Νέα

Sites για Download(torrents/rapidshare κτλ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα super2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
Ξέρετε καθόλου ελληνικά site με torrents;;

Μετά από 2-3 χρόνια που ήταν τα torrent sites είδος υπο εξαφάνιση υπάρχουν σημεία ζωής πάλι με τη συνέχιση λειτουργίας του demonoid ενώ το piratebay σταθερό σε ποιότητα,καλό και το kickasstorents


Αλλά από ελληνικα site με torrents ώστε να βρίσκω ελληνική μουσική,τηλεοπτικό πρόγραμμα και σειρές δεν ξέρω..Κανέίς που να μπορεί να μου συστήσει κάποιο και ενδεχομένως να με κάνει invite?Έχω τιμήσει για σχεδόν 7 χρόνια τα torrents κάνοντας διαρκές upload με ratios τουλάχιστον 1,40. Ευχαριστώ




και    greekleech.info

και τα δυο ειναι ανοιχτα στις εγγραφες χωρις προσκληση.

ο p2planet μαλλον εκλεισε
 

Pelotas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Yπάρχει ενα πολύ καλό κατεβαστήρι(torrents or τορενταδικο) με ταινίες,σειρές,τσόντες,παιδικά,παιχνίδια,μουσικές,Μικυ-Μαους και οτι ζητάει η καρδιά μας.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ήδη μέλος να σου στείλει πρόσκληση σε μειλ που ισχύει.
Η διευθυνση ειναι η ή στο browse.php?all=1
Υ.Γ. Κάποιο που 'εμοιαζε το βρήκα και παραπάνω αλλά γραμμένο λάθος.
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ ΕΙΤΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΥΣ ΕΙΤΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΣΕ srt!!!!
Για να κατεβάσω χρησιμοποιουσα πάντα μtorrent.
 

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Ένα κάλο site  για torrents που χρησιμοποιώ και από μια γρήγορη αναζήτηση είδα ότι δεν έχει αναφερθεί μέχρι στιγμής είναι το ]
Δεν χρειάζεται να κάνεις έγγραφη, δεν χρειάζεται να σου στείλουν πρόσκληση για να γραφτείς κτλ.. Ψάχνεις βρίσκεις και το κατεβάζεις.
Είναι full και από ταινίες και από τσόντες. Bέβαια αφού κατεβάσεις την ταινία πρέπει μετά να ψάξεις στο google για greek subtitles.
Και το μονό μου πρόβλημα είναι ότι μέχρι στιγμής δεν έχω βρει ένα site με υπότιτλους που να μην είναι γεμάτο spam.
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Ένα κάλο site  για torrents που χρησιμοποιώ και από μια γρήγορη αναζήτηση είδα ότι δεν έχει αναφερθεί μέχρι στιγμής είναι το ]
Δεν χρειάζεται να κάνεις έγγραφη, δεν χρειάζεται να σου στείλουν πρόσκληση για να γραφτείς κτλ.. Ψάχνεις βρίσκεις και το κατεβάζεις.
Είναι full και από ταινίες και από τσόντες. Bέβαια αφού κατεβάσεις την ταινία πρέπει μετά να ψάξεις στο google για greek subtitles.
Και το μονό μου πρόβλημα είναι ότι μέχρι στιγμής δεν έχω βρει ένα site με υπότιτλους που να μην είναι γεμάτο spam.


είναι εγγύηση, πολλά sheeds και έχει αρκετό πράμα να κατεβάσεις
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Καλο ειναι το galaxy tracker που τα εχει ολα ετοιμα με υποτιτλους και μετα το Torrentz eu που κανεις αναζητηση και σου βγαζει ολα τα sites που εχουν διαθεσιμο αυτο που ζητας :)
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Καλο ειναι το galaxy tracker που τα εχει ολα ετοιμα με υποτιτλους και μετα το Torrentz eu που κανεις αναζητηση και σου βγαζει ολα τα sites που εχουν διαθεσιμο αυτο που ζητας :)

Το galaxy tracker χακαρίστηκε κι έκλεισε (ως galaxy-tracker.net), ποιό εννοείς;  :think:

Το torrenz.eu είναι όντως πολύ καλό!
 

pvl0s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
[size=12pt]Στα χνάρια του μεγάλου thegt.net και greek-team.cc είναι και ο νέος tracker btmaniac.org.
Η συνταγή είναι η ίδια... εύκολο και λειτουργικό περιβάλλον χωρίς να δυσκολεύει τους χρήστες, απλός χωρίς πολλά πολλά, με λίγα λόγια καθαρός torrent tracker για κατεβάσματα.
 

nikos9573

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
347
Like
128
Πόντοι
1
παλικάρια,ξέρει κανένας αν το rutracker το πανε για κλείσιμο?
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε τύποι υπάρχει νέο YIFY/YTS ? Μπαίνω και kickass αλλά δεν το γουστάρω καθόλου.  :huh:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
182
Like
23.965
Πόντοι
33.598
Μάλλον τελείωσαν...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Yπάρχει ενα πολύ καλό κατεβαστήρι(torrents or τορενταδικο) με ταινίες,σειρές,τσόντες,παιδικά,παιχνίδια,μουσικές,Μικυ-Μαους και οτι ζητάει η καρδιά μας.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ήδη μέλος να σου στείλει πρόσκληση σε μειλ που ισχύει.
Η διευθυνση ειναι η ή στο browse.php?all=1
Υ.Γ. Κάποιο που 'εμοιαζε το βρήκα και παραπάνω αλλά γραμμένο λάθος.
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ ΕΙΤΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΥΣ ΕΙΤΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΣΕ srt!!!!
Για να κατεβάσω χρησιμοποιουσα πάντα μtorrent.
Να σημειώσω ότι είναι ανοικτές οι προσκλήσεις αυτήν την περίοδο και για power users!!!
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
εχω 2 προσκλησεις για greek-team οποιος θελει πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom