Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.852
Σας γνωρίζω κυρία μου... Όπως το είπατε, γράφτηκα προχθές... δε βγήκα στην πιάτσα προχθές. Δε σας πρόσβαλαμε,θίχτηκε με μια άποψη η προσωπικότητα σας!!!
Όχι ούτε καν,καμία σχέση.
Απλή διαπίστωση έκανα..
 

blackpower

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2016
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα,

Στεφάνια ανέβασε καμία φωτό σου να μας τρελάνεις..με μαγιουδακι και γοβιτσα μιας και άνοιξε ο καιρός...
Θέλουμε από κάποιον συναγωνιστή μια περιγραφή του προγράμματος tantra πριν επισκεφτούμε το κορίτσι μας..

Ευχαριστώ ολους
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.852
Καλημέρα στην ομάδα,

Στεφάνια ανέβασε καμία φωτό σου να μας τρελάνεις..με μαγιουδακι και γοβιτσα μιας και άνοιξε ο καιρός...
Θέλουμε από κάποιον συναγωνιστή μια περιγραφή του προγράμματος tantra πριν επισκεφτούμε το κορίτσι μας..

Ευχαριστώ ολους
Καλησπέρα!
Στο μυαλό μου είσαι αυτό σκοπεύω σύντομα να ανεβάσω σαν look.
Στο τάντρα έχουν αναφερθεί κ ο αγράμματος κ ο billgun!
Μπορείς,αν θέλεις να ανατρέξεις μερικές σελίδες πιο πίσω..
Αλλά πέρα από το τάντρα που είναι ένα ιδιαίτερο προγράμμα έχω πολλές ενδιαφέρουσες επιλογές με προτεραιότητα πάντα το καλό μασάζ!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.852
:*
 

Συνημμένα

  • IMG_20220407_184350.jpg
    IMG_20220407_184350.jpg
    4 MB · Εμφανίσεις: 296

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα στην ομάδα συνήθως δεν γράφω κριτικές και γενικά είμαι πολύ φλου με όλη την φάση αλλά έχω δώσω τα εύσημα σε αυτό το υπέροχο πλάσμα την Στεφανία που είναι κορυφή σε αυτό που κάνει και ενώ δυστυχώς την έχω επισκεφτεί μια φορά πριν καιρό και ήταν η πρώτη μου εμπειρία με μασάζ έμεινα έκπληκτος αλλά λέω εντάξει είναι η φάση της πρώτης φοράς αλλά τελικά είναι η κοπέλα που ξέρει τέλεια την δουλειά διότι τον τελευταίο χρόνο ταξίδευα σε χώρες που το μασάζ είναι το εθνικό τους σπορ όπως η Ταϊλάνδη, η Φιλιππίνες και Ολλανδία και κοπέλα σαν την Στεφανία δεν βρήκα. Απλά συνχαρητηρια στην Στεφανία και ελπίζω πριν να φύγω να προλάβω να την επισκεφθώ ξανά. Συγνώμη για το σεντόνι ☺️
Καλησπέρα συνήθως δεν γράφω για κοπέλες αλλά χωρίς να υπερβάλλω είναι Τζούλια για εμένα είναι ο έρωτας μου δεν μου έχει τύχει άλλη κοπέλα με τόσο ενδιαφέρον με αυτό που κάνει και επειδή είμαι άτομο που έχει ταξιδεύσει σε χώρες όπως η Ταϊλάνδη, η Φιλιππίνες και η Ολλανδία ξεκάθαρα για αυτό το κομμάτι του σεξο τουρισμού μακάρι να προλάβω να την επισκεφθώ πριν φύγω
τύπε τι να πρωτό πιστέψουμε?
:confused::confused:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
τύπε τι να πρωτό πιστέψουμε?
:confused::confused:
Μπορεί να έχει 2 έρωτες ...χαχα
 

Johnkls

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
24
Like
47
Πόντοι
0
τύπε τι να πρωτό πιστέψουμε?
:confused::confused:
Πρώτον είπα ότι δυστυχώς την Στεφανία την επισκέφθηκα μία φορά.
Δεύτερον πουθενά δεν είπα ότι είναι ο έρωτας μου.
Τρίτον άλλο πρόγραμμα κάνει η μία κοπέλα και άλλο η άλλη
Και τέταρτον εγώ ήθελα να δώσω συνχαρητηρια στην Στεφανία για το μασάζ που προσφέρει
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Είμαι λάτρης του μασάζ, θεωρώ τις σχετιζόμενες υπηρεσίες όλες ως ένα σύνολο μιας ιεροτελεστίας που απαιτεί εκτός απο εμφάνιση και χειρονακτικές ικανότητες, νοημοσύνη, ενσυναίσθηση και ολίγη καύλα.

Πείτε με προμότορα αλλά σήμερα έζησα μια υπερβατική εμπειρία με τη Στεφανία! Χώρος πολύ όμορφος και ζεστός, με υποδέχτηκε με χαμόγελο, ευγενέστατη και γλυκειά! Όχι, δεν είναι μοντέλο, για όσους ψάχνουν 10αρι σε εμφάνιση, αλλά και να το βρουν μου φαίνεται σχεδόν απίθανο να μπορέσει να προσφέρει τον ελάχιστο αισθησιασμό, χαλάρωση και ερωτισμό σε σχέση με αυτόν που μου έβγαλε η συμπατριώτισσα μας.

Καλή Κοπέλα, σε κόβει αμα θες κουβέντα ή απλά να απολαύσεις το μασάζ σου ήρεμα, και η αλήθεια είναι ότι αυτό που με έκανε να το χάσω τελείως ήταν όταν μου είπε ότι κάνει edging... εκεί λέω πλάκα μας κάνει!

Από ποιό μαντείο του Απόλλωνα το έσκασε αυτή εδώ η ιέρεια της σαρκικής αλλά και πνευματικής ηδονής;
Εύγε! ειλικρινά δεν σχολιάζω άλλο, μιας και κινδυνεύω να κακοχαρακτηριστώ, έχω φάει και εγώ προφανώς τις φόλες μου

100 χρόνια μπροστά η κοπέλα και σε τιμές άκρως ανταγωνιστικές. Είναι πραγματικα αριστοτεχνική και στο μασάζ και στο αισθησιακό κομμάτι, καμία σχέση με το 90% των δηθεν μασεζ που έχουν έρθει "μεταγραφές" από διάφορα άλλα "αθλήματα" του πορνοστίβου.

Προτιμήστε κοπέλες ανεξάρτητες που τιμάνε τη δουλειά τους και τον κόπο μας και αποφύγετε τα αρπακτικά, είναι η συμβουλή με την οποία θα κλείσω συναγωνιστές.

Ειρήνη υμιν και υγιαίνετε!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Δώσε πόνο στους απανταχου επικριτές σου....στην Αγία τετρας και στον χαχανουλη Κωστάκη....
Προμοτορα της μασατζους-κωλομπαρους,ότι έκανες σου κάνω!!!
Με μια μεγάλη διαφορά, εγω γράφω για γεγονότα και εσύ απλώς προμοταρεις τις φίλες σου με ψεύτικες πληροφορίες!!!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Προμοτορα της μασατζους-κωλομπαρους,ότι έκανες σου κάνω!!!
Με μια μεγάλη διαφορά, εγω γράφω για γεγονότα και εσύ απλώς προμοταρεις τις φίλες σου με ψεύτικες πληροφορίες!!!
Χαχανουλη σκουλήκι εξαφανίσουν από αυτό το νήμα....πήγαινε κάνε προμοτιον στα νήματα σας....αντε γιατί τον είχατε καταπιεί λίγο καιρό και είχατε κρυφτεί μερικές από σας.....αιντα σκουληκάκι κρυψου σε καμία κωλοτρυπιδα κορασιδας που προμοτάρεις.....

Υγ....μείνε στο θέμα αν έχεις να πεις κάτι για την στεφανια.......αλλιώς τον πουλο
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Χαχανουλη σκουλήκι εξαφανίσουν από αυτό το νήμα....πήγαινε κάνε προμοτιον στα νήματα σας....αντε γιατί τον είχατε καταπιεί λίγο καιρό και είχατε κρυφτεί μερικές από σας.....αιντα σκουληκάκι κρυψου σε καμία κωλοτρυπιδα κορασιδας που προμοτάρεις.....

Υγ....μείνε στο θέμα αν έχεις να πεις κάτι για την στεφανια.......αλλιώς τον πουλο
Βρε ρουφιανε της Αλικης και λοιπόν άχριστων κορασίδων (δεν βάζω μέσα την Στεφάνια, που έχω περάσει πολύ καλά μαζί της) θα σε ξεμπροστιαζω οπότε θέλω, όπως σε ξεμπροστιασα στο νήμα της Αλικης και στο νήμα της Μαρίας Μολδαβης!!!
Θα είμαι πάντα ένα βήμα μπροστά σου και θα σε κάνω ρόμπα.
Δεν μας λες όμως γιατί άρχισες να με ακολουθείς;;;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Για να βλέπω την ip σου για να ρθουν να σε συλλάβουν....


Τι έγινε στη μολδαβη...σταμάτησε το προμοτιον????....δεν αποδίδει????το αλικακι δεν έχει ανάγκη το μπουρδελα για δουλειά....
Κανένας δεν έκανε προμοσιον στην Μαρία γιατί απλούστατα έχει τόσα χρόνια εδώ και στάνταρ πελατεία ενώ η φίλη σου το Αλικακι έτσι το έγραψες πιο πάνω γράφτηκε το καλοκαίρι και την κάναμε ρόμπα γιατί ψαρευε πελάτες με δόλιο τρόπο!!!
Αυτά προς το παρόν προμοτορα, θα τα ξαναπούμε!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.852
επειδη εχω παει μια φορα στη Στεφανια αλλα με ΜΜΜ,με αμαξι μαγκες βρισκεις ευκολα parking? θελω να δοκιμασω edging handjob οπωσδηποτε!
Πανευκολα θα βρεις κ αν τυχόν θέλεις πιο "prive" θέση έχω 2 δικές μου θέσεις στην πυλωτη..
Αν τυχόν έρθεις με ποδήλατο κ για αυτό υπάρχει ειδική φύλαξη στον κήπο μου ώστε να είναι safe.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
Πανευκολα θα βρεις κ αν τυχόν θέλεις πιο "prive" θέση έχω 2 δικές μου θέσεις στην πυλωτη..
Αν τυχόν έρθεις με ποδήλατο κ για αυτό υπάρχει ειδική φύλαξη στον κήπο μου ώστε να είναι safe.
Τελεια! Ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom