομίζει καλύτερα. Αν η πουτάνα είναι κουρασμένη, ας αλλάξει βάρδια και αν δεν θέλει να της πιάνουν το στήθος ή τον κώλο ας αλλάξει επάγγελμα ή ας γίνει καλόγρια.
σωστα τ λες,δεν διαφονουμε σε τιποτα...αλλωστε γι αυτο υπαρχουν και οι τσαρκες καθως αν ηταν ολεσ καλεσ θα πηγαιναμε στο πρωτα μπουρδελο ου θα βρισκαμαι και θα τελειωνε εκει η ιστορια...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε για να τελειωνουμε καλα εκανεσ και ουστ στη γκομενα 2 φορεσ, μια και απο μενα...και γω γουσταρω μια ευχαριστη πουτανα και οχι μια ξενερωτη...εκανα αναφορα στο ζητημα απο πλευρας νοοτροπιασ που προφανωσ δεν καταλαβες αλλα δεν πειραζει...
Εντάξει , για μένα το θέμα είναι λήξαν.
Εχε όμως υπ όψη σου, ότι μορεί κάποιος να την αρπάξει και απο εκεί που δεν το περιμένει..... και απο γκόμενα που θεωρεί άσπιλη και αμόλυντη και μετά να τρέχει σαν παλαβός!
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει , για μένα το θέμα είναι λήξαν.
Εχε όμως υπ όψη σου, ότι μορεί κάποιος να την αρπάξει και απο εκεί που δεν το περιμένει..... και απο γκόμενα που θεωρεί άσπιλη και αμόλυντη και μετά να τρέχει σαν παλαβός!
αυτεσ ειναι οι χειροτερεσ και πιο επικυνδινες καθως μπορει να εισαι σιγουρος για το παρελθον της(που εινια δυσκολο,αλλα γινεται καμια φορα) αλλα δεν ξερεις το παρελθον των πρωη της...οποτε αστα να πανε...αλλα τι να κανεις...1000 φορεσ καλυτερα πουτανα απο κατι τσουλακια που κυκλοφορουν εξω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom