Νέα

Στριπτιτζούδες Θεσσαλονίκης/επαγγελματίες ιερόδουλες ναί ή όχι;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
θα ηθελα να πω και εγω την μικρη εμπειρια μου πανω στο θεμα. Ειχα γραψει οτι στο πλατινουμ μετα το φιξ μου ειχε τυχει δυο φορες να μου δωσσουν τηλ καποιες κοπελες. Η μια ηταν ελληνιδα και την λεγανε Στεφανια ξανθια με τεραστιους πλαστικουσ βυζους, πολυ καλο τουμπανο. Μου ειχε δωσει τηλεφωνο για να βρεθουμε εξω απο το μαγαζι, ενω της ειχα κερασει ενα μονο ποτακι. Ειπε οτι παιρνει 200-300 ευρω τα οποια μου φανηκαν παρα πολλα και δεν την πηρα. Μετα μια αλλη φορα μια αλλη κοπελα που την λεγανε λολιτα μου ειχε προτεινει να βρεθουμε εκτος μαγαζιου. Ηταν 19-20 χρονων με φυσικες βυζαρες, καταξανθη με γαλαζια ματια, πολυ απαλο μεταξενιο δερμα. Τρομερη γυναικα απο εξωτερικη ομορφια και σχετικα καλος χαρακτηρας αλλα ολιγον τι ευρωρουφηχτρα. Ειχε πει και αυτη για 200-300 ευρω. Αλλα λογω ελλειψης χρηματων εκεινη την περιοδο δεν την πηρα τηλ. Πολυ θα γουσταρα παντως. Τελευταια φορα που πηγα δεν ειδα καμια απο αυτες τισ κοπελες. Βεβαια ηταν αναμενομενο αφου το ολο σκηνικο ειχε γινει πριν απο δυο χρονια.
Πιστευετε οτι τα μαγαζια αντιδρουν στο να κανονιζουν οι κοπελες με 'καλους' πελατες εκτος μαγαζιου? η' μηπως τους συμφερει αφου ο καλος πελατης θα συνεχισει να ερχεται?
Και εγω καποια στιγμη θα γουσταρα πολυ να παω με μια στριπτιζου. 
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα να πω και εγω την μικρη εμπειρια μου πανω στο θεμα. Ειχα γραψει οτι στο πλατινουμ μετα το φιξ μου ειχε τυχει δυο φορες να μου δωσσουν τηλ καποιες κοπελες. Η μια ηταν ελληνιδα και την λεγανε Στεφανια ξανθια με τεραστιους πλαστικουσ βυζους, πολυ καλο τουμπανο. Μου ειχε δωσει τηλεφωνο για να βρεθουμε εξω απο το μαγαζι, ενω της ειχα κερασει ενα μονο ποτακι. Ειπε οτι παιρνει 200-300 ευρω τα οποια μου φανηκαν παρα πολλα και δεν την πηρα. Μετα μια αλλη φορα μια αλλη κοπελα που την λεγανε λολιτα μου ειχε προτεινει να βρεθουμε εκτος μαγαζιου. Ηταν 19-20 χρονων με φυσικες βυζαρες, καταξανθη με γαλαζια ματια, πολυ απαλο μεταξενιο δερμα. Τρομερη γυναικα απο εξωτερικη ομορφια και σχετικα καλος χαρακτηρας αλλα ολιγον τι ευρωρουφηχτρα. Ειχε πει και αυτη για 200-300 ευρω. Αλλα λογω ελλειψης χρηματων εκεινη την περιοδο δεν την πηρα τηλ. Πολυ θα γουσταρα παντως. Τελευταια φορα που πηγα δεν ειδα καμια απο αυτες τισ κοπελες. Βεβαια ηταν αναμενομενο αφου το ολο σκηνικο ειχε γινει πριν απο δυο χρονια.
Πιστευετε οτι τα μαγαζια αντιδρουν στο να κανονιζουν οι κοπελες με 'καλους' πελατες εκτος μαγαζιου? η' μηπως τους συμφερει αφου ο καλος πελατης θα συνεχισει να ερχεται?
Και εγω καποια στιγμη θα γουσταρα πολυ να παω με μια στριπτιζου.   
Τα μαγαζιά δεν μπορούν να ελέγξουν μια κοπέλα στο τι θα κάνει έξω απο το μαγαζί, αυτό που τους ενδιαφέρει είναι να έχουν κέρδος. Καλός πελάτης θεωρείται όχι μόνο αυτός που πάει συχνά και τα "σκάει" χοντρά, αλλά και αυτός που περνάει τουλάχιστο 2-3 φορές την εβδομάδα και με όχι πολλα ποτά αναγκαστικά. Εννοείται βέβαιο ότι δεν προκαλεί.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Με το ευρωρουφηχτρα εννουσα οτι την ηπιε σχετικα γρηγορα την σαμπανια. Αλλα στο πριβε τα ειχε δωσει ολα η Λολιτα. Εχω ομως καιρο να την πετυχω. Ηταν ωραια γκομενα.
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Για μενα η πιο ομορφη κοπελα που περασε απο το Platinum ηταν η Λολιτα. Γερμανιδα ελεγε οτι ειναι, και εμοιαζε και ολας. Πρεπει να εχει 6+ μηνες που εφυγε. Απιστευτο σωμα και προσωπο. 300 τα εδινα ανετα για αυτην.
Οπως λεει john μεγαλη ευρωρουφηχτρα. Δεν το κανε τοσο επιδεικτικα οσο η Αλεξανδρα και η Μαρια, αλλα σε καθαριζε γρηγορα.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Για μενα η πιο ομορφη κοπελα που περασε απο το Platinum ηταν η Λολιτα. Γερμανιδα ελεγε οτι ειναι, και εμοιαζε και ολας. Πρεπει να εχει 6+ μηνες που εφυγε. Απιστευτο σωμα και προσωπο. 300 τα εδινα ανετα για αυτην.
Οπως λεει john μεγαλη ευρωρουφηχτρα. Δεν το κανε τοσο επιδεικτικα οσο η Αλεξανδρα και η Μαρια, αλλα σε καθαριζε γρηγορα.
Zολι ηταν το κανονικο της ονομα ποιο παλαια δουλευε (ξεκινησε) απο τον Καλιγουλα και ηταν απο Λιθουανια ,αλλα ελεγε οτι ειναι απο Γερμανια
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ψηφηστε στο νεο θεμα μπουρδελο-βραβεια θεσσαλονικης!!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Προεδρε τρομερες πληροφοριες! Καλα ελεγα οτι κατι ανατολικοευρωπαικο μου εκανε η Λολιτα. Δικιο εχει ο φιλος, αν εκανε οτι εκανε στο πριβε τα αξιζε τα λεφτα της σαν βιζιτα. Αν ηταν τοσο ευρωρουφηχτρα οπως στις σαμπανιες δεν τα αξιζε. Τρομερο σωμα και τρομερη φατσουλα. Μικρη μυτουλα, γαλαζια ματακια, ωραια χειλακια. Απο σωμα φυσικες βυζαρες, ωραιο κωλαρακι και παρα πολυ απαλο δερμα. Ηταν και μαυρισμενη το καλοκαιρι.Φορουσε και ροζ στρινγκακι! Πολυ σουπερ γκομενα. Στο ελευθερο της χρονο μου ειχε πει οτι τους πανε απο το μαγαζι στα μπουζουκια!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αληθεια εχετε πετυχει ποτε στριπτιζου Θεσσαλονικης εξω στην πολη. Οι φιλοι Αθηναιοι ανοιξαν θρεντ για το που πανε για καφε η μπανακι οι στριπτιζουδες. Εγω δεν εχω πετυχει παντως καμια στο κεντρο. Θελω πολυ παντως να δω καμια τους πως φαινεται την ημερα. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παντως αντε αν καποιος εχει καψουρα με στριπτιζου, του δωσει το τηλεφωνο της, κανονιστει η κατασταση και σταξει τα 200-300 ευρω, δεν ειναι σιγουρο οτι η γκομενα θα εχει την αναμενομενη αποδοση στο σεξ. Μπορει να ειναι πανεμορφη αλλα χαλια στο σεξ. Η' μπορει να ειναι καλη αλλα με το που θα χυσεις μια φορα να σε στειλει, οποτε δεν αξιζει για 300 ευρω. Ειναι μονο και μονο για να βγαλει την καψουρα του καποιος. Φυσικα υπαρχει περιπτωση καποιες χορευτριες να ειναι τρομερες στο γαμησι. Οταν εχεις τετοιες μουναρες ομως, δοκιμαζεις παντως.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε φιλε johngeorgie,γιατι δεν τα γραφεις σε ενα κ τα γραφεις σπασμενα?να ανεβασεις τα ποστ σου?τεσπα,τα κοριτσια απ οτι εχω καταλαβει βγαινουν προς δυτικα οπου κ μενουν οι περισσοτερες
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Αληθεια εχετε πετυχει ποτε στριπτιζου Θεσσαλονικης εξω στην πολη. Οι φιλοι Αθηναιοι ανοιξαν θρεντ για το που πανε για καφε η μπανακι οι στριπτιζουδες. Εγω δεν εχω πετυχει παντως καμια στο κεντρο. Θελω πολυ παντως να δω καμια τους πως φαινεται την ημερα. 

εχω δει την μαγλεν και την ιταλιδα την μαρια απο το πλατινουμ .

δεν φαινονται καθολου καλα την μερα ...  :S
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Παντως αντε αν καποιος εχει καψουρα με στριπτιζου, του δωσει το τηλεφωνο της, κανονιστει η κατασταση και σταξει τα 200-300 ευρω, δεν ειναι σιγουρο οτι η γκομενα θα εχει την αναμενομενη αποδοση στο σεξ. Μπορει να ειναι πανεμορφη αλλα χαλια στο σεξ. Η' μπορει να ειναι καλη αλλα με το που θα χυσεις μια φορα να σε στειλει, οποτε δεν αξιζει για 300 ευρω. Ειναι μονο και μονο για να βγαλει την καψουρα του καποιος. Φυσικα υπαρχει περιπτωση καποιες χορευτριες να ειναι τρομερες στο γαμησι. Οταν εχεις τετοιες μουναρες ομως, δοκιμαζεις παντως.
Συνάδελφε νομίζω πως δεν αξίζει να δώσεις 3 κατοστάρικα για μια καψούρα. Να σου κάτσει τζαμπέ είναι το θέμα.  :rockon: Εκεί είναι το κόλπο, εκεί είναι η ουσία. Πιστεύω ότι αν πας και σκάσεις 300, μόλις χύσεις μια φορά θα ξενερώσεις και θα σκεφτείς ότι δεν άξιζε να δώσεις τόσα λεφτά. Αντί να σε στείλει θα "σταλείς" από μόνος σου.  ;) Αν κάτσει έκατσε, αλλιώς..υπάρχουν εκτός στριπτιζάδικων μια χαρά κοπέλες. Αν τις πας σε ένα club ξέρεις τι ωραία που σου χορεύουν όλες; Και χωρίς να σκας 30 ευρουλάκια για την παρέα της ανα 10λεπτο... ;)
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Εχεις δικιο, μακαρι να σου κατσει τζαμπα. Αλλα το θεμα ειναι να μην πεσεις σε ευρωρουφηχτρα. Τον τελευταιο καιρο που περασα για ενα ποτακι απο τα μαγαζια δεν μου κατσε κανενα τηλεφωνακι. Ισως επειδη πηγα μονο για ενα ποτο και δεν κερασα πολλα ποτα. Θα ξαναπαω ομως.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Κανενα update σε αυτο το θρεντ? Εγω την τελευταια φορα που πηγα πλατινουμ με λιγα λεφτα δεν καταφερα κατι.
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Κανενα update σε αυτο το θρεντ? Εγω την τελευταια φορα που πηγα πλατινουμ με λιγα λεφτα δεν καταφερα κατι.
Και εκτός απο μια περίπτωση στις πολλές όπου η γκόμενα σε γουστάρει και σε κάνει παιχνίδι απο το πρώτο ποτό, δεν πρόκειται. Είναι μαθημένες να βγάζουν πολλά λεφτά (γνωστή μου αν έβγαζε κάτω απο 300 ευρώ τη βραδιά θεωρούσε ότι δεν έβγαλε !).
Μπορείς να κάνεις και παιχνίδι με λίγα λεφτά αρκεί να είσαι εντάξει και να πηγαίνεις στο μαγαζί 3-4 φορες την εβδομάδα (για να σε μάθουν).
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Επομένως πάρε καλύτερα ένα γαμάτο citytour και βγάλε τρελά γούστα παρά να φας κανα 3χίλιαρο περιμένοντας να σε ερωτευτεί ή να σου προτείνει σεξ μετά αμοιβής μια στριπτιζού. Φέξε μου και γλύστρισα...  :jerking:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Επομένως πάρε καλύτερα ένα γαμάτο citytour και βγάλε τρελά γούστα παρά να φας κανα 3χίλιαρο περιμένοντας να σε ερωτευτεί ή να σου προτείνει σεξ μετά αμοιβής μια στριπτιζού. Φέξε μου και γλύστρισα...  :jerking:

Συμφωνω μαζι σου. Τωρα που ανοιξαν και πιο πολλα στουντιο σκεφτομαι να κανω εμπαργκο στα στριπτιζαδικα μεχρι να ριξουν τις τιμες (αν γινει αυτο ποτε). Προγραμμα σε στουντιακι η και σιττουρ και τελειωσε η υποθεση.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Επειδη παλιοτερα ειχα φαει τζαμπα αρκετα χρηματα σε κερασματα σε στριπτιζαδικα μηπως βγει κανενα τηλεφωνο αλλα δεν βγει κατι καλο αλλα και οταν βγηκε η τιμη ηταν εξωφρενικη το εριξα στα στουντιο τωρα τελευταια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Συμφωνω studio και σιγουρα κομματια για εγγυημενα γαμησια...μην πέτατε περιουσιες στις στριπτιζουδες.ας μας τα τρων οι πουτανες με αντικρισμα τουλαχιστον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom