Νέα

Shemales στον Άλιμο!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gfe_lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Εχει ψωνισει κανενας απο εδω?
Βλεπω φερνει Βραζιλιανες καργα!!Ξερουμε τιμες?
Ο χωρος τι λεει?Ειναι παραλιακα στον Αλιμο?
Ευχαριστω!!
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
150 η ωρα παει ολες κάνουν φουλ πρόγραμμα
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
καυλα η Ντομινίκ  :wanker:
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Κανενας δεν ξερει / θελει να μας πει λεπτομερειες?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Αυτές 8έλουν να γαμήσουν όχι να γαμη8ούν απ ότι λένε.. για μένα είναι καλούλες αλλά ως ενεργητικός μόνο έχει καλύτερες επιλογές  :erection:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
με 150αρια γαμας στη συγγρου πολυ καλυτερα
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Ωραιες φαινονται, :wanker: το ψηνω πολυ αλλα διχως λεπτομεριες απο καποιον που εχει κανει διεξοδικο test drive δεν παω...Δεν ειναι καιρος να δινεις ετσι 150ρια για [size=12pt]ΤΥΧΟΝ[/size] φωλες ξεπετες και photoshop-ιες. Δεν λεω ... μπορει να ειναι ολα οπως τα λενε... αλλα...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
εχουν κανει πολλοι κριτικες
διαβασε τις
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
εχουν κανει πολλοι κριτικες
διαβασε τις

Ρε παιδια ομολογω οτι εχω θεμα να βρισκω παλια posts ... Με τοσα ονοματα τοσα νηματα κ τα ελληνικα κ αγγλικα ονοματα η αναζητηση δεν ειναι ευκολο πραγμα... Σορρυ αμα φαινομαι τεμπελης φιλε αλλα αν μπορεις να με κατατοπισεις θα το εκτιμουσα αφανταστα... Αλλιως αυριο το πρωι θα βγαλω τα ματια μου στο διαβασμα οπως το κόβω
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ φωτοσοπ εγώ διακρινω σε αυτές. Και αυτό ποτέ δεν είναι καλός οιωνός. Τώρα από τις κριτικές που υπάρχουν η Ντομινίκ θεωρείται καλή περίπτωση. Μην σε πάρω στο λαιμό μου βέβαια δεν έχω προσωπική εμπειρία. Πάντως αυτό που παρατηρώ εγώ είναι ότι το πάνε να βαρεσουν διάλυση γενικά οι συντεχνίες. Όλο και πέφτει η άφιξη νέων τρανς. Θα ξεμεινουμε με τις ελληνίδες....  :'( :'( :'(
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
σημεια των καιρων
δεν ειναι και ευκολο να δινεις 150 σε περιοδο capital controls
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Ρε παιδια ομολογω οτι εχω θεμα να βρισκω παλια posts ... Με τοσα ονοματα τοσα νηματα κ τα ελληνικα κ αγγλικα ονοματα η αναζητηση δεν ειναι ευκολο πραγμα... Σορρυ αμα φαινομαι τεμπελης φιλε αλλα αν μπορεις να με κατατοπισεις θα το εκτιμουσα αφανταστα... Αλλιως αυριο το πρωι θα βγαλω τα ματια μου στο διαβασμα οπως το κόβω

δες στην κατηγορια των κριτικων των transexuals,
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Ρε παιδια ομολογω οτι εχω θεμα να βρισκω παλια posts ... Με τοσα ονοματα τοσα νηματα κ τα ελληνικα κ αγγλικα ονοματα η αναζητηση δεν ειναι ευκολο πραγμα... Σορρυ αμα φαινομαι τεμπελης φιλε αλλα αν μπορεις να με κατατοπισεις θα το εκτιμουσα αφανταστα... Αλλιως αυριο το πρωι θα βγαλω τα ματια μου στο διαβασμα οπως το κόβω
όχι στα ποστ ρε φίλε, πήγαινε στη κατηγορία τρανσέξουαλ πανω στη μπαρα και θα τις βρεις ολες αλφαβητικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom