Νέα

Str8 Alphas ≠ faggots

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrwmopousTa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια τέτοια κοινότητα στην Ελλάδα / Αθήνα;
IMG_8846.jpeg
IMG_8901.jpeg
IMG_8531.jpeg
IMG_8532.jpeg
IMG_8530.jpeg
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.023
Κριτικές
94
Like
46.331
Πόντοι
17.311
σου εχω την καλυτερη λυση για την απορια σου παιχτη... -----> @Alex.mauros.1977 :cum:
υ/γ : μη μασησεις αμα σου κανει τον αλεκο, στειλτου μηνυμα, θα κανετε καλη παρεουλα :gay:
 
OP
OP
vrwmopousTa

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
493
Like
1.378
Πόντοι
201
σου εχω την καλυτερη λυση για την απορια σου παιχτη... -----> @Alex.mauros.1977 :cum:
υ/γ : μη μασησεις αμα σου κανει τον αλεκο, στειλτου μηνυμα, θα κανετε καλη παρεουλα :gay:
Ρε βρωμόπουστρα, πάλι ζητιανεύεις ψωλές και ξεφτύλισμα;;; Δεν σε γαμάει κανένας και γυρνάς στα νήματα ψάχνοντας χυσίματα ρε αυτιστικό με την κιθάρα;;; :2on1:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.023
Κριτικές
94
Like
46.331
Πόντοι
17.311
Ρε βρωμόπουστρα, πάλι ζητιανεύεις ψωλές και ξεφτύλισμα;;; Δεν σε γαμάει κανένας και γυρνάς στα νήματα ψάχνοντας χυσίματα ρε αυτιστικό με την κιθάρα;;; :2on1:
αλεξουκο τι κανεις καρντια μο ??? :smitten:
βρωμοπουστα ειναι ο φιλος που σε συστησα, για να κανετε παιχνιδι.
οχι εγκο.:rolleyes:
νευριασες και μπερδευτηκες μωρακι... :undecided:
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
493
Like
1.378
Πόντοι
201
αλεξουκο τι κανεις καρντια μο ??? :smitten:
βρωμοπουστα ειναι ο φιλος που σε συστησα, για να κανετε παιχνιδι.
οχι εγκο.:rolleyes:
νευριασες και μπερδευτηκες μωρακι... :undecided:
"Μωράκι" να πείς το γαριδάκι που έχεις(;;;;) ανάμεσα στα πόδια σου ορφανό της Τέας και του Μάγου.
 
OP
OP
vrwmopousTa

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Tύπε, να το προσέχεις το ναυάγιο! Θα σου αρπάξει ότι πούτσο καταφέρεις να μαζέψεις! Είναι μεγάλη ψωλοαρπάχτρα και γουστάρει ξεφτυλίκι :effemine::effemine::effemine::effemine::effemine:
Κι εγώ αυτό έχω ανάγκη, τραμπουκισμό και ξεφτίλα από αληθινούς άντρες. Ξύλο φτυσίδια και μπινελίκι. Εκεί κάτω από τα πόδια σας να υπηρετώ, εκεί που είναι η θέση μου :lipsrsealed:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.023
Κριτικές
94
Like
46.331
Πόντοι
17.311
Κι εγώ αυτό έχω ανάγκη, τραμπουκισμό και ξεφτίλα από αληθινούς άντρες. Ξύλο φτυσίδια και μπινελίκι. Εκεί κάτω από τα πόδια σας να υπηρετώ, εκεί που είναι η θέση μου :lipsrsealed:
ειδες παιχτη που σου ειπα ?
παει να θολωσει τα νερα η σουπια.
αυτος ειναι για σενα.
μιλαμε για ΑΝΔΡΑΚΛΑ μοβορο!!! :boff:
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
493
Like
1.378
Πόντοι
201
Κι εγώ αυτό έχω ανάγκη, τραμπουκισμό και ξεφτίλα από αληθινούς άντρες. Ξύλο φτυσίδια και μπινελίκι. Εκεί κάτω από τα πόδια σας να υπηρετώ, εκεί που είναι η θέση μου :lipsrsealed:
Δεν σου κάνει τύπε το αυτιστικό με την κιθάρα, τα ίδια θέλει και αυτός! Μακρυά, δεν βρίσκει πούτσο να γαμηθεί και γυρνάει εδώ μέσα για ξεφτύλισμα!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.023
Κριτικές
94
Like
46.331
Πόντοι
17.311
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
vrwmopousTa

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Παρακαλώ μη φεύγουμε εκτός θέματος - με όλο το σεβασμό
 
OP
OP
vrwmopousTa

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Για όποιον Αθήναιο straight θα ήθελε να έχει μια πουστρα στη δούλεψη του, είτε για διασκέδαση είτε για κάτι άλλο είμαι εδώ. Και σκέφτομαι να κλείσω δωμάτιο ημιδιαμονής το σκ - οποίος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει
εχεμυθα και διακριτικά φυσικά
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Παρακαλώ μη φεύγουμε εκτός θέματος - με όλο το σεβασμό
τωρα σωθηκες :tooth:

και να σου πω τυπε βρωμοπουστα, απο σκουπισμα σφουγγαρισμα πως πας; απλωμα ρουχων; πλυσιμο πιατων;
εισαι καλος με τετοιες δουλειες ή εισαι κανας τεμπελης και κανεις πασαλειματα; :coffee:
 
OP
OP
vrwmopousTa

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
τωρα σωθηκες :tooth:

και να σου πω τυπε βρωμοπουστα, απο σκουπισμα σφουγγαρισμα πως πας; απλωμα ρουχων; πλυσιμο πιατων;
εισαι καλος με τετοιες δουλειες ή εισαι κανας τεμπελης και κανεις πασαλειματα; :coffee:
Κάνω ό,τι μου ζητηθει
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
τωρα σωθηκες :tooth:

και να σου πω τυπε βρωμοπουστα, απο σκουπισμα σφουγγαρισμα πως πας; απλωμα ρουχων; πλυσιμο πιατων;
εισαι καλος με τετοιες δουλειες ή εισαι κανας τεμπελης και κανεις πασαλειματα; :coffee:
Πασαλείματα θα σου κάνει για να τιμωρηθεί μετά.
Έχεις ρε παιδί μου κάτι απορίες ώρες ώρες.......:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
vrwmopousTa

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Πασαλείματα θα σου κάνει για να τιμωρηθεί μετά.
Έχεις ρε παιδί μου κάτι απορίες ώρες ώρες.......:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Όχι ορκίζομαι κανένα πασαλειμα. Το τελευταίο που θέλω είναι να απογοητεύσω τον άντρα που υπηρετώ. Με τη γλώσσα θα γλυψω τα πατώματα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.401
Πόντοι
6.336
Για όποιον Αθήναιο straight θα ήθελε να έχει μια πουστρα στη δούλεψη του, είτε για διασκέδαση είτε για κάτι άλλο είμαι εδώ. Και σκέφτομαι να κλείσω δωμάτιο ημιδιαμονής το σκ - οποίος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει
εχεμυθα και διακριτικά φυσικά
Τώρα που είπες για Αθηναίο έχω 2 υπόψη μου....

:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom