Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Είχαμε νέες αφίξεις στο ίδρυμα?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Είχαμε νέες αφίξεις στο ίδρυμα?
Κατα καιρους επιστροφές κάποιες ενδιαφέρουσες (Σόφη) κάποιες όχι (Τζενη) αλλα προσφατα ήρθαν δυο Κολομβιανές. Η μια που ειδα εμφανισημη. Αν καταφέρουν να ζήσουν εκεί μέσα θα δείξει......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρει κανείς αν Λίζα και Πάολα συνεχίζουν εδώ; 2 φορές που ρώτησα δεν ήταν
Εκεί είναι....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Τι το ήθελα την πρόγνωση.......Κολομβιανές τέλος, δύσκολη ιστορία να ζήσεις μέσα στα ονόματα όταν το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών αυτού του μαγαζιού παει στοχευμενα......Και αυτές θέλουν εύκολα χρήματα, γρήγορα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: mamoon

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Τι το ήθελα την πρόγνωση.......Κολομβιανές τέλος, δύσκολη ιστορία να ζήσεις μέσα στα ονόματα όταν το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών αυτού του μαγαζιού παει στοχευμενα......Και αυτές θέλουν εύκολα χρήματα, γρήγορα....
έχω μιλήσει σε προηγούμενες σελίδες για το θέμα που θίγεις συναγωνιστή tenten

τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού δεν αφήνουν την πελατεία τους εύκολα...δεν δίνουν χώρο σε νέες κοπέλες

και την στιγμή που τους βγαίνει η τακτική αυτή, τη στιγμή που εξακολουθούν να βγάζουν μεροκάματο προσφέροντας το ίδιο φαγητό ξαναζεσταμένο σ εμάς τους ίδιους και εμείς το τρώμε .... καλά μας κάνουν

τέλος πάντων... επειδή κι εγώ το έχω φάει πολλές φορές το ξαναζεσταμένο του ζανολαδάδικου, ας μην γκρινιάζω.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
έχω μιλήσει σε προηγούμενες σελίδες για το θέμα που θίγεις συναγωνιστή tenten

τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού δεν αφήνουν την πελατεία τους εύκολα...δεν δίνουν χώρο σε νέες κοπέλες

και την στιγμή που τους βγαίνει η τακτική αυτή, τη στιγμή που εξακολουθούν να βγάζουν μεροκάματο προσφέροντας το ίδιο φαγητό ξαναζεσταμένο σ εμάς τους ίδιους και εμείς το τρώμε .... καλά μας κάνουν

τέλος πάντων... επειδή κι εγώ το έχω φάει πολλές φορές το ξαναζεσταμένο του ζανολαδάδικου, ας μην γκρινιάζω.
Οπως τα λες. Αλλα οι λατινες ειναι φολες δεν εχουν υπηρεσιες. Εχω φαει φολες απο οσες εχω δοκιμασει απο αυτες. Καλα τα νιατα αλλα δεν φτανει αυτο,μπορει να τους ειπαν οτι ο Ελληνας ειναι Μ.......ς και θα ου τα ακουμπισει. Γιαυτο γυρναμε στο ξαναζεσταμενο φαγητο οπως ειπες.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Λατίνα εχω παρει στο εξωτερικό 2 φορες πριν 15 χρονια

Φόλες !!!!
 

John..2019

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
90
Κριτικές
11
Like
528
Πόντοι
290
Αληθεύει ότι ξαναγύρισε η Σοφη;
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Πέρασμα με Μονικα μετά από καιρό. Είχα ξεχάσει τι τρομερό μασάζ κάνει!
Μεγαλοκοπελα, από τις επεμβάσεις που έχει κάνει στο πρόσωπο έχει αλλάξει λίγο…αλλά γούστα είναι αυτά…. τα φουσκωμένα χείλια τα βρήκα απόλαυση!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Πέρασμα με Μονικα μετά από καιρό. Είχα ξεχάσει τι τρομερό μασάζ κάνει!
Μεγαλοκοπελα, από τις επεμβάσεις που έχει κάνει στο πρόσωπο έχει αλλάξει λίγο…αλλά γούστα είναι αυτά…. τα φουσκωμένα χείλια τα βρήκα απόλαυση!
Ναι ρε γμτ, δυστυχως εχει "αλλαξει" παρα πολυ. βέβαια παραμένει γλυκητάτη και με ωραίο πρόγραμμα.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα στους φίλους !
Για τους φίλους του καταστήματος , που έχουν σκοπό να επισκεφτούν σήμερα τα κορίτσια , ενημερώνω ότι η κατάσταση στα Εξαρχεια λόγου επετείου είναι πολύ ήρεμη και δεν υπάρχει η παραμικρή ταραχή !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους !
Με αρκετά κορίτσια και σήμερα Σάββατο το κατάστημα . Νέες άφιξης Alice από Μολδαβια , και Βανέσα Βραζιλία !
Μέχρι στης 7 το βράδι λειτουργία καταστήματος , αύριο Κυριακή κλειστά !!!
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
319
Πόντοι
290
Πέρασμα με την ανανεωμένη Λία μετα απο αρκετό καιρό . Πολύ καλό μασάζ η Λία ειναι σαν το παλιό κρασί όσο περνά ο καιρός τόσο καλύτερο γίνεται !!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Πέρασμα με την ανανεωμένη Λία μετα απο αρκετό καιρό . Πολύ καλό μασάζ η Λία ειναι σαν το παλιό κρασί όσο περνά ο καιρός τόσο καλύτερο γίνεται !!
Έτσι είναι αγαπητέ ! Η Λια γίνετε και όλο καλύτερη . Πέρα το ότι προσέχει πολύ το σώμα της , δίνει το μέγιστο στον πελάτη .
Παραμένει από τα πιο δυνατά MILF στο χώρο !!!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
καλημερα, εχει κανεις εικονα αν γυρισε το λιζάκι?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Στο κατάστημα υπάρχουν νέες άφιξης . Τεα , Alice , Naomi , Βανέσα !
 

Bisha

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2023
Μηνύματα
97
Κριτικές
26
Like
1.831
Πόντοι
2.390

Συνημμένα

  • IMG_3587.jpeg
    IMG_3587.jpeg
    51,3 KB · Εμφανίσεις: 21

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
κατι φεγγαρια επαιζε η τζενιφερ η κινεζα στριπερ σαν Ασια. παιζιε να την ξαναδουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom