Νέα

Στέφανος Χίος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LeonAth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.368
Κριτικές
16
Like
13.500
Πόντοι
5.577
Η χουντα της καραντινας και της παιδεραστειας φυλακίζει τις αδεσμευτες φωνές :vomit:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Η χουντα της καραντινας και της παιδεραστειας φυλακίζει τις αδεσμευτες φωνές :vomit:
πες τα ρε τυπε!!ο γκειτς το μουνοπανο,οι εβραιοι,οι ροτσιλντ και οι μασονοι κρυβονται απο πισω!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

niko3540

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Like
59
Πόντοι
1
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Η χουντα της καραντινας και της παιδεραστειας φυλακίζει τις αδεσμευτες φωνές :vomit:
πες τα ρε τυπε!!ο γκειτς το μουνοπανο,οι εβραιοι,οι ροτσιλντ και οι μασονοι κρυβονται απο πισω!!!

Και ο Τζορτζ Σορος :wink:
τυπε συγγνωμη....τον ειχα ξεχασει:confused::confused::confused:...λογικα και ο μπεζος...οχι ο γιαννης ο δικος μας...ο αλλος του αμαζον
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
δικηγορος υπερασπισης θα παει ο αλεξ? :confused:

αλεξ ο γνωστος τυπε?:sunglasses:

η' εννοεις για τον κουγια? :confused:

Δεν είναι το ίδιο πρόσωπο; :confused::confused::confused:
λες να μας τρολαρει τοσα χρονια ο κουγιας με αλεξ 71 ε τον μπουστη :tooth:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Λευτερια στον Στεφανο ρεεεε μουνιαααα :rockon::rockon::rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Tύποι εχω ξαναπει, ο φίλτατος Κουγιας ειναι "Αλεξιος" και εγω ειμαι "Αλεξανδρος"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Tύποι εχω ξαναπει, ο φίλτατος Κουγιας ειναι "Αλεξιος" και εγω ειμαι "Αλεξανδρος"


Ξεφτιλα ο Σερ Κουγιας....:vomit::vomit::vomit::vomit:
Για τον Αλεξη τα εχουμε ξαναπει. Ειναι αρρωστος με τη δημοσιοτητα. Θεωρω πολυ πιθανο να ΜΗΝ αναλαβει την υποθεση. Του αρκει ομως που θα βγαινει δυο-τρεις μερες στα καναλια και θα εμφανιζεται. Μετα θα πει "δεν αναλαμβανω γιατι ερχεται σε αντιθεση με τις ηθικες αξιες μου" και θα αυτο-παινευεται κιολας. Εχει αρρώστια ο ανθρωπος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Tύποι εχω ξαναπει, ο φίλτατος Κουγιας ειναι "Αλεξιος" και εγω ειμαι "Αλεξανδρος"


Ξεφτιλα ο Σερ Κουγιας....:vomit::vomit::vomit::vomit:
Για τον Αλεξη τα εχουμε ξαναπει. Ειναι αρρωστος με τη δημοσιοτητα. Θεωρω πολυ πιθανο να ΜΗΝ αναλαβει την υποθεση. Του αρκει ομως που θα βγαινει δυο-τρεις μερες στα καναλια και θα εμφανιζεται. Μετα θα πει "δεν αναλαμβανω γιατι ερχεται σε αντιθεση με τις ηθικες αξιες μου" και θα αυτο-παινευεται κιολας. Εχει αρρώστια ο ανθρωπος.


Ε ενταξει, μια δοση Κουγιωσυνης την κουβαλατε οι του επαγγελματος, μεταξυ μας.


Συνελαβαν το Στεφανο; Πεφτω απο τα συννεφα, μη βγαλει ενα πρωτοσελιδο/ κοσμημα με αληθειες αμεσως η χουντα να τον φιμωσει. :confused:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Tύποι εχω ξαναπει, ο φίλτατος Κουγιας ειναι "Αλεξιος" και εγω ειμαι "Αλεξανδρος"


Ξεφτιλα ο Σερ Κουγιας....:vomit::vomit::vomit::vomit:
Για τον Αλεξη τα εχουμε ξαναπει. Ειναι αρρωστος με τη δημοσιοτητα. Θεωρω πολυ πιθανο να ΜΗΝ αναλαβει την υποθεση. Του αρκει ομως που θα βγαινει δυο-τρεις μερες στα καναλια και θα εμφανιζεται. Μετα θα πει "δεν αναλαμβανω γιατι ερχεται σε αντιθεση με τις ηθικες αξιες μου" και θα αυτο-παινευεται κιολας. Εχει αρρώστια ο ανθρωπος.

Εγω εχω μια αλλη απορια.Δεν φοβαται τον κοσμο?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Τον Δημήτρη Λιγνάδη επισκέφθηκε στη ΓΑΔΑ ο Αλέξης Κούγιας.

Ο ηθοποιός Δημήτρης Λιγνάδης βρίσκεται κρατούμενος στη ΓΑΔΑ όπου και θα παραμείνει μέχρι την απολογία του που έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη.

Στην Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αττικής, ωστόσο, βρέθηκε και ο γνωστός ποινικολόγος, Αλέξης Κούγιας ο οποίος μάλιστα όταν αναχώρησε συνοδευόταν από τον δικηγόρο του Δημήτρη Λιγνάδη, Νίκο Γεωργουλέα, μετά από επίσκεψη στον υπό κράτηση σκηνοθέτη-ηθοποιό, αναφέρει το sputniknews.gr.

Ανακοινώσεις για τους λόγους της επίσκεψής του στον Δημήτρη Λιγνάδη αναμένονται τις επόμενες ώρες. Πληροφορίες αναφέρουν ότι θα αναλάβει να τον εκπροσωπήσει.

www.thes.gr/lifestyle/o-kougias-episkefthike-ton-lignadi-sti-gada/[/url]
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Πληροφορίες αναφέρουν ότι θα αναλάβει να τον εκπροσωπήσει.
τωρα θα βγαλουν φημες οτι ειναι και αυτος πουστης,ενω ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι πουστης,ειναι ενας σοβαρος οικογενειορχεις
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
τωρα θα βγαλουν φημες οτι ειναι και αυτος πουστης,ενω ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι πουστης,ειναι ενας σοβαρος οικογενειορχεις

Αυτός δεν έλεγε ότι δεν αναλαμβάνει ποτέ παιδόφιλους και τοκογλύφους;






 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Πληροφορίες αναφέρουν ότι θα αναλάβει να τον εκπροσωπήσει.
τωρα θα βγαλουν φημες οτι ειναι και αυτος πουστης,ενω ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι πουστης,ειναι ενας σοβαρος οικογενειορχεις

παντως ο πουστης το αλμα εις κοντο το περασε με επιτυχια

:confused:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Τελικά Μενδωνη και Παναγιωταρέα πλακομουνιαζονται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom