Νέα

Σεξοτουρισμός στo Zanzibar, Τανζανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Γνώμη για σεξοτουρισμό στο Zanzibar της Τανζανίας ; Αξίζει ;

Κάποιος που να έχει πάει και να μας παραθέσει τις εμπειρίες του ;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ζανζιβαρη νησακι-σεξοπροορισμος της τανζανιας.
Για οσους γουσταρουν μαυρουλες
Covid free (ετσι λενε)
Ζεστουλα, υπεροχες παραλιες, φτηνια
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
τυπε τι μου θυμισες.

Να πας. Θα εισαι βασιλιας εκει περα. Ειναι καλα, παρακαλανε, παραδεισος επι γης και παντα σκουφο, γτ τα κοριτσια μεταξι πιο καθαρα ειναι.

Το ωραιο ειναι οταν οι ντοπιες ερχονται Ευρωπη το παιζουν πιο δυσκολες λογω της φημης.

Once you go black you never look back, αγριμια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
Για λέτε ρε για εκεί;;

Εγώ νόμιζα λόγω μουσουλμανισμού Ζανζιβάρη είναι ψηφία τα πράγματα κ από όσο ήξερα άξιζε από Ντερ Σαλάμ να φορτώσεις κοπέλα κ να πας απέναντι στο νησί διότι στο νησί δεν έχει τίποτα
Άρα είχα λάθος πληροφορίες;;;

Για λεγετε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.998
Κριτικές
1
Like
32.930
Πόντοι
6.256
πιθανον να εχει παει ο mind.
δε ζηλευω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
πιθανον να εχει παει ο mind.
δε ζηλευω
Μπα κ αυτός ήθελε να πάει διότι δεν έχει πάει κ μιλούσαμε τις προάλλες .
Χτες κιολλας έβλεπα εισητηρια Κωνσταντινούπολη εντεππε κ μετά εντεππε μια εβδομάδα εκεί κ μετά εντεππε Ζανζιβάρη άλλη μια εβδομαδα

Αλλά νομίζω ότι δεν έχει καθόλου μουνια Ζανζιβάρη λόγω ισλαμισμού αλλά ας δώσει κάποιος τα φώτα του

Γενικά από ισλάμ μόνο Μαρόκο Λίβανο κ Σενεγάλη έχεις πιθανότητες να φας μωρα πιο ανετα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.998
Κριτικές
1
Like
32.930
Πόντοι
6.256
Μπα κ αυτός ήθελε να πάει διότι δεν έχει πάει κ μιλούσαμε τις προάλλες .
Χτες κιολλας έβλεπα εισητηρια Κωνσταντινούπολη εντεππε κ μετά εντεππε μια εβδομάδα εκεί κ μετά εντεππε Ζανζιβάρη άλλη μια εβδομαδα

Αλλά νομίζω ότι δεν έχει καθόλου μουνια Ζανζιβάρη λόγω ισλαμισμού αλλά ας δώσει κάποιος τα φώτα του

Γενικά από ισλάμ μόνο Μαρόκο Λίβανο κ Σενεγάλη έχεις πιθανότητες να φας μωρα πιο ανετα
μακρυα απο ισλαμοχωρες, ειναι πρωτογονοι,υπαρχουν τοσες αλλες..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.353
Πόντοι
21.896
Tανζανια αξιζει επισκεψη στο εθνικο παρκο με τις μαιμουδες
τωρα για γαμησι.. τοσες εχει στην πατησιων
Eγω πλεον κατά εκεί με βλέπω να πηγαίνω διότι η Ευρώπη έχει καει σεξοτουριστικα
Νομίζω αν κάνεις καλή προετοιμασία τιντερ μπορείς να βγάλεις διαμάντια στις αφρικανικές χώρες κ Μάλιστα πιο άνετες πλέον στο ons

Οι σλαβες δυσκόλεψαν άγρια
Νομίζω Μαπούτο Μοζαμβίκη έχει πιο πολύ ψωμί από Τανζανία κ μάλιστα είναι ελεύθερα όλα και εκει
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Εχω παει παιδες αλλα δεν ψαχτηκα για σεξοτουρισμο να σας πω την αμαρτια μου(ειχα γυναικα μαζι μου). Ομως η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο μαλακες εκει.(Ζανζιβαρη, οχι Τανζανια).Λιγο καιρο πριν παω εγω ειχαν ριξει οξυ σε δυο αγγλιδες επειδη φοργαν αμανικα μπλουζακια. Κατα τ αλλα υπεροχα μερη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.610
Κριτικές
36
Like
35.081
Πόντοι
18.565
Το ειχα ψαξει ολο το περασμενο καλοκαιρι, Οκτωβρη ειχα βγαλει και εισητηρια με Εμιρειτς, αλλα τελικα δεν πηγα λογω κορονα. Κατι λιγα μασσατζιδικα με μαυρουλες ειχα δει οτι υπαρχουν στην Στοουν ταουν, κατα την γνωμη μου δεν αξιζει για σεξοτουρισμο.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.246
Like
4.896
Πόντοι
456
Εχω πάει κι εγώ , δεν ασχολήθηκα με σεξοτουρισμό. Μουσουλμανική χώρα η Τανζανία δεν ειναι για πολλά πολλά. Για να προσεγγισεις γυναικα ουτε λογος. Για να γαμησεις βρισκεις ομως. Στη νυχτερινη αγορά στο stone town εκτος απο τσαμπα αστακους ,μπαρακουντα κλπ σε προσεγγιζουν παντα ντοπιοι για να σε βοηθησουν να βρεις ο,τι χρειαζεσαι (βασικα ναρκωτικα και πουτανες). Προσωπικα δεν μου φαινεται ασφαλες , ειναι για καμικαζι η φαση , παιζει και aids αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

YΓ Υπαρχουν και πολλοι που εχουν δουλεψει σε ελληνικα πλοια και μιλανε καποια ελληνικα!
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Η Τανζανια ειναι γεματη κοριτσια του πληρωμενου ειτε μαυρες (επαγγελματιες) ειτε γκριζες ζωνες.

πολλες φορες οι γκομενιτσες στα ξενοδοχεια μπορει να σας κατσουν. Σου κανει το τσεκ ιν η αλλη, και μπορει και παραλληλα να κανει και κανα εξτραδακι.

Το παρανοικο της υποθεσης ειναι οτι μπορει να δεις γερμανιδες χοντρες με νεαρους γαμιαδες. αν θυμαμαι καλα αυτο ειχε γινει και ταινια.

Τα παραπανω απο γνωστο μου, ο οποιος πηγε εκει για να ξεπερασει πρωην του και πηρε 3 γκομενες (επι πληρωμη σε μια εβδομαδα). Δεν την ξεπερασε αλλα ελεγε οτι ειχε πολλα μουνια, καλο φαι και τζαμπα.

Εκτος Τανζανιας τωρα, θυμαμαι το 16 , σε κλαμπ Ευρωπαικης χωρας γνωρισα 2 τυπισσες που ηταν απο εκει. Η μια ηταν σαν το Οφορικουε με βυζαρες, η αλλη αβυζη αλλα για μαυρη παρα πολυ ομορφο προσωπο. Χωθηκα και εγω και ο φιλος που ηταν μαζι μου.

Η Οφορικουε (του φιλου μου), στα 3 ραντεβου πηδημα. Η πιο ομορφη ηταν πιο δυσκολη. Σε φαση να εισαι στο κρεβατι και να σου λεει, μη οχι οχι μη (που μου εχει τυχει μονο με θεουσα, απιωτη πολωνεζα). Με τα πολλα εγινε φαση.

Και οι δυο δε γνωριζαν τι ειναι η ζιλετ (αναφορικα με το εκει κατω). Η φαση με εκανε να νιωθω ταρζαν.

Αναφορικα με αλλες ισλαμικες εθνικοτητες. Εχω παρει το Μαροκο (συλλεκτης σημαιων εδω). Στη χωρα τους ειναι πουριτανες, οι αντρες τις λενε πουτανες ακομα και να φορεσουν καμια φουστα, αλλα οταν αλλαζουν περιβαλλον γαμιουνται αβερτα. Ψιλο-χοντροκωλες μεν.

Εχει αρκετες στο πληρωμενο. Απο οτι μου ειχε πει η Μαροκινη σημαια μου, οι σαουδαραβες ερχονται μαροκο για φτηνες πουτανες.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
οι μαυρουλες ειναι φθηνες παντου
γιατι να τρεχει καποιος μεχρι την τανζανια??
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
οι μαυρουλες ειναι φθηνες παντου
γιατι να τρεχει καποιος μεχρι την τανζανια??
ειναι ωραια χωρα, ασε που αλλη αισθηση εχει να παιρνεις τη γκομενα στην εδρα της
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
ειναι ωραια χωρα, ασε που αλλη αισθηση εχει να παιρνεις τη γκομενα στην εδρα της
καθε τσιμπημα κουνουπιου σε αγχωνει για μαλαρια
μην πουμε για σπασιμο καποτας και εητζ
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
καθε τσιμπημα κουνουπιου σε αγχωνει για μαλαρια
μην πουμε για σπασιμο καποτας και εητζ
σε αυτο εχεις δικιο.

Πριν μερικα χρονια ειχα παει σε ενα εξωτικο μερος, επαθα τροφικη δηλητηριαση και εχασα την πτηση της επιστροφης. Πυρετος 41, ανικανοι γιατροι ηταν εντελως τραυματικη εμπειρια. Πιστεψα οτι θα τα τιναζα εκει περα. ΕΜεινα εξτρα 4-5 μερες στο ξενοδοχειο οπου μου φερανε εναν μαλακα για γιατρο.

Απο τοτε, το επομενο ταξιδι που εκανα σε τετοιο μερος ηταν φετος στον αγιο δομινικο. Κοτευα, αλλα ολα οκ πηγαν, καμια σχεση.

Ποσο χειροτερος να ειναι ο Κορωνας?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Το παρανοικο της υποθεσης ειναι οτι μπορει να δεις γερμανιδες χοντρες με νεαρους γαμιαδες. αν θυμαμαι καλα αυτο ειχε γινει και ταινια.

Ισχύει, έχει γυριστεί και ντοκιμαντέρ όπου κεντροευρωπαίες μεσήλικες ψάχνουν γύφτικη ψωλή και κάνουν και "σχέση" επί χρήμασι.Σπονσοράρουν δηλαδή,κανονικότατα πιτσιρικάδες

Αλλά είναι κλάσης που Ευρωπαίος δεν τις γαμάει ούτε με ένα καφάσι μπύρες
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Ισχύει, έχει γυριστεί και ντοκιμαντέρ όπου κεντροευρωπαίες μεσήλικες ψάχνουν γύφτικη ψωλή και κάνουν και "σχέση" επί χρήμασι.Σπονσοράρουν δηλαδή,κανονικότατα πιτσιρικάδες

Αλλά είναι κλάσης που Ευρωπαίος δεν τις γαμάει ούτε με ένα καφάσι μπύρες
κοιτα, κανουν οτι κανουμε και εμεις αν εχουμε μια καποια ηλικια και μηδεν εμφανιση. Απλα ειναι λιγοτερο αποδεκτο κοινωνικα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
κοιτα, κανουν οτι κανουμε και εμεις αν εχουμε μια καποια ηλικια και μηδεν εμφανιση. Απλα ειναι λιγοτερο αποδεκτο κοινωνικα.

Άλλες ανάγκες καλύπτουμε εμείς

Αν δεις το ντοκιμαντέρ, το concept είναι ότι αναζητούν εκεί τον έρωτα και κυρίως συναισθηματική κάλυψη.
Και επειδή πρόκειται για άμπαλες γυναίκες,νομίζουν ότι θα τους ερωτευτεί ο 20άρης,
που απλά τις συναναστρέφεται για τα λεφτά.
Αν θυμηθώ τον τίτλο θα το linkάρω,είναι στο Vimeo ελεύθερο.

Εμείς πληρώνουμε για σεξ,συνοδεία,τόνωση εγώ,κ.λ.π.
δεν εμπλεκόμαστε συναισθηματικά,ούτε κλαίμε στα τηλέφωνα όπως αυτές.
Εδώ η μία έλεγε στον άλλον που ήταν κάρτα ζιγκολο,
να μην πάει με άλλη μέχρι αυτή να ξαναγυρίσει και του έστελνε λεφτά κάθε μήνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom