Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
καμια σχεση της Τρουμπας με τον Σκαραβαιο Εξαρχειων.Το ενα ηταν κωλομπαρο το αλλο ποταδικο απλα.Τωρα απο Σκαραβαιο δουλευει το μικρο απεναντι με λιγα κορασια.
Αρκετες γκομενες αλλαξαν μαγαζια.Καποιες θα βρειτε και στο Παρκακι.Το μεγαλο ποτε θα ανοιξει αγνωστο.

Σε ποιό παρκάκι????  :think: :think: :think:
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Εντος τον ημερων ανοιγει ξανα ο ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ με καινουργιες αφιξεις αυτα λενε η πληροφοριες μου ΙΔΩΜΕΝ.........
 

Carlos Romero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
470
Like
6
Πόντοι
1
Εντος τον ημερων ανοιγει ξανα ο ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ με καινουργιες αφιξεις αυτα λενε η πληροφοριες μου ΙΔΩΜΕΝ.........

Πέρασα απόξω πριν μια εβδομάδα με το αμάξι, είχε κόσμο - και από τις 2 πλευρές του δρόμου.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.912
Πόντοι
1.936

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Για να δουμε τι νεα φρουτα θε φερουν γιατι τωρα τελευταια ειχε παρει την κατηφορα και ηταν κριμα γιατι ειχε μια δυναμικη με καλο ροστερ........
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη απόψε στο Σκαραβαίο κατά τις 23:30, ψόφια τα πράγματα γενικά στο μαγαζί (λόγω μέρας;), σε βαθμό που μου έκανε εντύπωση. Πλην όμως έχουν έρθει κάτι τρομερά μουνιά για όλα τα γούστα... Κέρασα ένα πλάσμα πιτσιρίκα (στα 26) μαύρη καλλονή από την Γκάνα με απίστευτο σώμα και τρομερό μπρίο και τσαχπινιά για μαύρη, μου έκανε φοβερή εντύπωση... Και πανέξυπνη, ένιωθα λες και συναναστρεφόμουν μαύρη από τις Η.Π.Α. και όχι από την Αφρική, δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα, μακάρι να ήταν όλες οι μαύρες έτσι. Για όποιον ενδιαφέρεται βέβαια για "ψητό" να ξέρει ότι δεν κάνει παιχνίδι καθόλου γι' αυτό, δίνει facebook βέβαια αν σε συμπαθήσει αλλά όχι τηλέφωνο, ούτε αφήνει σπόντες για βίζιτα κ.τ.λπ.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Επίσκεψη απόψε στο Σκαραβαίο κατά τις 23:30, ψόφια τα πράγματα γενικά στο μαγαζί (λόγω μέρας;), σε βαθμό που μου έκανε εντύπωση. Πλην όμως έχουν έρθει κάτι τρομερά μουνιά για όλα τα γούστα... Κέρασα ένα πλάσμα πιτσιρίκα (στα 26) μαύρη καλλονή από την Γκάνα με απίστευτο σώμα και τρομερό μπρίο και τσαχπινιά για μαύρη, μου έκανε φοβερή εντύπωση... Και πανέξυπνη, ένιωθα λες και συναναστρεφόμουν μαύρη από τις Η.Π.Α. και όχι από την Αφρική, δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα, μακάρι να ήταν όλες οι μαύρες έτσι. Για όποιον ενδιαφέρεται βέβαια για "ψητό" να ξέρει ότι δεν κάνει παιχνίδι καθόλου γι' αυτό, δίνει facebook βέβαια αν σε συμπαθήσει αλλά όχι τηλέφωνο, ούτε αφήνει σπόντες για βίζιτα κ.τ.λπ.
εσυ πήρες φβ; Να σου γράψω τα αρχικά της να δούμε αν μιλαμε για την ίδια; Ν. Ε. ;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
 Κυριε  pilo ποιο ειναι  αυτο  το σοκολατακι ?? Για  πειτε ινφος ...  αν ειναι να ξαναπερασουμε   κι εμεις απο  Σκαραβαιο  :grin: :grin: :hi:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Παιδιά όχι, ο φίλος παραπάνω σε άλλη μαύρη πρέπει να αναφέρεται, τα αρχικά της δεν είναι αυτά.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Σκαραβαίος..να τελειώνουμε με αυτές τις μαλακίες που λένε όλοι ότι "παίζει" φάση...είναι ωραία φάση να πας για καφέ ή να δεις μπάλα και να κοιτάς την ωραία σερβιτόρα ξερω γω αλλά τίποτα παραπάνω...καταρχάς το πατάρι που λέτε όλοι είναι κουζίνα...τώρα έχουν 3 κατηγορίες γυναικίων ποτών.10-20-30 ευρώ...πήρα το 30 ευρώ για να πάρω την καλύτερη περιποίηση και έδωσα 30 ευρώ να πιει μία κορώνα και να κάτσει μαζί μου μισή ώρα ΜΟΝΟ να μιλάμε...όταν πήγα να μπαλαμουτιάσω λίγο άρχισε τα αυτά εδώ δεν γίνονται μόνο παρέα κάνουμε κλπ είναι κυριλέ το αφεντικό κλπ.....
τώρα άμα πάτε και χαλάσετε σοβαρά ποσά δεν ξέρω εκτός μαγαζιού αν καταφέρετε κάτι...
Εντός μαγαζιού πάντως δεν....
Μία ΞΕΑΘΑΡΗ ανάρτηση όσον αφορά τον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom