Νέα

Σκανδιναβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πολύ δυνατός συνδυασμός.Ωστόσο το θέμα είναι αρκετά περίπλοκο.Γενικά οι Βίκινγκς βούταγαν τις ωραιότερες γυναίκες από τις χώρες που λεηλατούσαν οπότε δε μπορούσαν να μείνουν αδιάφοροι στις Σλάβες.Βλέπουμε αποτελέσματα στις Βαλτικές χώρες ακόμα και στην ίδια τη Ρωσία top class.Αντίθετα Τσέχοι και Πολωνοί απέκρουσαν τους Σουηδούς οπότε δε δέχτηκαν τον ευεργετικό σπόρο.

Αλλά στο τέλος ο Αλεξάντερ Νιέφσκι νίκησε τους Σουηδούς και έτσι έσωσε και αυτός την αρεία φυλή :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αλλά στο τέλος ο Αλεξάντερ Νιέφσκι νίκησε τους Σουηδούς και έτσι έσωσε και αυτός την αρεία φυλή :grin:

Ναι αλλά οι Σουηδοί πρόλαβαν και γάμησαν αρκετά στη Ρωσία οπότε η επόμενη γενιά Ρώσων απέκτησε ηγεμονικές φιλοδοξίες.
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
...κυριοι ωραια η κουβεντα σας,....αλλα δεν γραφει κανεις τπτ για τις πωλωνεζες...εγω τις καλυτερες εμπειριες μου τις ειχα με αυτες.....απο τις πιο ξηγημενες γυναικες..και φυσικα θεες.....!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
οι σκανδιναβες κοιτανε πακιστανους αραπηδεσ γνκ μαυρουσ οπωσ οι σλαβες??

Έχω δει Σκανδιναβες με μαύρους αλλά ήταν ωραίοι μαύροι με αθλητικά σώματα.Υπάρχει γενικά ένα ποσοστό γυναικών σε όλες τις χώρες γύρω στο 10% που τους γουστάρει τους μαύρους.Με πακηδες δεν είδα Σκανδιναβες είδα λίγες με Άραβες αλλά είναι λογικό αφού πόλεις όπως το Μάλμε έχουν 40% μουσουλμανικό πληθυσμό.Τα ζευγάρια αυτά δεν ξεπερνούσαν το 3%.Αντίθετα είδα πάμπολλα ζευγάρια Σουηδού με κοπέλα από την Αραβία.Πιστεύω ότι αυτό έχει εξαγριώσει τους Άραβες στη Σκανδιναβία στις χώρες τους δεν επιτρέπεται οι μη μουσουλμάνοι να γαμάνε μουσουλμάνες με τέτοια άνεση.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Πολύ δυνατός συνδυασμός.Ωστόσο το θέμα είναι αρκετά περίπλοκο.Γενικά οι Βίκινγκς βούταγαν τις ωραιότερες γυναίκες από τις χώρες που λεηλατούσαν οπότε δε μπορούσαν να μείνουν αδιάφοροι στις Σλάβες.Βλέπουμε αποτελέσματα στις Βαλτικές χώρες ακόμα και στην ίδια τη Ρωσία top class.Αντίθετα Τσέχοι και Πολωνοί απέκρουσαν τους Σουηδούς οπότε δε δέχτηκαν τον ευεργετικό σπόρο.
Εχεις σπασει καθε οριο γραφικοτητας.
Εσυ και ο Αθ. Δρουγος ειστε οι μεγαλυτερες Ελληνες αναλυτες του 21ου αιωνα. Τελος.

Αλλά στο τέλος ο Αλεξάντερ Νιέφσκι νίκησε τους Σουηδούς και έτσι έσωσε και αυτός την αρεία φυλή :grin:
Σταματα να κουρντιζεις τον πεοκρουστη (Kman2). :grin:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
προικα εχω xaxaxaxa..τωρα να μαγειρευω δν ξερω..συμφωνω ο κμαν ειναι ο καλυτερος..:)
Θα σε στρωσω εγω και θα σε μαθω να ανοιγεις φυλλο...

Ο γαμος μας θα γινει εντος ή εκτος συνορων;
Θελω να ειναι παραδοσιακος.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.703
Κριτικές
6
Like
8.850
Πόντοι
1.686

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom