Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

vagevag20

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
224
Like
584
Πόντοι
81
Ως προς την εμφάνιση τώρα, έχει όμορφο πρόσωπο, συνέχεια χαμογελαστή. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό με όμορφες καμπύλες. Νομίζω οι φωτογραφίες που ανεβάζει την αδικούν λίγο, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά
Όντως από κοντά είναι πιο όμορφη...είχα γράψει κι εγώ μετα την πρώτη συνάντηση, ότι ήταν καλύτερη από ότι περίμενα.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
353
Like
1.750
Πόντοι
201
Πρώτη επίσκεψη στη Στεφανία.
Η κοπέλα πολύ ευγενική στο τηλέφωνο, με ενημέρωσε για τα προγράμματα της, κανονίσαμε ραντεβού και μου έδωσε διεύθυνση. Αν και πρώτη φορά στους δρόμους της περιοχής, βρήκα εύκολα το χώρο. Χτυπάω και μου ανοίγει χαμογελαστή, ντυμένη πολύ προσεγμένα με ψηλές κόκκινες γόβες (έχει πάαρα πολλές απ ότι πρόσεξα ?). Ο χώρος της καθαρός, ζεστός με ιδιαίτερη διακόσμηση, στη πρώτη ματιά δίνει μια αίσθηση πολυτέλειας. Με ρωτάει αν θέλω να πιω κάτι και μετά από λίγη κουβέντα γνωριμίας κατεβαίνουμε στο υπόγειο. Πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης για το μπανακι μου και στη συνέχεια μπρούμυτα για μασάζ στο ειδικό κρεβάτι.
Πολύ χαλαρωτικό το μασάζ της, πόδια, χέρια, πλάτη, αυχένα και κεφάλι ρωτώντας με κατά διαστήματα αν είναι εντάξει η ένταση. Το απόλαυσα πολύ για να είμαι ειλικρινής. Ειδικά στα πόδια, με ξεκούρασε απίστευτα. Πολύ ευχάριστη και άνετη και στη συζήτηση. Στο θέμα χρόνου, έμεινα και λίγο παραπάνω από αυτό που πλήρωσα.
Ως προς την εμφάνιση τώρα, έχει όμορφο πρόσωπο, συνέχεια χαμογελαστή. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό με όμορφες καμπύλες. Νομίζω οι φωτογραφίες που ανεβάζει την αδικούν λίγο, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Μύριζε επίσης πολύ ωραία και ήταν πολύ περιποιημένη παντού. Δείχνει ότι έχει διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη της όσο περισσότερο μπορεί και της αρέσει πολύ αυτό που κάνει. Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε επίσης ότι μετά το τέλος του ραντεβού μας, όσο εγώ ντυνόμουν εκείνη καθάριζε το χώρο και άλλαζε σεντόνι στο κρεβάτι. Συμπερασματικά, πέρασα ένα όμορφο δίωρο και σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα!!
Είπες ότι άλλαξε και σεντόνι στο κρεβάτι οπότε συμπεραίνω έκανες φουλ...
Στο γαμήσι πως είναι????
Αντέχει σφυροκόπημα στα 4?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.904
Καλημέρα, τώρα μας μπέρδεψες, καλά το είπε edging, εσύ τι εννοείς edjing?
Καλημέρα υπάρχει το κλασικό enDing που αποτελεί κ το βασικό πρόγραμμα μου κ λέγεται δηλαδή χειροποίητη εκτόνωση.
Προφανώς αυτό είναι γνωστό όποτε δεν εννοεί αυτό ,αλλά πιθανον το edging h edjing (έτσι το ξέρω να γράφεται ) .
Το οποίο είναι η παραλλαγή της χειροποίητης εκτόνωσης μια πιο αργή διακεκομμένη τεχνική.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Εντάξει, ο άλλος είναι σχετικά καινούργιος και ίσως δεν ξέρει το πρωτόκολλο του παρόντος νήματος, εσύ γιατί ξύνεις πληγές....... ????
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Καλημέρα υπάρχει το κλασικό enDing που αποτελεί κ το βασικό πρόγραμμα μου κ λέγεται δηλαδή χειροποίητη εκτόνωση.
Προφανώς αυτό είναι γνωστό όποτε δεν εννοεί αυτό ,αλλά πιθανον το edging h edjing (έτσι το ξέρω να γράφεται ) .
Το οποίο είναι η παραλλαγή της χειροποίητης εκτόνωσης μια πιο αργή διακεκομμένη τεχνική.
Οκ. Αφού εννοείτε το ίδιο δεν έχω απορίες, απλά είπα μήπως είναι καμιά καινούργια στάση, να μου την δείξεις κι εμένα, έστω τώρα στα γεράματα ????
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
764
Πόντοι
81
Καλημέρα υπάρχει το κλασικό enDing που αποτελεί κ το βασικό πρόγραμμα μου κ λέγεται δηλαδή χειροποίητη εκτόνωση.
Προφανώς αυτό είναι γνωστό όποτε δεν εννοεί αυτό ,αλλά πιθανον το edging h edjing (έτσι το ξέρω να γράφεται ) .
Το οποίο είναι η παραλλαγή της χειροποίητης εκτόνωσης μια πιο αργή διακεκομμένη τεχνική.
Καλησπέρα, αυτό εννοώ:

 

desire_001

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Στεφανία επειδή είμαι νέος εδώ αν μπορείς στείλε το τηλέφωνο σου για να σε πάρω να μου πείς πληροφορίες και να κανονίσουμε να σε δώ. Ευχαριστώ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Στεφανία επειδή είμαι νέος εδώ αν μπορείς στείλε το τηλέφωνο σου για να σε πάρω να μου πείς πληροφορίες και να κανονίσουμε να σε δώ. ΕυχαριστώΑ

Αν δεις το τελευταιο της ποστ , κατω απο την απαντηση της υπαρχει το τηλεφωνο. για να μην χασεις ουτε δευτερολεπτο στο λεω.:wink:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.904
IMG_20220212_104147.jpg
καλημερα κ καλό σκ :*
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.457
Like
3.674
Πόντοι
456
Μια χαρά είναι το μπλε αλλάζεις και το καλσόν σε λευκό και είναι σαν την ελληνική σημαία :rockon: .
Ελληνικό προϊόν το λέω και το φωνάζω.
Ρε κορμάρα πάρε και κανένα κινητό ακόμα με το redmi 7 έχεις μείνει και δεν βγάζει καλές φωτογραφίες το ρημαδι.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα, αυτό εννοώ:

Εδώ όμως είναι με παραλλαγή γιατί η κυρία χρησημοποιει τον πλαστικό δακτύλιο που βοηθάει την πιο αργή εκτόνωση διότι μειώνει την ροη του αίματος …
Η μαγκιά θα ήταν να το κρατήσει περίπου 20 λεπτα δίχως την βοήθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom