Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ soufi spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αυτό που σου λέει ο Jorge είναι ότι δεν είναι για σένα, αλλά για όσους μπορούν να δώσουν 100 και μετά να περπατάνε στην πλατεία και να κλαίνε επειδή τα έχασαν. Κάποιος που έχει άνεση να δώσει 100 ευρώ για να ξεκλειδώσει ένα τέτοιο μαγαζί, δεν ρωτάει, απλά πηγαίνει και δοκιμάζει

ούτε να αρπάζεσαι, γιατί προσπαθεί να σε προστατέψει

αν θέλεις σίγουρες υπηρεσίες, πηγαίνεις στο κέντρο. Και πιο φθηνά και εγγυημένες υπηρεσίες

απλά και κατανοητά
 

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
Crazy Ivan  να εισαι καλα
ξεκαθαρη η απαντηση σου σε ευχαριστω φιλε
μονο που ο αλλος δεν ξερει να δωσει απαντησεις
αν δοκιμασω θα ενημερωσω παντως
 

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
τα 100 δεν ειναι το πρβλημα,οποτε δεν το συνεχιζουμε και θα ενημερωσω αν κανω κινηση να ειστε σιγουροι
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
πέστα ρε Ρώσε... βλάκα με ανεβάζει προμότορα με κατεβάζει... που τα΄μαθε τα κόλπα με 10 μηνύματα?
θέλει να πάει και στο Σούφι...
να σου πώ φίλε που να πας... Λυκαβηττού 10 στην κυρα-Λένη
εκεί θα γαμήσεις σίγουρααααα !!!!
 

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
παλι ακυρα λες και μαλακιες
οποιος εχει δλδ 10 μηνυματα σημαινει δεν ξερει τι γινεται στην πιατσα εξω???μην λες μαλακιες ρε φιλε
η εμπειρια ζωης παει με τα μηνυματα ποσα εχεις εδω μεσα? :headbang:
μην τα λες αυτα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.024
Πόντοι
5.006
Ειρηνη ημιν φιλε μου για το καλο σου το λεει.....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Δημήτρη, ο jorge από την αρχή στα είπε όπως είναι

εσύ του έκανες επίθεση, ενώ πήγε να σε βοηθήσει.

Αν διαβάσεις τους κανόνες, θα δεις ότι ό,τι έγραψες είναι αντίθετο με τους κανόνες του φόρουμ.

Πρόταση μου, αν δεν έχεις θέμα με τα 100, όπως λες, πήγαινε και ενημέρωσε μας αγαπητέ. Εναλλακτικά, μπορείς να πας και στην κύρα Λένη, όπως σου είπε και ο jorge, να ζητήσεις το δωμάτιο που είναι για σιάτσου και έχει ωραίο στρώμα και να κάνεις τα κουμάντα σου, αφού ξηγηθείς στην Λένη

καλά να περάσεις ό,τι και να αποφασίσεις και να ξέρεις ότι κάποια παλιά μέλη βοηθούν και ο jorge πραγματικά ήθελε να σε βοηθήσει

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
δεν έχει καταλάβει ο νέοπας τίποτα...
ααχ η εμπειρεία του 20χρονου βρωμάει από μακριά...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
και εγώ και ο jorge σου είπαμε πάνω κάτω πως είναι

απλά να έχεις κατά νου ότι τέτοια μαγαζιά ξεκλειδώνουν με καιρό και χρήμα

κάνει μπαμ ότι είσαι νεαρός, όχι σε μηνύματα, αλλά σε ηλικία ;)

Καλά να περάσεις φίλε

 

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
αν τον θεωρειται τον νεαρο 36 να στε καλα παιδια ευχαριστω
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
μικροφέρεσαι... γηπεδική ψυχολογία 20χρονου όταν αρπάζεσαι τσαμπουκαλίδικα στην πρώτη συζήτηση
για να γαμήσεις στο σουφι θέλει εξυπνάδα και σεμνότητα...
 

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
δεν ξερω να αλλαξω χαρακτηρα για να γαμησω
η να προσποιηθω οτι ειμαι σεμνος
τεσπα
δεν εχει νοημα η κουβεντα γενικα μαζι σας
να στε καλα καλη συνεχεια
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
κάνει μπαμ ότι είσαι νεαρός, όχι σε μηνύματα, αλλά σε ηλικία ;)
αν τον θεωρειται τον νεαρο 36 να στε καλα παιδια ευχαριστω

Εδώ πιθανότατα ο Ivan ήθελε να γράψει σε εμπειρία και όχι σε ηλικία (δηλαδή πόσο ετών είσαι). Δεν έχει και πολύ σημασία αυτό(δηλαδή πόσο ετών είσαι), όσο το τι εμπειρία έχεις από τέτοια μαγαζιά. Πραγματικά ένας 25χρονος που έχει 5 χρόνια εμπειρίας στα λαδάδικα μπορεί να καθοδηγήσει ακόμη και έναν 45χρονο που ξεκίνησε μόλις τον προηγούμενο μήνα να ασχολείται με το άθλημα. Και ορισμένοι από εδώ μέσα έχουν αρκετή εμπειρία.. πίστεψέ με.  ;)


δεν εχει νοημα η κουβεντα γενικα μαζι σας
να στε καλα καλη συνεχεια

Ίσως ο τρόπος να είναι μερικές φορές περίεργος/απότομος ...κλπ, αλλά αυτό εξαρτάται από τον χαρακτήρα του καθενός. Σίγουρα δεν έχει λόγο κάποιος να σε προσβάλει ή να σε μειώσει (ειδικά αφού δεν σε γνωρίζει καθόλου). Από την άλλη, πως θα σου φαινόταν εσένα αν είχες χιλιάδες ποστ προσφοράς (ενημερώσεις...κλπ) σε ένα φόρουμ σαν αυτό και ερχόταν ένας που γράφτηκε προχθές και σε έλεγε προμότορα και βλάκα ;

Οπότε be cool και σίγουρα έχει νόημα η κουβέντα και αν εκμεταλλεύεσαι σωστά τα όσα γράφονται εδώ, οι αποτυχημένες επισκέψεις σε τέτοιου είδους ιδρύματα θα είναι ελάχιστες.  ;)
 

crazycretaman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα, είμαι νέο μέλος στο φορουμ παλαιός αναγνωστης όμως και παλιός αγωνιστης. Σημερα ό δρόμος με εστειλε προς νεα σμύρνη και είπα να παω στο soufi μιας και έχω να πάω εκεί πάνω από χρόνο. Για να μην σας κουραζω 4-5 κορασιδες (αννα, στελλα, εβελινα,μαρινα κτλ}. Μπήκα με την Μαρινα  ωραία γκομενίτσα αλλα λίγο βιαστική σε όλα και το 100 ποναει!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παίδες καλησπέρα, είμαι νέο μέλος στο φορουμ παλαιός αναγνωστης όμως και παλιός αγωνιστης. Σημερα ό δρόμος με εστειλε προς νεα σμύρνη και είπα να παω στο soufi μιας και έχω να πάω εκεί πάνω από χρόνο. Για να μην σας κουραζω 4-5 κορασιδες (αννα, στελλα, εβελινα,μαριάνα κτλ}. Μπήκα με την Μαριάνα  ωραία γκομενίτσα αλλα λίγο βιαστική σε όλα και το 100 ποναει!

υπηρεσία Μαριάννας;

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Στέλλα το σκουρο πίπινο, Μαρίνα η ξανθιά βόμβα, για ριξε περιγραφή για Αννα και Εβελίνα...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
δεν ξερω να αλλαξω χαρακτηρα για να γαμησω
η να προσποιηθω οτι ειμαι σεμνος
τεσπα
δεν εχει νοημα η κουβεντα γενικα μαζι σας
να στε καλα καλη συνεχεια

στο soufi , σού πουλάνε την ψευδαίσθηση ότι δεν πάς με το σωρό και ότι μπορείς πας κάπου που άλλοι δεν μπορούν, ε, αυτή η αίσθηση ανωτερότητας πληρώνεται, τι να γίνει ...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Μαρινα μουναρα με πολλα τατου και πιρσινγκ, κορμαρα καλη μπριζολα, Εβελινα κοριτσι της διπλανης πορτας,
ισως λιγακι μπαμπατσικο, καλη μπριζολα επισης στα 100 και 2.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom