Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
468
Like
274
Πόντοι
21
Για λίγες μέρες θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αγορινες μου μετά φεύγω πλέον μόνιμα Ρόδο.. καλησπέρα αγορινες μου
Σου ευχωμε μέσα από την καρδιά μου ότι καλύτερο ψυχή μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ria TS

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.534
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: Ria TS

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
Τυχεροί όσοι σε γνωρίσαμε!!! Μεγάλη γκαυλα!!! Ελπίζουμε να τα ξαναπούμε!!! Να να έρχεσαι που και πού !!!
 

Ria TS

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
88
Like
460
Πόντοι
20
Καλησπέρα αντράκια μου.... από αύριο θα βρίσκομαι για 3 μέρες Λάρισα
;)
 

Ria TS

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
88
Like
460
Πόντοι
20
Τυχεροί όσοι σε γνωρίσαμε!!! Μεγάλη γκαυλα!!! Ελπίζουμε να τα ξαναπούμε!!! Να να έρχεσαι που και πού !!!
Χιχιχι κ εγώ ευχαριστώ όσους με στηρίξαν όλα αυτά τα χρόνια ....γι'αυτό έμαθα ν σέβομαι τους πελάτες μου γιατί τους έβλεπα ως φίλους ποια ....κ δε ξεχνούσα ποτέ πως όπου έφθασα το οφείλω κ α εσάς .... ευχαριστώ πολύ καρδούλες μου.... χειμώνα ποια να είμαστε καλά ίσως ξαναερθω
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Μακάρι με το καλό να σε δούμε πάλι Αθήνα.... όλα τα καλά Ελευθερία!!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
818
Κριτικές
1
Like
1.692
Πόντοι
206
Για λίγες μέρες θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αγορινες μου μετά φεύγω πλέον μόνιμα Ρόδο.. καλησπέρα αγορινες μου
τελεια το καλοκαιρι θα ερθω διακοπες Ροδο ,εχω και εν παλιο γνωστο, ειχαμε συναντηθει καποτε αλλα δεν ξαναβρεθηκαμε ,επειδη ερωτευτηκα και μου πηρε καιρο να συνελθω ελπιζω πως θα εχω ωραιες αναμνησεις απο τη Ροδο
 

Ria TS

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
88
Like
460
Πόντοι
20
τελεια το καλοκαιρι θα ερθω διακοπες Ροδο ,εχω και εν παλιο γνωστο, ειχαμε συναντηθει καποτε αλλα δεν ξαναβρεθηκαμε ,επειδη ερωτευτηκα και μου πηρε καιρο να συνελθω ελπιζω πως θα εχω ωραιες αναμνησεις απο τη Ροδο
Είμαι σεφ ζαχαροπλαστικής κανονικά και θα ασχοληθώ με αυτό στη Ρόδο καρδούλα μου χιχιχι αν έχω χρόνο θα βρεθούμε εννοείτε
;)
Να σου δείξω τις ομορφιές του νησιού μου
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
818
Κριτικές
1
Like
1.692
Πόντοι
206
Είμαι σεφ ζαχαροπλαστικής κανονικά και θα ασχοληθώ με αυτό στη Ρόδο καρδούλα μου χιχιχι αν έχω χρόνο θα βρεθούμε εννοείτε
;)
Να σου δείξω τις ομορφιές του νησιού μου
και εγω ασχολουμαι με τη μαγειρικη οχι επαγγελματικα αλλα καποιες σπεσιαλιτες μου ειναι must προπονητης τενις ειμαι επαγγελμαρτικα ολα καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ria TS

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
468
Like
274
Πόντοι
21
Χιχιχι κ εγώ ευχαριστώ όσους με στηρίξαν όλα αυτά τα χρόνια ....γι'αυτό έμαθα ν σέβομαι τους πελάτες μου γιατί τους έβλεπα ως φίλους ποια ....κ δε ξεχνούσα ποτέ πως όπου έφθασα το οφείλω κ α εσάς .... ευχαριστώ πολύ καρδούλες μου.... χειμώνα ποια να είμαστε καλά ίσως ξαναερθω
Άξιζες τον σεβασμό ψυχή μου γιατί είσαι ψυχουλα
 

Ria TS

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
88
Like
460
Πόντοι
20
Καλημέρα αγορινες μου... τελευταία μέρα Θεσσαλονίκη
;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom