Νέα

Σκηνικά με γυναίκες πελάτισσες σε Στριπτιτζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
εγω ξερω που πηγαινουν και οταν δεν εχει προγραμμα με αντρες.τουλαχιστον ετσι μου εχουν πει. δεν εχω παει σε στριπτιζαδικο .τζαμπα λεφτα.

Άμα πας για ξεφόρτωμα ή για να βγάλεις γκόμενα στριπτιτζού, που το κάνουν αρκετοί, ναι είναι τζάμπα λεφτά.Άμα πας για το show, το χαβαλέ, τη μουσική κλπ αντί να πήγαινες σε κανα club κ άντε να πάρεις κ κανα χωρό καλά είναι...
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
πηγαινω και παιρνω χορους και τρελαινομαι να δινω γλωσσοφιλα στις κοπελες και περναω ωραια και δεν δινω μια για τις ανησυχίες καποιων για ανδροκρατουμενα μερη

αν θα πετυχω καποιον ΚΑΛΟ χορευτη φυσικα και θα τον χουφτωσω. Επειδη - πολυ απλα - μπορω. Σε στριπτιζαδικο ειμαι, οχι στην εκκλησια.
ευγε :)
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
πηγαινω και παιρνω χορους και τρελαινομαι να δινω γλωσσοφιλα στις κοπελες και περναω ωραια και δεν δινω μια για τις ανησυχίες καποιων για ανδροκρατουμενα μερη

αν θα πετυχω καποιον ΚΑΛΟ χορευτη φυσικα και θα τον χουφτωσω. Επειδη - πολυ απλα - μπορω. Σε στριπτιζαδικο ειμαι, οχι στην εκκλησια.

 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
πηγαινω και παιρνω χορους και τρελαινομαι να δινω γλωσσοφιλα στις κοπελες και περναω ωραια και δεν δινω μια για τις ανησυχίες καποιων για ανδροκρατουμενα μερη

αν θα πετυχω καποιον ΚΑΛΟ χορευτη φυσικα και θα τον χουφτωσω. Επειδη - πολυ απλα - μπορω. Σε στριπτιζαδικο ειμαι, οχι στην εκκλησια.

Απλά τα πράγματα..
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
πηγαινω και παιρνω χορους και τρελαινομαι να δινω γλωσσοφιλα στις κοπελες και περναω ωραια και δεν δινω μια για τις ανησυχίες καποιων για ανδροκρατουμενα μερη

αν θα πετυχω καποιον ΚΑΛΟ χορευτη φυσικα και θα τον χουφτωσω. Επειδη - πολυ απλα - μπορω. Σε στριπτιζαδικο ειμαι, οχι στην εκκλησια.

Ωραία!!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Jaygatsby Κομματάρα το Africa! :rockon:
Isabela πολύ καλά κάνεις! ;)

Εγώ πολύ πρόσφατα είδα σκηνικό με γυναίκες σε στριπ στη Θεσσαλονίκη. Πήγα μόνος να πάρω ένα-δυο μουνιά για χορό να ξελαμπικάρω λίγο και βλέπω ξαφνικά πρώτο τραπέζι πίστα μια παρέα από φοιτήτριες! Αυτές που ούτε κατά διάνοια δεν τις κόβεις να πηγαίνουν σε τέτοιο μαγαζί. Καλά μουνιά και οι 4 αλλά όχι κάτι το wow! Μη σας τα πολυλογώ κάθομαι φάτσα κάρτα απέναντί τους και κόβω κίνηση. Οι γκόμενες χαλβαδιάζουν τις χορεύτριες και ειδικά όταν είναι στην πίστα σχολιάζουν μεταξύ τους. Δεν ήταν όμως οι καραμπαμ λεσβίες. ήταν αυτές που θα είπαν "άντε πάμε ρε κορίτσια να δούμε πώς είναι, να δούμε γιατί τα αγόρια μας θέλουν να πηγαίνουν στα στριπτιτζάδικα". Ακόμα και αυτό ήταν πολύ καυλωτικό. Έγινα τούρμπο, πήρα μια απίστευτη γκόμενα για ποτό και μετά χορό. Όσο την είχα στη φάση του ποτού την αγκάλιαζα πολύ προκλητικά και τη χούφτωνα όπου έβρισκα για να βλέπουν οι φοιτήτριες από απέναντι... Καλή φάση! :cheesy: Έκανα το χορό μου, η γκόμενα με τελείωσε αμέσως (την πουτάνα...), ήπια ακόμα ένα ποτάκι μόνος μου και έφυγα ενώ οι κοπελίτσες ήταν ακόμα εκεί!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
πηγαινω και παιρνω χορους και τρελαινομαι να δινω γλωσσοφιλα στις κοπελες

πηγαίνεις ως πελάτισσα? και σου δίνουν γλωσσόφιλα εννοείς οι χορεύτριες? σε άνδρες νομίζω δεν δίνουν τόσο εύκολα όμως. βρήκες το κουμπί τους ή πλερώνεις?
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
εγω ξερω που πηγαινουν και οταν δεν εχει προγραμμα με αντρες.τουλαχιστον ετσι μου εχουν πει. δεν εχω παει σε στριπτιζαδικο .τζαμπα λεφτα.



  :thumbsup:


  Εποχές '95-'96 πήγαινα τακτικά στο ΤΕΣΣΕΡΑ στην Πειραιώς. Παρασκευές συνήθως που χε μεγάλο χαβαλέ λόγω των κλαρινογαμπρών που κάνανε μπάτσελορ πάρτυ.

  Ήταν μία ... η Χάιντι....  θεόμουνο, αλλά πολύ άγρια γκόμενα....  είχε δέσει έναν τύπο, τον έγδυσε και τον μαστίγωνε αλύπητα. Πραγματικό ξύλο!
  Ήταν κι αυτός ένα θηρίο ... 2 μέτρα... σκέτος Χουλκ! Κάτι χέρια χοντρά σαν τσουβαλια τσιμέντου ΗΡΑΚΛΗΣ...

  Λέω μέσα μου, έτσι και θυμώσει αυτός....  θα το κάνει το μαγαζί καλοκαιρινό...

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


  Ωραία ήταν... είχε και πολύ καλό ντι τζέυ και έβαζε φοβερή μουσική. Γουστάριζα να πηγαίνω για κανα ποτάκι αν και με χάλαγε που κάθε λίγο ερχόταν και μια γκόμενα να μου κωλοτριφτεί για να με πάρει ιχ χορό και να τα τσιμπήσει .

  Γι αυτό και σταμάτησα μετά να πηγαίνω. Ήταν κουραστικό να σου ζαλίζουν τα αρχίδια καθε τρεις και λίγο οι πουτανάρες εκεί μέσα.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εγω ξεκίνησα στον στιβο tων strip στο μιλένιουμ,πιο πριν ηταν απαγορευτικο λογω ηλικιας και αφραγκίας,βεβαια μετα σαν πελάτης στο 4 club επαιρνα μαζι και αλλους πιο πιτσιρικάδες 16-17 χρονων.Ωραίες εποχες και ακομα πιο ωραίες γυναίκες,μιλαμε για top χορευτριες και show women απο Γαλλία,Ελβετία,Αμερική,απο ολο τον κόσμο.Αν και δεν μπορούσαμε να αγγίξουμε βυζί στο χορό ήταν το καλύτερο μαγαζί,καθαρα ποτα,μουσικη η καλύτερη,dj και σχολιασμός απο τον Κηλαιδώνη(το παρατσούκλη που ειχαμε δωσει στον dj επειδη ειχε ασπρα ψαρα μαλλιά και φωνη σαν του κηλαιδώνη)με τρομερές ατάκες,τεράστιο μαγαζί που όταν έμπαινες μεσα ενοιωθες σαν πρωταγωνιστης σε αμερικάνικη cult ταινία.Δεν ειχαμε δει ποτέ καυγά,το προσωπικό ηταν φιλικότατο μετρ και σερβιτόροι και γινότανε τρελός χαβαλές.Ειχα καταφέρει να βγαλω και στην σκηνη στους περιβόητους γαμους με τη μουσική του Figgaro και 2 φιλαράκια που φεύγανε φαντάροι.Αν μπορούσαμε τοτε να τραβήξουμε βιντεάκια,θα κλάναμε στα γέλια μεχρι τα βαθιά μας γεράματα.Δυστυχώς δεν πρόλαβα την χρυσή εποχή του million dollars.Σόρρυ για το οφ-τοπικ αλλα με κατεκλυσαν αναμνήσεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μαλιστα.
Αρα κατα την αποψή σου, πρεπει να φορτωσουμε καμια απο το κατηχητικο, μην τυχον και μας πρηξει.
Τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα...

ρε τυπε μην βιαζεσαι. Τα παιδια μπορει να ξερουν τι σου λένε. Μπερδευεις το ιντερνετ με την πραγματικοτητα. Στο ιντερνετ μπορεις να κανεις οτι θελεις (για αυτο και δεν ειναι δυσκολο) απο κοντα δεν μπορεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
παιδια στο alcatraz εχω παει κ γω με φιλο μου κ με 2 κοπελες κ νομιζα πως θα μασταν μειοψηφια. αλλα πανε πολλες υναικες πλεον σε στριπτιτζαδικα. πανε οι παλιες εποχες που πηγαιναν μονο αντρες

ε οχι ρε τυπε  :S

γαμω την πουτανα μου γαμω ουτε σε ενα μερος δεν μπορουμε να ηρεμησουμε?
στο τελος θα ερχονται και στις μπουρδελοτσαρκες  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ε οχι ρε τυπε  :S

γαμω την πουτανα μου γαμω ουτε σε ενα μερος δεν μπορουμε να ηρεμησουμε?
στο τελος θα ερχονται και στις μπουρδελοτσαρκες  :2funny:
πριν λιγο καιρο ειχε σκασει μυτη γυναικειο αβραμονικ που ηθελε να πηγαινει σε μπουρδελοτσαρκες τυπε :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
πηγαινω και παιρνω χορους και τρελαινομαι να δινω γλωσσοφιλα στις κοπελες και περναω ωραια και δεν δινω μια για τις ανησυχίες καποιων για ανδροκρατουμενα μερη

αν θα πετυχω καποιον ΚΑΛΟ χορευτη φυσικα και θα τον χουφτωσω. Επειδη - πολυ απλα - μπορω. Σε στριπτιζαδικο ειμαι, οχι στην εκκλησια.

bi εισαι?
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
πηγαίνεις ως πελάτισσα? και σου δίνουν γλωσσόφιλα εννοείς οι χορεύτριες? σε άνδρες νομίζω δεν δίνουν τόσο εύκολα όμως. βρήκες το κουμπί τους ή πλερώνεις?

ως πελατισσα πηγαινω και επειδη παιρνω χορους οι κοπελες δινουν φιλια και μετα, οπως παιρνουν απο το τραπεζι. Μισα-μισα μου βγαινουν δηλαδη  :grin: :grin: :grin:

Τωρα για τα αγορια χορευτες. Δεν μου ετυχε να δω καποιο, που να μου αρεσει εμφανισιακά. Κανα-δυο που ηταν στο Αλκατραζ για το δικο μου γουστο στους αντρες ηταν 100% ντεκαβλε λογω υψους. Οταν προκειται για κανονικους αντρες δεν με πειραζει να ειναι 1,70. Οταν προκεται για ΧΟΡΕΥΤΗ πρεπει να ειναι τουλαχιστον 1.80, αλλιως δεν με ενδιαφερει. Εχω κανει πολλη πλακα με τα παιδια στο Αλκατραζ, μα ποτε δεν τους πηρα για χορο και ποτε δεν τους φιλισα.
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
ε οχι ρε τυπε  :S

γαμω την πουτανα μου γαμω ουτε σε ενα μερος δεν μπορουμε να ηρεμησουμε?
στο τελος θα ερχονται και στις μπουρδελοτσαρκες  :2funny:

υπαρχει μερος να ηρεμησετε, οπου οντως δεν θα περασουν οι γυναικες ποτε. Οι δροσερες σαουνες στο κεντρο της Αθηνας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
υπαρχει μερος να ηρεμησετε, οπου οντως δεν θα περασουν οι γυναικες ποτε. Οι δροσερες σαουνες στο κεντρο της Αθηνας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

χαχαχα πιανει χειμωνας τωρα δεν ειμαστε για δροσιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom