Νέα

Στριπτιζαδικα που γαμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ANDREIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0

xm... θα έπρεπε ίσως να σκεφτούμε και το ενδεχόμενο να έδωσε επίτηδες άλλο όνομα, από φόβο μην διαρεύσει τι παίχτηκε....  (πάντως να ήταν η γνωστή Μάγια, το βρίσκω και γω κάπως δύσκολο με βάση αυτά που θυμάμαι πριν κανα δυο χρόνια που έκανα αρκετές φορές χορούς μαζί της... βέβαια ο άνθρωπος αλλάζει μέσα σε δυο χρόνια...  αλλά πιο πιθανό βλέπω να ήταν άλλη και να έδωσε το όνομα της Μάγιας)
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Δεν θυμάμαι όνομα αλλά στις γιορτές κοντά στα τελευταία Χριστούγεννα μια που δήλωνε ότι είναι από τα Σκόπια μου χε πει ότι αν την πάρω πριβε με 100 θα πέσει γαμησι κανονικό...και έτσι και έγινε. Κανένα παράπονο, ίσα ίσα που ήταν και αρκετά θερμή και παθιασμένη μέσα. Σίγουρα όχι κάτι το ιδιαίτερο σε εμφάνιση βέβαια. Όποιος ξέρει το όνομά της και αν δουλεύει ακόμα ας με επιβεβαιώσει αν θέλει.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Δεν θυμάμαι όνομα αλλά στις γιορτές κοντά στα τελευταία Χριστούγεννα μια που δήλωνε ότι είναι από τα Σκόπια μου χε πει ότι αν την πάρω πριβε με 100 θα πέσει γαμησι κανονικό...και έτσι και έγινε. Κανένα παράπονο, ίσα ίσα που ήταν και αρκετά θερμή και παθιασμένη μέσα. Σίγουρα όχι κάτι το ιδιαίτερο σε εμφάνιση βέβαια. Όποιος ξέρει το όνομά της και αν δουλεύει ακόμα ας με επιβεβαιώσει αν θέλει.
Στο Αθενς ήταν, παρέλειψα να το αναφέρω!
 

Panta205

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Στο Αθενς ήταν, παρέλειψα να το αναφέρω!
Δεν θυμάμαι όνομα αλλά στις γιορτές κοντά στα τελευταία Χριστούγεννα μια που δήλωνε ότι είναι από τα Σκόπια μου χε πει ότι αν την πάρω πριβε με 100 θα πέσει γαμησι κανονικό...και έτσι και έγινε. Κανένα παράπονο, ίσα ίσα που ήταν και αρκετά θερμή και παθιασμένη μέσα. Σίγουρα όχι κάτι το ιδιαίτερο σε εμφάνιση βέβαια. Όποιος ξέρει το όνομά της και αν δουλεύει ακόμα ας με επιβεβαιώσει αν θέλει.
Κατερίνα πρεπει να λέγεται αν δεν απατά η μνήμη μου.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
Στη μιχαλακοπουλου το fbi κερναει κανα γαμησι στο πριβε ή μπα???
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Στο Αθενς επισης ηταν μια μελαχρινη νταρντανα (ονομα δεν θυμαμαι) η οποια δηλωνε απο Ισπανια! και μου ειχε πει πως στο διπλο πριβε δλδ με 80 εδινε ζολα. Λογω αφραγκιων τοτε δεν ειχα δοκιμασει. Φιλαρακι το ιδιο βραδυ ειχε γαμησει ενα πετιτ ρουμανακι.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.174
Πόντοι
5.160
Στο Athens η Maya μια Ρουμάνα με απίστευτο κολο... Μόλις την πάρεις ένα δύο χορούς.... Στο προτείνει εκείνη για πριβε....

Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή την κοπέλα πως είναι;
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0

 Λίγες μόνο το προφέρουν - και σε μερικά μόνο μαγαζιά, όχι σε όλα - και πλην ελαχίστων φωτεινών εξαιρέσεων, είναι οι λιγότερο εμφανήσιμες έως ψιλοχάλια και σίγουρα οι μεγαλύτερες σε ηλικία   Αυτές που είναι θα στο πουν μόνες τους, οι περισσότερες που δεν, θα στο αποκλείσουν απ την αρχή.

  Άσχετο, γνώμη μου είναι βέβαια αυτά να μην γίνονται βούκινο.. τουλάχιστον οι αναφορές σε ονόματα. Καλύτερα τα ονόματα και οι λεπτομέρειες σε προσωπικά μηνήματα μεταξύ των συναγωνιστών που ενδιαφέρονται.  Προσωπική γνώμη με όλο το θάρρος...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.488
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
 Λίγες μόνο το προφέρουν - και σε μερικά μόνο μαγαζιά, όχι σε όλα - και πλην ελαχίστων φωτεινών εξαιρέσεων, είναι οι λιγότερο εμφανήσιμες έως ψιλοχάλια και σίγουρα οι μεγαλύτερες σε ηλικία   Αυτές που είναι θα στο πουν μόνες τους, οι περισσότερες που δεν, θα στο αποκλείσουν απ την αρχή.

  Άσχετο, γνώμη μου είναι βέβαια αυτά να μην γίνονται βούκινο.. τουλάχιστον οι αναφορές σε ονόματα. Καλύτερα τα ονόματα και οι λεπτομέρειες σε προσωπικά μηνήματα μεταξύ των συναγωνιστών που ενδιαφέρονται.  Προσωπική γνώμη με όλο το θάρρος...
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Πάρα πολλές προσφέρουν σεξ, πολλές από αυτές είναι αρκετά όμορφες και μικρές. Η τιμή για σεξ ξεκινά από τα 100 και ανεβαίνει (αν και όπως έχω πει προηγουμένως, με ασχημούλες/μεγαλούτσικες και σε μέρα που δε βγαίνει το νυχτοκάματο/έχει έρθει η ΔΕΗ/ πρέπει να ψωνίσουν για το γκόμενο ,  μπορεί να πετύχεις και με 50). Και το λέω από προσωπική εμπειρία.
Κατά τη γνώμη μου είναι λάθος να πάει κάποιος σε στριπτιζάδικο με σκοπό να πηδήξει. Θα πάει , θα πιει ένα ποτό, θα χαζέψει και αν κάτσει κάτι καλό ας προσχωρήσει (ανάλογα με την οικονομική του δυνατότητα πάντα). Εχει τύχει στην παρέα που ήμουν φίλος να πηδήξει μια από "αυτές που δεν το κάνουν" δίνοντας 300 ευρώ. .συγγνώμη, αλλά 300 ευρώ για 15' πήδημα σε καναπέ δεν το λες και vfm.
Όσον αφορά στα ονόματα, συμφωνώ και εγώ. Δεν υπάρχει λόγος να αναφέρονται. Ούτε καν σε προσωπικά μνμ.
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Για να το λες προφανώς κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Και σίγουρα παίζει και ανάλογα με την περίπτωση του πελάτη. Όταν κάποιος σπρώξει πολλά φράγκα σε ποτά, έιναι συχνός πελάτης και δείξει διατεθειμένος να πληρώσει παραπάνω ίσως να ψήνονται περισσότερες.
Επίσης είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι οι περισσότερες σ' αυτό το χώρο συνδιάζουν δουλειά με διασκέδαση. Δηλαδή κάποια - οι πιο πιτσιρίκες ειδικά - μπορεί να κάθεται σε ορισμένους και να μην κάθεται σε άλλους. Να κάνει επιλογές.
Όλα παίζουν σίγουρα, ανάλογα με την περίπτωση.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:heavymetalbig:...
ταυρε φιλε μου....διαβαζω το τι παιζει τωρα.....σκεφτομαι τι γινοταν εροτικα το τι πηδημα ειχα ριξει σε...ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ και κοντευω να βαλω τα κλαματα
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Πέρασμα από toys γιατί ημουνα εκει κοντά για ποτάκι..Ειχα καιρό να παω και κακως..αν κρίνω εκ του αποτελέσματος!Πολλα ομορφα μουνακια,κυρίως από ουκρανία κ ρωσία προερχόμενα.Οι χοροί στην πίστα συχνοί αλλα οι απλοί χοροί πολύ ξεπέτα 1-2 λεπτά.5 ευροπουλα κόστος.Επίσης είσοδος με 10 ευρώ ποτό και χορός δωρο(σου δίνουν κουπονάκι στην είσοδο).Προσωπικά ήπια 2 ποταρες και -πηρα 2-3 απλούς χορούς ωσπου ηρθε στο τραπέζι μου ενα μελαχροινο κουκλί από ουκρανία 20 μαϊων με προσωπάκι πανέμορφο και σωμα ονειρο. :kneel: Μετά το σχετικό τεστ ντραϊβ σε απλόο χορό εκανα νύξη για πριβέ και το κουκλί υποσχεθηκε καλό πριβέ και το επραξε!Το μενού περιελάμβανε μπριζολίτσα καλά ψημένη στα κάρβουνα με μπόλικο καλαμακι..εεεε σορυ λεμονάκι!! :dancing: Το χάρηκα γιατί γούσταρα και γουσταρε και εγινε καλή φάση!  :orchestra: Αυτά το ολίγα από μένα,θα ξαναπάω σύντομα γιατι το ρόστερ μου καλάρεσε
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
πριν λιγο ξανθο τεμαχιο απο σουηδια κατα δηλωση της (ουτε καν) μου δηλωσε οτι με 100 κανει τα παντα κωλο πιπες ολα και χυσιμο οπου θελω . όλα αυτα στο αθενς
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
πριν λιγο ξανθο τεμαχιο απο σουηδια κατα δηλωση της (ουτε καν) μου δηλωσε οτι με 100 κανει τα παντα κωλο πιπες ολα και χυσιμο οπου θελω . όλα αυτα στο αθενς
Σερβα ειναι..
 

sp1988

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε σχετική πρόσφατη εμπειρία μου στο Queens του Μπουρναζίου, προ περίπου 20 ημερών και σε σχετικές παλαιότερες εμπειρίες σε αυτού του είδους ευαγή ιδρύματα απόρων κορασίδων που αρέσκονται στους εξωτικούς χορούς, έχω φτάσει στο συμπέρασμα ότι το απλό πριβέ προσφέρεται σχεδόν από το σύνολο των κορασίδων σε τιμές που κινούνται από 35 έως 50 ευρώ ανάλογα με το κατάστημα, ενώ ένα 10% των κορασίδων προσφέρει φουλ πριβέ, όπερ μπριζόλα, σε τιμές από 50 έως 150 ευρώ ανάλογα με το κατάστημα και ανάλογα με την όρεξη και τα γούστα της κάθε μιας. Γενικότερα πολλές κινούνται με δόλια θέλγητρα να μπουν στην πορτοφόλα με την υποψία παροχής ανάλογων υπηρεσιών αλλά η πραγματικότητα είναι ότι ελάχιστες προσφέρουν φουλ πρόγραμμα και σε vfm απόδοση. Από εκεί και πέρα, είναι καθαρά θέμα εκάστου ημών με βάση την στιγμή και τη διάθεση να αξιολογήσουμε αν η τιμή για την υπηρεσία λογίζεται ως συμφέρουσα ή μη.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Για να το λες προφανώς κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Και σίγουρα παίζει και ανάλογα με την περίπτωση του πελάτη. Όταν κάποιος σπρώξει πολλά φράγκα σε ποτά, έιναι συχνός πελάτης και δείξει διατεθειμένος να πληρώσει παραπάνω ίσως να ψήνονται περισσότερες.
Επίσης είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι οι περισσότερες σ' αυτό το χώρο συνδιάζουν δουλειά με διασκέδαση. Δηλαδή κάποια - οι πιο πιτσιρίκες ειδικά - μπορεί να κάθεται σε ορισμένους και να μην κάθεται σε άλλους. Να κάνει επιλογές.
Όλα παίζουν σίγουρα, ανάλογα με την περίπτωση.
Φιλε εχεις καμία εμπειρια με καπιο κοριτσι απ γκολντεν η αθεςνς να κανουν κατι παραπσνω στ πριβε..γιατι καλη η κουβεντα και τα ποτα με αντρεα αλλα οταν σε φτιαχνει αυτη ψαχνω καμια αλλη οι περισοτερες λενε οχι κ αλλες ζητουν ενα καρο λεφτα 100 plus για 15 λεπτα κ μια φραπεδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom