Νέα

Σόλο...μασεζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φίλε Andy με ενδιαφέρει επειδή είναι Νέα Σμύρνη. Αν χρησιμοποιεί προφυλακικό στο καλαμακι τοτε ακόμα καλύτερα.
Εφόσον έχεις κρατήσει τηλ. της θα το εκτιμούσα αν μου το έστελνες με μήνυμα. Αλλιώς αν ξέρεις εσύ ή άλλος το όνομα
που εμφανίζει στην αγγελία να το ψάξω εκεί. Ευχαριστώ.

Αγαπητέ φίλε,σου απαντώ επειδή και εσυ είσαι ευπρεπής και κατά το παρελθον εκφράσθηκες θετικά και για την δική μου παρουσία στο φόρουμ....Τα πράγματα είναι λίγο περίεργα αυτή την εποχή.Κάποιοι καλοθελητές επεχείρησαν να συκοφαντήσουν και να εκθέσουν την κοπέλλα,με ψεύδη και με αντιδεοντολογικές πρακτικές.Χωρίς εκείνη να ενοχλήσει ποτέ κανέναν...
Πάγια αρχή μου είναι να μην συζητάω λεπτομέρειες για κοπέλλες που γνωρίζω,είτε δημόσια,είτε με πριβε μηνύματα.....το θεωρώ άκομψο και αδιάκριτο....
Η Μαρία με πρόσφατο ποστ της,σε άλλο thread,δήλωσε ότι σταματάει προς το παρον.....δεν γνωρίζω αν αυτό είναι μόνιμο η προσωρινό.Σε κάθε περίπτωση,είναι μέλος του φόρουμ,και αν εκείνη θέλει,θα έρθει αυτή σε επαφή μαζί σου,οπότε και θα σου δόσει οτι στοιχεία χρειάζεσαι.
Να με συγχωρείς,αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα περισσότερο.....
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αγαπητέ φίλε,σου απαντώ επειδή και εσυ είσαι ευπρεπής και κατά το παρελθον εκφράσθηκες θετικά και για την δική μου παρουσία στο φόρουμ....Τα πράγματα είναι λίγο περίεργα αυτή την εποχή.Κάποιοι καλοθελητές επεχείρησαν να συκοφαντήσουν και να εκθέσουν την κοπέλλα,με ψεύδη και με αντιδεοντολογικές πρακτικές.Χωρίς εκείνη να ενοχλήσει ποτέ κανέναν...
Πάγια αρχή μου είναι να μην συζητάω λεπτομέρειες για κοπέλλες που γνωρίζω,είτε δημόσια,είτε με πριβε μηνύματα.....το θεωρώ άκομψο και αδιάκριτο....
Η Μαρία με πρόσφατο ποστ της,σε άλλο thread,δήλωσε ότι σταματάει προς το παρον.....δεν γνωρίζω αν αυτό είναι μόνιμο η προσωρινό.Σε κάθε περίπτωση,είναι μέλος του φόρουμ,και αν εκείνη θέλει,θα έρθει αυτή σε επαφή μαζί σου,οπότε και θα σου δόσει οτι στοιχεία χρειάζεσαι.
Να με συγχωρείς,αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα περισσότερο.....


Σωστος ο andy, αυτη ειναι ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ συμπεριφορα!!! Μπραβο ρε μαγκα, δυστυχως βλεπουμε διαφορα (και) εδω μεσα!!!!  :thumbsup: :thumbsup:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ΜΑ-ΡΙ-Α..... ΜΑ-ΡΙ-Α.....

Ελπίζω να είμαστε στο πιο αρμόδιο topic για να κάνουμε και λίγο την..... ψιλή κουβεντουλα μας!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
ΜΑ-ΡΙ-Α..... ΜΑ-ΡΙ-Α.....

Ελπίζω να είμαστε στο πιο αρμόδιο topic για να κάνουμε και λίγο την..... ψιλή κουβεντουλα μας!!!!!!! :2funny: :2funny:

Σε όλα τα τοπικς μπορούμε να κουβεντιάζουμε ότι θέλουμε....αρκεί να είμαστε ευγενείς,διακριτικοί και να μην προσβάλλουμε ανθρώπους.....αλλωστε,φίλε maxime,και η ενημέρωση γίνεται πιο εύκολα όταν απέναντί σου έχεις ανθρώπους με τους οποίους έχεις ανταλλάξει και 2 κουβέντες,έστω διαδικτυακά.Ξέχασα να σου πω ότι την Θεσ/κη την αγαπώ πολύ,έχω περάσει πολύ ωραίες εποχές εκεί και έχω πολλούς και καλούς φίλους....Μασαζ όμως δεν έχω κάνει..... :rockon:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Σε όλα τα τοπικς μπορούμε να κουβεντιάζουμε ότι θέλουμε....αρκεί να είμαστε ευγενείς,διακριτικοί και να μην προσβάλλουμε ανθρώπους.....αλλωστε,φίλε maxime,και η ενημέρωση γίνεται πιο εύκολα όταν απέναντί σου έχεις ανθρώπους με τους οποίους έχεις ανταλλάξει και 2 κουβέντες,έστω διαδικτυακά.Ξέχασα να σου πω ότι την Θεσ/κη την αγαπώ πολύ,έχω περάσει πολύ ωραίες εποχές εκεί και έχω πολλούς και καλούς φίλους....Μασαζ όμως δεν έχω κάνει..... :rockon:


Ετσι ακριβως, αλλα γενικοτερα στην Ελλαδα δυσκολα βρισκεις ευγενεια, διακριτικοτητα και σεβασμο προς τον αλλο, δυστυχως εχουμε γινει αγενεις, εγωιστες, ξερολες και κακοπροαιρετοι, ο κανονας ειναι αυτος, λιγες οι εξαιρεσεις, φτασαμε να μας κανει εντυπωση να δεις εναν ανθρωπο φυσιολογικο και πραο, εχουμε αλλοιωθει πολυ.....

Και γω τα ιδια στην Αθηνα, εζησα ενα χρονο μονο, αλλα πολλες ωραιες στιγμες, ανεμελα χωρις υποχρεωσεις τοτε και εμειναν οι αναμνησεις, και πολλοι καλοι φιλοι.....Οποτε κατεβαινω περναω σουπερ...

Για τις μασαζερι της Θεσσαλονικης δε νομιζω οτι χανεις και πολλα, λιγα μαγαζια, λιγες γυναικες που ανακυκλωνονται, σπανια πολυ καλες υπηρεσιες και το κοστος εξισου μεγαλο με κατω...... Εκει τουλαχιστον εχετε περισσοτερες επιλογες, ειναι πιθανοτερο να βρει καποιος κατι καλο.....Α, εχετε και τη Μαρια...!!!  ;)  :grin: :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
...Α, εχετε και τη Μαρια...!!!  ;)  :grin: :grin:

Αυτό τώρα το θεωρείς καλό η κακό? οι γνώμες διίστανται......
Πάντως η Μαρία,και ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας φυσιοθεραπεύτρια είναι μια κατηγορία απο μόνη της....'απαιχτη σου λέω..... :2funny: :2funny:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
982
Like
870
Πόντοι
86
τι κριμα που σταματησε .....
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αυτό τώρα το θεωρείς καλό η κακό? [glow=red,2,300]οι γνώμες διίστανται[/glow]......
Πάντως η Μαρία,και ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας φυσιοθεραπεύτρια είναι μια κατηγορία απο μόνη της....'απαιχτη σου λέω..... :2funny: :2funny:


Δεν εχεις και αδικο, αλλωστε τα γραφει και μονη της :


"κουφη!χοντρη!στραβη!ανορθογραφη!αλβανιδα απ τις κουκουβαουνες!ζω ενα δραμα............  "

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσυ παντως, συνεχιζεις να την προμοταρεις.......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Δεν εχεις και αδικο, αλλωστε τα γραφει και μονη της :


"κουφη!χοντρη!στραβη!ανορθογραφη!αλβανιδα απ τις κουκουβαουνες!ζω ενα δραμα............  "

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσυ παντως, συνεχιζεις να την προμοταρεις.......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ε όχι και να την προμοτάρω......δεν περίμενα απο σένα να το πεις αυτό.....αλλωστε,δεν έχει ανάγκη απο τέτοια πράγματα η κοπέλλα....
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ε όχι και να την προμοτάρω......δεν περίμενα απο σένα να το πεις αυτό.....αλλωστε,δεν έχει ανάγκη απο τέτοια πράγματα η κοπέλλα....


Διορθωνω: συνεχιζεις να την "προμοταρεις"..... και περα απο το αυτονοητο οτι κανω πλακα, η μπηχτη δεν ειναι για σενα, αλλα για τον οποιοδηποτε κακοπροαιρετο που βιαζεται να κρινει προσωπα και γραφομενα οταν γραφουμε μια καλη κουβεντα.......

Καταλαβαινω πως μπορει να εκληφθει η πλακα απο καποιους, αλλοι δεν την αντιλαμβανονται κιολας και το αποσυρω..... ;)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
μη μου πείτε ότι δεν είναι ετοιμόλογη..... :dancing:


Ασε, θα εμφανιστει ο ntinos69 και θα μας πει οτι ειναι δακτυλος των τραπεζιτων για να μας παρουν και τις τελευταιες οικονομιες μας........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36

Αγαπητέ φίλε,ένα έξυπνο λογοπαίγνιο με κάνει να χαίρομαι....και,αν θέλεις,είναι πολύ πιο κοντά στην αισθητική μου απο χυδαιολογίες που προδίδουν σεξουαλική καταπίεση και απωθημένα.Και,δυστυχώς,διαβάζω πολλές τέτοιες στο φόρουμ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom