Νέα

Σπαλιαρας (ωπα ρε μεγαλε)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maximos555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 541
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.935
Κριτικές
1
Like
29.662
Πόντοι
8.006
Παραξενο παντως που εξαφανιστηκε ο Μπολ.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
ασε ρε γατι που θα κρινεις κιολας.....ο σπαλ ειναι καλο παιδι και γαματος για παρεα...νταξει εχει μυαλου 18χρονου αλλα στα αρχιδια του και καλα κανει..βγηκατε να κραξετε αμεσως καραγκιοζης και φιδεμπορας και τα λοιπα.....που για να δειτε μουνι βγαζετε κυαλι..σας το παιζουνε κυριες  και δυσκολες και ειναι με το μουνι στο πιατο εκει που θελουν και κυριως ΤΣΑΜΠΑ....ΒΑΛΤΕ μυαλο ,καλα τα ειπε ο ψηλος.....γαμιουνται για μια τυροπιτα  και σεις τις χρυσωνεται για μια πιπα!  και οι 4κ λιγες ειναι...μπορουσε διπλες!   ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ!

καλα τα λες φιλε CLOSER822 συμφωνω μαζι σου αλλα για κανε το λιγο πιο λιανα τι ακριβως εννοεις για μια τυροπιτα..;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
σπαλιαρας για σφαλιαρες χαχαχαχαχαχα κανει και ομοιοκαταληξια .....
εδω κοπελα που δουλευει και τετοιες εποχες αν τους μαζεψει σε μερικα χρονια δεν θα εχει παει με τοσους χαχχααχχαχαχααχ

απο που ειναι η φωτο του αβαταρ σου φιλε μιμικο απο καποια τσοντα εχεις ονομα γιατι το google search δεν βγαζει τιποτα..;;;???
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Μα γι αυτό πάει και με μπάζα, διότι έχει εμμονή με το γαμήσι.

Και μια που ρώτησες εμένα όταν η γυναίκα μου ήταν 22 χρονών και περίπου "μοντέλο" πηδούσα και κάποιες άλλες από τον εργασιακό μου χώρο που καμιά τους δεν ήταν τόσο ωραία, μερικές δε ήταν και κάτω του μετρίου.
Επίσης πρόσφατα ενώ είχα κάποιες σίγουρες επιλογές από κορίτσια της δουλειάς (τις οποίες πολλοί παρακαλούν για το τηλέφωνό τους) συχνά έτρωγα φόλες από κάποιες απίστευτες μπουρούχες τις οποίες είχα ανοήτως αποφασίσει να δοκιμάσω...

τι δουλεια κανεις γιανεβαν.. :huh: :think: :S;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Προμοτάρει αθλητικά διατροφικά συμπληρώματα με τσιγάρο στο χέρι! ΗΜΙΘΕΟΣ :rockon:

11391156_764055307037241_3229645495132998465_n.jpg

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΘΕΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ειναι για γελια ο τυπος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
...η μαλακια βεβαια ειναι οτι στο χωριο μου λενε οι σοφοι  :woldman: "μοναχος σου χορευε και οσο θελεις πηδα"...τωρα που του ξεφυγε η χοντραδα ολοι οι αμπαλοι,ασχετοι,αγαμητοι,ασεξουαλ και κυριως ολοι οι δειλοι που δεν εχετε μυρωδια απο ελευθερας βοσκης γκομενες ,εχετε λιωσει στο χαβαλε και τον εχετε κανει καραμουζα...Ας ΠΡΟΣΕΧΕ!

για καντα μας πιο λιανα βρε CLOSER χρησιμοποιεις πολυ εξπερ ορολογια τι εννοεις παλι ελευθερας βοσκης γκομενες..;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Σκέφτομαι πως είναι αρκετά πιθανό να έχει πάει με αρκετές από αυτές πάνω από μια φορά.
Αυτός δεν θα το θυμάται και την κοπέλα δεν θα την ένοιαζε.

Πάντως αισθάνομαι πολύ μαλάκας. Στα 37 μου δεν είχα σχέση (κομπλεξικός/χοντρός/άσχημος).
Μερικά πράγματα για αυτόν θα φαίνονται τόσο εύκολα και φυσιολογικά.
Εγώ μιλάω σε γυναίκα και τρέμω (εκτός αν είναι πουτάνα, έχω συνηθίσει  :cheesy:).

αν δεν μας τρολαρεις φιλε αναβραζων νερο καθως δεν εχει τυχει να διαβασω αλλο ποστ σου οποτε σορρυ για την απορια τι εννοεις οτι στα 37 σου δεν ειχες κανει ακομα σχεση ή οτι εισαι 37 τωρα και δεν εχεις σχεση..;;
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
[video]http://www.gossip-tv.gr/showbiz/story/389762/o-giannis-spaliaras-apeilei-proin-syntrofo-toy-tha-se-xeftiliso-sto-facebook[/video]

ξεφτιλισε τες γιανναρε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Τι νούμερο είναι αυτός ο σπαλιάρας; Με τι ασχολούμαστε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom