Νέα

Στριπτιτζάδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
kανω οτι μπορω :2funny:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εχει.αν εισαι ''παλιος'' ;)ψαξε τις ρουμανες εκει.....τις ξανθιες....τις πιο ωραιες.....βοηθησα πολυ :grin:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια ξερει κανεις απο ρασπουτιν τι παιζει ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
1ον..πρέπει να πάς τουλαχιστόν(όπως μπατιστόν ένα πράμα :grin:)67-68 φορές σε σωληνομπαζάδικο(έτσι λέγονται πλέον) για να σε γνωρίσουν καί τα γκαρσόνια και οι κοπέλες(για τό μέχρι πόσο μάλαξ μπορείς να φτάσεις,όχι εσύ,γενικά το λέω),αλλά και όλοι οι συγγενείς τους.Θα πρέπει πρώτα να κερδίσεις την εμπιστοσύνη των νονάδων των πίπερ-stake τρύπερ(έτσι λέγονται πλέον)με συναπτές παρουσίες σε γλέντια των εν λόγω συγγενών για να σε γνωρίσουν καλύτερα έτσι ώστε να μπορούν να συμβουλέψουν τα βαπτιστήρια τους για τό άν είσαι άξιος και σοβαρός για να δεχθείς τις "επιθυμητές" υπερέσιες από τα καμάρια τους!

2ον..πρέπει να βρωμάς λίγο και να έχεις μείνει α-κόλωνος(δίχως κολώνια) και αξυριστος για καμμιά βδομάδα γιατί πολλές από τις "βαφτιστήρες" θέλουν βρωμίλους για να τους συγχαρούν κουρτινιακώς για την ομοιότητά τους με τις ευατίνες τους!(σόρρυ αλλά δε ξέρω καλά ελληνικά)

3ον..ναί έχεις δίκιο.Όλα γίνονται πιά στα μικρά μαγαζιά.. :s&m_3:
μπραβο !!!
εθεσες τον πηχη της κουρτινοενημερωσης πολυ υψηλα!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Άστα φίλε έχουμε χώσει χρήμα σε μαλακίες.....ας ώψεται η βραδυνή καύλα μετά τα ξύδια

Φίλε καβλιάρη έχεις κάνει ωραία σκηνικά ;) :grin: και όντως είναι όπως το λες για τις βραδινές κάβλες :cum: :pipa1: :fuck2:.Αν σου έχει μπει στο μυαλό να  :knockinb: το συγκεκριμένο βράδι,μπορεί να σου φυγεί ότι ρευστό έχεις πάνω σου μέχρι να  :zfuck:.Μου έχει τύχει να φεύγω γύρω στις 06:00 από στριπ στην περιοχή μου και να ψάχνω σαν τρελός να βρω ανοιχτό στούντιο :rockon:,μιας και είχα φάει ήττα από 2 αποτυχημένα πριβέ προηγουμένως :jerking:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εχει.αν εισαι ''παλιος'' ;)ψαξε τις ρουμανες εκει.....τις ξανθιες....τις πιο ωραιες.....βοηθησα πολυ :grin:
βοηθησεσ κορονα μου ξερω για ποιεσ λεσ...αν εχο γαμισι σε στριπ οχι αλλα μια τριτη βραδυ στο μπουρναζι ενα αραπακι με μεγαλα βυζια μετα απο ενα κερασμα με νερο τισ την λεο να παρει τα φραγκα αυτη να παμε :knockinb:  μου λεει οχι δεν γινετε αυτο αν θελεισ μετα απο δυο πριβε 74 ευρο περιπου μολισ σχολαγε να πηγαιναμε σπιτι τησ για οση ωρα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
βοηθησεσ κορονα μου ξερω για ποιεσ λεσ...αν εχο γαμισι σε στριπ οχι αλλα μια τριτη βραδυ στο μπουρναζι ενα αραπακι με μεγαλα βυζια μετα απο ενα κερασμα με νερο τισ την λεο να παρει τα φραγκα αυτη να παμε :knockinb:  μου λεει οχι δεν γινετε αυτο αν θελεισ μετα απο δυο πριβε 74 ευρο περιπου μολισ σχολαγε να πηγαιναμε σπιτι τησ για οση ωρα

Δηλαδή το πριβέ εκεί είχε 34 εβραίους ακριβώς :think: :2funny:.Κι επίσης πιστεύω να διαολόστειλες την μαύρη που ήθελε και 70+ ευρά για την  :knockinb: :headbang:.Με τόσα γαμάω 5-6 φορές στο μετάξι,που θα πρότειναν και κάποιοι παλιοί εδώ μέσα ;) :2funny:.Από οικονομική κρίση δεν έχει ακούσει τίποτα το πορνίδιο :tickedoff: :jerking:
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Κύριοι,

Έχω πάει σε στριπτιζάδικα και ποτέ δεν έχω γαμήσει. Πιθανόν να γαμάς εάν είσαι θαμώνας και αφήσεις μια περιουσία και γίνεις και συγγενείς με τον ιδιοκτήτη τα γκαρσόνια και τις λαντζέρισες. Ότι σου πουλάνε παραμύθι για να  περιμένεις και να πάς μαζί τους αφού σχολάσουν .. αυτό γίνετε αλλά τελικά δεν έρχονται.. Όπως λέω στα στριπτιζάδικα .. γαμας χωρίς να γαμάς.. φτιάχνεσε για να ξεσπάσεις στην Κυρά σου.. η σε κανένα μπουρδέλο μετά.

Αυτά και προτιμήστε τα μπουρδέλα και τα στούντια γιατί εκεί τα χρήματά σας θα πιάσουν τόπο.. στα στριπς θα σας τα πάρουν αέρα πατέρα...

Νίκος
 

Επισκέπτης
Κύριοι,

Έχω πάει σε στριπτιζάδικα και ποτέ δεν έχω γαμήσει. Πιθανόν να γαμάς εάν είσαι θαμώνας και αφήσεις μια περιουσία και γίνεις και συγγενείς με τον ιδιοκτήτη τα γκαρσόνια και τις λαντζέρισες. Ότι σου πουλάνε παραμύθι για να  περιμένεις και να πάς μαζί τους αφού σχολάσουν .. αυτό γίνετε αλλά τελικά δεν έρχονται.. Όπως λέω στα στριπτιζάδικα .. γαμας χωρίς να γαμάς.. φτιάχνεσε για να ξεσπάσεις στην Κυρά σου.. η σε κανένα μπουρδέλο μετά.

Αυτά και προτιμήστε τα μπουρδέλα και τα στούντια γιατί εκεί τα χρήματά σας θα πιάσουν τόπο.. στα στριπς θα σας τα πάρουν αέρα πατέρα...

Νίκος

έχεις χρόνια να πας σε στριπτηζάδικο ή απλά γράφεις μαλακίες για να περνά η ώρα ?

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το χειρότερο  είναι  να πηγαίνεις  τακτικά  και να γράφεις  μαλακίες  για  να  περνά  η  ώρα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Το χειρότερο  είναι  να πηγαίνεις  τακτικά  και να γράφεις  μαλακίες  για  να  περνά  η  ώρα

Πήγα με συναγωνιστή την Παρασκευή 14/05 στο γνωστό και αγαπημένο μου μπριζολάδικο όπου και έφαγα μια ξεροψημένη :pipa1: :zfuck: :2funny: :2funny:.Πολύ ωραία η μαυρούλα :cum:,Εύα λεγόταν,τούμπανο πραγματικό :tits:.Απ'ότι ξέρω όλες οι μαύρες προσφέρουν φουλ πακέτο,οπότε σίγουρα θα κάνεις την φάση σου :sunglasses: ;) :2funny:
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
'Εχω πολυυυυυύ καιρό να επισκεφτώ τα εν λόγω ιδρύματα (από εποχής ΣΙΡΟΚΟ - ΒΑΡΗ, για τους παλαιότερους) και απειδή διαβάζοντας τα post σας παρατήρησα πως τα "κόζια" έχουν αλλάξει, οπότε ρωτώ τα εξής:
"Παίζει" συνενόηση με τον "μετρ" (bar fine δηλαδή) ή οι "διαπραγματεύσεις" γίνονται σε προσωπικό επίπεδο?
Tο "έργο" λαμβάνει χώρα υποχρεωτικά σε "παρακείμενο" χώρο ή ενδέχεται να αναχωρήσεις μετά του τεμαχίου?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ρασπουτιν η Σταρ μεταμορφωση γινεται καμια φαση??εχει κανει κανεις?
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παντου και παντα παιζουν ολα.

ΤΟ θεμα εχει να κανει με το πως θα το χειριστητε και με το ποσα εισται διατεθιμενει να σπροξεται..

Αν υπαρχει χρημα οτι τεμαχιο γουσταρεις το φορτωνεις,μη σου πω οτι αμα γουσταρεις φορτωνεις και το μετρ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom