Νέα

Στουντιο και Ντουζακι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ωραίο θρέντ όντως! Λοιπόν εγώ πιστεύω είναι πιό πολύ θέμα τσατσάς. Εμένα με προσέχει πολύ η κυριά Μαίρη νομίζω είναι το όνομά της. Δούλευε στο Φρίξου 13 και πρόσφατα (πριν κάνα μήνα δλδ) την είδα στο Μέλισσες πάντα με ρωτάει αν θέλω πετσέτα για μπάνιο. Στο μέλισσες που ξαναπήγα με άλλη τσατσά δεν μου είπε τίποτα κ ούτε είπα κ εγώ. Μετράει πολύ πάντως να κάνεις ένα μπάνιο ΜΕΤΑ κυρίως να φύγει η μπουρδελίλα.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Ωραίο θρέντ όντως! Λοιπόν εγώ πιστεύω είναι πιό πολύ θέμα τσατσάς. Εμένα με προσέχει πολύ η κυριά Μαίρη νομίζω είναι το όνομά της. Δούλευε στο Φρίξου 13 και πρόσφατα (πριν κάνα μήνα δλδ) την είδα στο Μέλισσες πάντα με ρωτάει αν θέλω πετσέτα για μπάνιο. Στο μέλισσες που ξαναπήγα με άλλη τσατσά δεν μου είπε τίποτα κ ούτε είπα κ εγώ. Μετράει πολύ πάντως να κάνεις ένα μπάνιο ΜΕΤΑ κυρίως να φύγει η μπουρδελίλα.
εσκασα στα γελια με την μπουρδελιλα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

schwarz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ερημιτη στης Ναντιας ...παντα κανω ντουζ χωρις εξτρα και γκρινιες
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Και το Αχελωου προσφερει πετσετουλα, αλλα μινι διαστασεων.!!  :headbang: προσωπου δηλαδις για να κανεις μπανιο, αυτη ηταν προχειρα αφημενη πανω στο καλοριφερ του δωματιου, σαμπουαν δεν διαθετει το καταστημα...

Επισης απο την τελευταια κριτικη του SHREKOYLHS στο 26ης Οκτωβρη 35Α, εχει και εκει πετσετουλες...

-η πετσέτες που όλες είναι πολύυυυυ μικρές και κακής ποιότητας, αλλά κι εκεί η Γιούλη έκανε το θαύμα της όπου μου έδειξε που υπάρχουν κι άλλες (πέρα από αυτή που μου έφερε η κυρία της υποδοχής)-
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
μια φορα ειχα κανει μπανιο σε ενα στουντιο επειδη ενιωσα μπιχλιαρικα τα σεντονια..συνηθως παω και κανω μπανιο μετα στο σπιτι μου με την ησυχια μου αλλα εκεινη τη μερα ενοιωθα πολυ μπιχλα μετα το πηδημα και δεν αντεξα λεω θα κανω μπανιο εδω. οι αχρηστοι δεν ειχαν πετσετα και σκουπιστικα με χαρτομαντηλα απο το αυτοματο μηχανημα.ευτυχως ηταν απο τα γρηγορα μηχανηματα και οχι απο εκεινα που κουνας 10 ωρες το χερι για να ανιχνευσει ο ανιχνευτης κινησης και να σου βγαλει το χαρτομαντηλο
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Τελευταία φορά στο Ανδ. Γεωργίου 4 με την Τζάστιν, η τσατσά μου πρότεινε ντουζάκι να φύγει η κάψα της πόλης ... πετσέτα νορμάλ ! Στο καπάκι μπαίνει η Τζάστιν και κάνει και αυτή ντουζάκι μπροστά μου, οπότε καθόμουν και χάζευα το υγρό της κορμί να γυαλίζει ... :kissass:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Σε ολα τα στούντιο μπορεις να κανεις μπανιο πλέον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom