Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 54, 6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα την περασμένη εβδομάδα από το ιστορικό μαγαζί. Μετά από πάρα πολλά χρόνια ξαναμπήκα στο μικρό ανσασερ για τον 6ο όροφο. Το μαγαζί ίδιο όπως παλιά, δωμάτια διαρύθμιση κλπ. Μου παρουσιάστηκαν 3 κοπλέλες.
Η Αγάπη ψηλή μελαχρινή συμπαθητικό πρόσωπο, η Μαρίνα επίσης μελαχρινή κανονικού αναστήματος η πιο εκφυλόφατσα και η γνωστή και μη εξαιρετέα Ελένη (πρώην Θ81 και ένα φεγγάρι πέρασε και ως Βερόνικα από το ΓΣΕΠ 59) καστανόξανθη αλλά με πιο "ενισχυμένη" περιφέρεια από παλιότερα.
Επιλέχθηκε η Ελένη για τα ενδότερα με καλές όπως πάντα εντυπώσεις τόσο στο μασάζ όσο και στο πρόγραμμα.    :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αγάπη είναι που ήταν Σκαβατζου και μετά Αχιλλέως;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Περασμα πρόσφατα απο το συγκεκριμμένο ιστορικό μαγαζί που είχα πολυ καιρό να επισκεφθώ μια και για ένα διάστημα ως γνωστόν είχε κλείσει.

Απο τις κοπέλες που είδα αμέσως μου έκανε εντύπωση η Αλίνα. Και αυτό γιατί μου αρέσουν ιδιαίτερα τα σπάνια στον ελληνικό χώρο χαρακτηριστικά της που παραπέμπουν σε φυλες όπως Τατάρες, Ουζμπέκες, η Καζάκες. Οσοι έχουν δοκιμάσει ξέρουν ότι οι γυναίκες όλων αυτών των φυλών είναι ιδιαίτερα ζεστές και καλές στην ανταπόκρισή τους στο σεξ. Εν αντιθέσει με κάποιες υπερπληθωρικές Σλάβες που αποδεικνύονται σε κάποιες περιπτώσεις κομοδίνα ολκής !!!

Πολύ καλό μασάζ ( στο οποίο προσωπικά δίνω ιδιαίτερη σημασία ), και καλό β ημίχρονο.

Συνολικά πολύ θετική εντύπωση. Θα ξανατιμηθεί !!!  

 

astalavista

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Πόσο πήγε το μαλλί;


Περασμα πρόσφατα απο το συγκεκριμμένο ιστορικό μαγαζί που είχα πολυ καιρό να επισκεφθώ μια και για ένα διάστημα ως γνωστόν είχε κλείσει.

Απο τις κοπέλες που είδα αμέσως μου έκανε εντύπωση η Αλίνα. Και αυτό γιατί μου αρέσουν ιδιαίτερα τα σπάνια στον ελληνικό χώρο χαρακτηριστικά της που παραπέμπουν σε φυλες όπως Τατάρες, Ουζμπέκες, η Καζάκες. Οσοι έχουν δοκιμάσει ξέρουν ότι οι γυναίκες όλων αυτών των φυλών είναι ιδιαίτερα ζεστές και καλές στην ανταπόκρισή τους στο σεξ. Εν αντιθέσει με κάποιες υπερπληθωρικές Σλάβες που αποδεικνύονται σε κάποιες περιπτώσεις κομοδίνα ολκής !!!

Πολύ καλό μασάζ ( στο οποίο προσωπικά δίνω ιδιαίτερη σημασία ), και καλό β ημίχρονο.

Συνολικά πολύ θετική εντύπωση. Θα ξανατιμηθεί !!!  
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
60 ευρώ τα 45 λεπτά. Περίπου 30 λεπτά μασάζ περίπου 15 ''αγώνας'' !!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
Περασμα πρόσφατα απο το συγκεκριμμένο ιστορικό μαγαζί που είχα πολυ καιρό να επισκεφθώ μια και για ένα διάστημα ως γνωστόν είχε κλείσει.

Απο τις κοπέλες που είδα αμέσως μου έκανε εντύπωση η Αλίνα. Και αυτό γιατί μου αρέσουν ιδιαίτερα τα σπάνια στον ελληνικό χώρο χαρακτηριστικά της που παραπέμπουν σε φυλες όπως Τατάρες, Ουζμπέκες, η Καζάκες. Οσοι έχουν δοκιμάσει ξέρουν ότι οι γυναίκες όλων αυτών των φυλών είναι ιδιαίτερα ζεστές και καλές στην ανταπόκρισή τους στο σεξ. Εν αντιθέσει με κάποιες υπερπληθωρικές Σλάβες που αποδεικνύονται σε κάποιες περιπτώσεις κομοδίνα ολκής !!!

Πολύ καλό μασάζ ( στο οποίο προσωπικά δίνω ιδιαίτερη σημασία ), και καλό β ημίχρονο.

Συνολικά πολύ θετική εντύπωση. Θα ξανατιμηθεί !!!  
Εχεις μια προτιμηση στα Ασιατικα προιοντα μου φαινεται. Δεν μπορεις να ξεκολησεις :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εχεις μια προτιμηση στα Ασιατικα προιοντα μου φαινεται. Δεν μπορεις να ξεκολησεις :grin:

Οπου και να πάω η Ασία με κυνηγάει !!! Δεν μπορώ να ξεφύγω !!

Δοκίμασα προπέρυσι τη Μαδαγασκάρη αλλά τίποτα.

Μάλλον πρέπει να δοκιμάσω ξανά Κολομβία Βενεζουέλα μπας και θυμηθώ τα νειάτα μου και  ΄΄αποθεραπευθώ'' :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
Η Βερονικα η ρωσιδα μασατζου που μεχρι πριν λιγο καιρο εργαζοταν Λ.Μεσογειων 289 , εργαζεται εδω πλεον
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Η Βερονικα η ρωσιδα μασατζου που μεχρι πριν λιγο καιρο εργαζοταν Λ.Μεσογειων 289 , εργαζεται εδω πλεον
οντως και μαζι της ειναι και μια αλλη μελαχρινη αδυνατη που ηταν στο προηγουμενο μαγαζι...αυτες οι 2 και αλλη μια κανουν το ροστερ εδω..δωματια γεματα σημερα....την αλλη δεν την ειδα...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Η  παλιά  σε αυτό  Εβελίνα και μετά επίσης    Σ 40-42  και Μ 289 , ξέρουμε  που ευρίσκεται?.. :)
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Ξεκινησα χθες να βρω το στανταρακι μου την ελενη που παντα περναω καλα μαζι της και ανεβηκα στον εκτο ετοιμος για ολα...μου ανοιξε η ιδια η ελενη και μετα απο τις απαραιτητες φιλοφρονησεις περασα στο δωματιο μαζι της...κουκλαρα οπως παντα η ελενη και καθε φορα και πιο ομορφη και καθε φορα μεσα στην καβλα...μεχρι να κανω το μπανακι μου και να φρεσκαριστω ηρθε το μωρο μεσα με μια ασπρη ιατρικη κοντη μπλουζα σκετη καβλα...με καβλωσε αμεσως και την βουταω στα φιλια...εισαι βιαστικο αγορι μου λεει ξαπλωσε για ενα μασαζακι και ολα θα γινουν στην ωρα τους...ξαπλωνω κι εγω για να αφεθω στα μαγικα χερακια της και μετα απο λιγο μου ριχνει την ιδεα για διπλο με την αλινα...την αλινα την ειχα σε προηγουμενη επισκεψη και φυσικα η απαντηση ηταν καταφατικη αφου πηρα διαβεβαιωση για λεσβιακο...εφυγε για λιγο η ελενη και επεστρεψε σε δυο λεπτα με ην αλινα...η αλινα ειναι ψιλη αδυνατη με μικρο αλλα στητο βυζακι ομορφα καφε παιχνιδιαρικα ματακια και ομορφο στρογγυλο κωλαρακι...αφεθηκα στο μασαζ τους με 4 χερακια στην πλατη μου και οταν γυρισα εγινε το ελα να δεις στον καναπε..λεσβιακο φουλ απο τα κοριτσια κι εγω στη μεση να γλειφω να ζουλαω να χαιδευω να δαχτυλιαζω...πιπα απιστευτη και απο τις δυο και τελειωμα στα βυζακια τους...περασα υπεροχα σε ενα αναπαντεχο διπλο που δεν το περιμενα...θα το επαναλαβω σιγουρα οποτε με ξαναφερει ο δρομος.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ξεκινησα χθες να βρω το στανταρακι μου την ελενη που παντα περναω καλα μαζι της και ανεβηκα στον εκτο ετοιμος για ολα...μου ανοιξε η ιδια η ελενη και μετα απο τις απαραιτητες φιλοφρονησεις περασα στο δωματιο μαζι της...κουκλαρα οπως παντα η ελενη και καθε φορα και πιο ομορφη και καθε φορα μεσα στην καβλα...μεχρι να κανω το μπανακι μου και να φρεσκαριστω ηρθε το μωρο μεσα με μια ασπρη ιατρικη κοντη μπλουζα σκετη καβλα...με καβλωσε αμεσως και την βουταω στα φιλια...εισαι βιαστικο αγορι μου λεει ξαπλωσε για ενα μασαζακι και ολα θα γινουν στην ωρα τους...ξαπλωνω κι εγω για να αφεθω στα μαγικα χερακια της και μετα απο λιγο μου ριχνει την ιδεα για διπλο με την αλινα...την αλινα την ειχα σε προηγουμενη επισκεψη και φυσικα η απαντηση ηταν καταφατικη αφου πηρα διαβεβαιωση για λεσβιακο...εφυγε για λιγο η ελενη και επεστρεψε σε δυο λεπτα με ην αλινα...η αλινα ειναι ψιλη αδυνατη με μικρο αλλα στητο βυζακι ομορφα καφε παιχνιδιαρικα ματακια και ομορφο στρογγυλο κωλαρακι...αφεθηκα στο μασαζ τους με 4 χερακια στην πλατη μου και οταν γυρισα εγινε το ελα να δεις στον καναπε..λεσβιακο φουλ απο τα κοριτσια κι εγω στη μεση να γλειφω να ζουλαω να χαιδευω να δαχτυλιαζω...πιπα απιστευτη και απο τις δυο και τελειωμα στα βυζακια τους...περασα υπεροχα σε ενα αναπαντεχο διπλο που δεν το περιμενα...θα το επαναλαβω σιγουρα οποτε με ξαναφερει ο δρομος.
ωραιος,παιχτη.κοστος?
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
H Ελενάρα στανταράκι  :rockon: :rockon:
Την τελευταία φορά που πέρασα μαζί της πριν κάνα 2μηνο είχα αναφερθεί διακριτικά στην ...."ενισχυμένη" περιφέρεια.
Ήθελε λίγο προσοχή γιατί "ξέφευγε". Την είδες ok?

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
οντως και μαζι της ειναι και μια αλλη μελαχρινη αδυνατη που ηταν στο προηγουμενο μαγαζι...αυτες οι 2 και αλλη μια κανουν το ροστερ εδω..δωματια γεματα σημερα....την αλλη δεν την ειδα...

Η άλλη η μελαχρινή αδύνατη που αναφέρεις είναι η Αλίνα.

Πολύ δυνατές κατα μόνας και οι δυο !!!!

Ο συνδυασμός τους όμως σε ντουέτο ''σκοτώνει'' !!!  :hi: :hi:

Μέχρι στιγμής μονο μεταφορικώς !!! :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
H Ελενάρα στανταράκι  :rockon: :rockon:
Την τελευταία φορά που πέρασα μαζί της πριν κάνα 2μηνο είχα αναφερθεί διακριτικά στην ...."ενισχυμένη" περιφέρεια.
Ήθελε λίγο προσοχή γιατί "ξέφευγε". Την είδες ok?
μονο οκ? αυτος ο κωλος αδερφε ανασταινει και νεκρους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom