Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 555K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σχετικά άνεση στους δρόμους λόγω Αυγούστου οπότε εύκολο πέρασμα από το μαγαζί.
Σήμερα στην πόρτα η Βικαρα και φουλ μεγάλο ρόστερ με εκπλήξεις!

Τζενη , η αξιόπιστη μιλφ
,Σελιν η μιλφαρα με τις βυζαρες
Σαμπρινα , η Νέα βυζαρου του καταστήματος
Αννα ,η μελαχρινή με το μακριά μαλλιά και το ωραίο κορμη
Ευα η νεαρή νόστιμη
Αντζελα στο δωμάτιο

Και μια νέα κοπέλα η Νεφέλη.
Δεν την έχω ξαναδεί πουθενά. Πολύ όμορφη γύρω στα 25 μετρίου αναστήματος με μακριά μαύρο μαλλί και πολύ ωραίο σώμα. Μάλλον Ελληνίδα. Λίγο ντροπαλή στο σαλόνι η Βίκυ μου είπε δουλεύει πρώτη φορά....πολύ ωραίο μωρο
Βασικά νομίζω τώρα το κατάστημα έχει το δυνατότερο ρόστερ που είχε ποτέ
 

Thomas27

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Like
82
Πόντοι
0
Στο silver spa εχω παει με Σαμπρινα και Αντζελα, ξεχωριστες μερες. Η Σαμπρινα εχει πλακα κ διασκεδαζεις μαζι της στο κρεβατι. Θελει να ικανοποιησει τον πελατη κ οι βυζαρες της ειναι πολυ ωραιες κ φυσικες. Κωλος νορμαλ με tan lines ομως, που για καποιους ειναι φετιχ. Η Αντζελα απο σωμα ειναι νορμαλ, τιποτα το υπερβολικο σε βυζι ή κωλο, τα ποδια της ειναι πολυ γυμνασμενα, ο τετρακεφαλος ειναι σαν τσιμεντο. Μου ειπε οτι κανει τρεξιμο. Το προσωπο της το βρισκω πανεμορφο κ απιστευτα καυλωτικο. Μου εβγαλε μικτες εντυπωσεις, στην κουβεντα ηταν ευχαριστη κ ενδιαφεροταν για εμενα, στο σεξ ηταν και δοτικη και επιφυλακτικη ταυτοχρονα.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.665
Πόντοι
3.990
Στείλτε μου το μπάνερ παρακαλω σε pm γιατί ρο έχασα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Δεν θυμάμαι να σου είχα πει κάτι τέτοιο...πάντα λέω συζητά με την κοπέλα...μην λες ανακρίβειες...
κι όμως... η κυρία Βικτώρια, όχι η κα Βίκυ μου είπε συγκεκριμένα πως η Ιζαμπέλα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό!
καμία ανακρίβεια...
τώρα αν έμαθε να γλύφει γυμνές ψωλές, μπράβο της! επιτέλους!
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • mistress anastasia.jpg
    mistress anastasia.jpg
    104 KB · Εμφανίσεις: 81

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
ευχαριστω!!
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Συνάντηση με
1.
Σελίν.
Milf με μεγάλο στήθος αλλά πολλά κιλά στην κοιλιά. Μπαμπ μπαμ να τελειώνουμε για τον επόμενο.

2.
Τζενη
Ευχάριστη χαμογελαστή δεν γνωρίζει Ελληνικά.
Από μασαζ καμία σχέση.
Ζήτησε +20 για ακα.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Η Τζούλια επέστρεψε στο μαγαζί από σήμερα
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Συνάντηση με
1.
Σελίν.
Milf με μεγάλο στήθος αλλά πολλά κιλά στην κοιλιά. Μπαμπ μπαμ να τελειώνουμε για τον επόμενο.

2.
Τζενη
Ευχάριστη χαμογελαστή δεν γνωρίζει Ελληνικά.
Από μασαζ καμία σχέση.
Ζήτησε +20 για ακα.

Η Τζένη δεν γνωρίζει ελληνικά; :think:
Η Τζενάρα μια χαρά μιλάει Ελληνικά, με πολύ ωραίο μασαζάκι. :rockon:

Τώρα για τα +20 για ακα... μάλλον θα πρόκειται για άλλο όνομα κοπέλας και όχι για την γνωστή Τζένη...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Eπισκεψη στον χωρο... Η Κα Βίκυ ευγενικη οπως παντα...:hi:
Εφερε τις κοπελες να τις δω... Ειχα καιρο να παω.. οι γνωστες Τζενη κ Αντζελα... κ επιλογη της Σαμπρινας που δεν ειχα ξαναδει... Ωραιο πρόσωπο.. κ ΒΥΖΑΡΕΣ.... απο Βραζιλία...!!
Χαμογελαστη φάνηκε... κ ειπα να κανω τον κασκαντέρ...:headbang:
Στο δωματιο ηρθε χαζογελοντας.. ελεγε κατι ακαταλαβιστικα... κ γελαγε μονη της... Και ξεκίνησε το μασαζ...Πασάλειμμα δηλαδή... στα 5 λεπτα μου ειπε να γυρισω.. κ πηγε να βαλει προφυλακτικο...στον πεσμένο πουτσο!!!:headbang: Μου ειπε οτι δεν κανει χωρις...!!Τεσπα.. εκανε μια πιπα μετρια προς κακια.. κ υπηρξε ανορθωση.... Στο γαμησι τωρα αλα χαλια... το σωμα της πολυ πλαδαρό... κοιλιτσα αρκετη.. που την κρυβει επιμελώς στην πασαρέλα... κ κώλος φλατ...!!!:headbang: Οι βυζαρες μονο αξιζουν αλλα κ αυτες δεν θελει χουφτώματα εντονα... ''ποναει'' !!!!:headbang:
Συμμετοχή μηδεν.. μία κοιταγε το ρολοι.. κ μία τα νύχια της... Ευτυχώς την ειχα στησει στο μασαζοκρεβατο οπως ηθελα.. κ φαινοταν ωραιος ο κωλος της με τα tan lines που εχει.. κ την εχυσα...!!!
Τεσπα... μεσ'το πρόγραμμα ειναι κ οι φολες... καιρο ειχα να φαω τετοια...
Παμε για άλα...!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.064
Κριτικές
2
Like
8.748
Πόντοι
2.456
Eπισκεψη στον χωρο... Η Κα Βίκυ ευγενικη οπως παντα...:hi:
Εφερε τις κοπελες να τις δω... Ειχα καιρο να παω.. οι γνωστες Τζενη κ Αντζελα... κ επιλογη της Σαμπρινας που δεν ειχα ξαναδει... Ωραιο πρόσωπο.. κ ΒΥΖΑΡΕΣ.... απο Βραζιλία...!!
Χαμογελαστη φάνηκε... κ ειπα να κανω τον κασκαντέρ...:headbang:
Στο δωματιο ηρθε χαζογελοντας.. ελεγε κατι ακαταλαβιστικα... κ γελαγε μονη της... Και ξεκίνησε το μασαζ...Πασάλειμμα δηλαδή... στα 5 λεπτα μου ειπε να γυρισω.. κ πηγε να βαλει προφυλακτικο...στον πεσμένο πουτσο!!!:headbang: Μου ειπε οτι δεν κανει χωρις...!!Τεσπα.. εκανε μια πιπα μετρια προς κακια.. κ υπηρξε ανορθωση.... Στο γαμησι τωρα αλα χαλια... το σωμα της πολυ πλαδαρό... κοιλιτσα αρκετη.. που την κρυβει επιμελώς στην πασαρέλα... κ κώλος φλατ...!!!:headbang: Οι βυζαρες μονο αξιζουν αλλα κ αυτες δεν θελει χουφτώματα εντονα... ''ποναει'' !!!!:headbang:
Συμμετοχή μηδεν.. μία κοιταγε το ρολοι.. κ μία τα νύχια της... Ευτυχώς την ειχα στησει στο μασαζοκρεβατο οπως ηθελα.. κ φαινοταν ωραιος ο κωλος της με τα tan lines που εχει.. κ την εχυσα...!!!
Τεσπα... μεσ'το πρόγραμμα ειναι κ οι φολες... καιρο ειχα να φαω τετοια...
Παμε για άλα...!!
Μύστη τουλάχιστον δεν έφυγες αχυστος..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom