Νέα

Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
θα δοκιμασω ξανα με την αλληπου εμεινε μονη οδυσσο αυτη γουσταρε καταλαβα και με πηρε και εδειξε ενα ακριβο ρολοι που γουσταρε.τησ ειπα θα στο παρω αν ολα πανε καλα.τωρα που θα ειναι χωρισ στην φιλη ισως ερθει.
 

hdi43

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
για ταξιδι στην ουκρανία, τι χρειάζεται εκτός απο διαβατήριο? χρειάζεται βίζα ή τιποτα άλλο?
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
θα δοκιμασω ξανα με την αλληπου εμεινε μονη οδυσσο αυτη γουσταρε καταλαβα και με πηρε και εδειξε ενα ακριβο ρολοι που γουσταρε.τησ ειπα θα στο παρω αν ολα πανε καλα.τωρα που θα ειναι χωρισ στην φιλη ισως ερθει.
να φανταστο στο χερακη σου που ινε σαν 5χρονου πεδιου το ρολοι θα φενετε σαν να ινε του τιχου
 

jimloco

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Βρηκα απο το μπαντου ενα κοριτσακι απο το κιεβο και μου ζητησε 1200$ για μια εβδομαδα με μπονους ενα 3ωρο με την φιλη της....η φιλη της ειναι η απο πισω....τι λετε;;;
εχεις ακομη επαφη με αυτο το τουμπανο? θα παω κιεβο τον αυγουστο...δεν εχω pm γιατι ειμαι νεος ακομη εδω
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Γράφω εδώ γιατί δεν βρήκα κάποιο άλλο νήμα να ταιριάζει καλύτερα. Αν κάνω λάθος διορθώσετε με.
Είμαι στην φάση που κάνω επαφή με μια κοπέλα από Ουκρανία, Ντόνετσκ. Προφανώς είναι φτωχή. Στο τσατ πολύ ευχάριστη. Δεν έχω μιλήσει ακόμα για σπονσορινγκ η κάτι παρόμοιο. Μοιάζει πάντως να ψάχνετε να φύγει από εκεί. Πόλεμος κτλ.
Και η ερώτηση.
Έχει κανείς εμπειρίες με το να φέρει κοπέλα από εκεί; Στην αρχή ίσως μόνο για ένα κοινό ΠΣΚ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ντονετσκ?Πώς να έρθει από εκεί?Δεν μπορει να βγάλει ουκρανικο διαβατήριο.Μάλλον θα σου φάει τα λεφτά για βίζα,εισιτήρια.
Αν πας εσύ Ντονετσκ,μετα δεν μπορείς να μπεις Ουκρανία.
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Λέει ότι έχει permission.
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Μήπως μπορεί να φύγει μέσω Ρωσίας;
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Ντονετσκ?Πώς να έρθει από εκεί?Δεν μπορει να βγάλει ουκρανικο διαβατήριο.Μάλλον θα σου φάει τα λεφτά για βίζα,εισιτήρια.
Αν πας εσύ Ντονετσκ,μετα δεν μπορείς να μπεις Ουκρανία.
Σόρρυ. Σου έστειλα και πμ αφού είδα πως είσαι ειδήμων
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Γράφω εδώ γιατί δεν βρήκα κάποιο άλλο νήμα να ταιριάζει καλύτερα. Αν κάνω λάθος διορθώσετε με.
Είμαι στην φάση που κάνω επαφή με μια κοπέλα από Ουκρανία, Ντόνετσκ. Προφανώς είναι φτωχή. Στο τσατ πολύ ευχάριστη. Δεν έχω μιλήσει ακόμα για σπονσορινγκ η κάτι παρόμοιο. Μοιάζει πάντως να ψάχνετε να φύγει από εκεί. Πόλεμος κτλ.
Και η ερώτηση.
Έχει κανείς εμπειρίες με το να φέρει κοπέλα από εκεί; Στην αρχή ίσως μόνο για ένα κοινό ΠΣΚ.

Κλασσικό κόλπο...... 100% Θα σου φάει λεφτά για βίζα κτλ

Στο το γράφει και άλλος όπως το λέει είναι.
Είναι γεμάτη η Ουκρανία από όμορφες και χαριτωμένες κοπέλες ....

 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Κλασσικό κόλπο...... 100% Θα σου φάει λεφτά για βίζα κτλ

Στο το γράφει και άλλος όπως το λέει είναι.
Είναι γεμάτη η Ουκρανία από όμορφες και χαριτωμένες κοπέλες ....
Απ ότι καταλαβα παντως αρκετοι εχουν κανει αναλογο σπονσορινγκ. Υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος;
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Απ ότι καταλαβα παντως αρκετοι εχουν κανει αναλογο σπονσορινγκ. Υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος;

Πριν πάω Κίεβο πρώτη φορά googlαρα και έψαξα τι κάνουν οι ουκρανίδες για να σου φάνε χρήματα στα αγγλικά και έχει πολλές περιπτώσεις.....δεν μου έτυχε εμένα αλλά διάβασα περιπέτειες άλλων...
Προσωπικά δεν θα έστελνα ποτέ χρήματα ούτε 1 cent
Συνέχισε την επικοινωνία μαζί της και θα δεις ότι θα ζητήσει χρήματα και αφού τα στείλεις ξέχνα τα ....
Νομίζω το καταλαβαίνεις έτσι ?(είναι η δουλειά τους έτσι βγάζουν χρήματα)
Κράτα τα χρήματα σου και κάνε ένα ταξείδι στο Κίεβο θα δεις ότι είναι πολύ εύκολο να γνωρίσεις ουκρανες. 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Απ ότι καταλαβα παντως αρκετοι εχουν κανει αναλογο σπονσορινγκ. Υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος;

Με 500 ευρώ δώρο έρχονται όλες.Αλλά με Ντονετσκ θα ήμουν προσεκτικός.Μπορεί να σου σκάσει ότι κωλυεται τελευταία στιγμή γιατί ζητάνε στο αεροδρόμιο να έχεις λεφτά και δεν το ήξερε και να ζητήσει και άλλα.
Το Ντονετσκ δεν εχει λειτουργικό αεροδρόμιο,πώς θα έρθει απο εκεί?Προφανώς πρέπει να πάει Ρωσία Ροστοβ για να έρθει και χρειάζεται βίζα Σενγκεν ή θα ζητήσει λεφτά για τη βίζα.
Ρωτα το Μουζενίδη πώς γίνεται αν γίνεται.
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Αληθεια εκει στο ντονετσκ εχουν ταξιδιωτικα εγγραφα;  Η τους βγαζει η ρωσια διαβατηρια; H visa κανει 35€;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αληθεια εκει στο ντονετσκ εχουν ταξιδιωτικα εγγραφα;  Η τους βγαζει η ρωσια διαβατηρια; H visa κανει 35€;

Ρώτα το Μουζενίδη για να είσαι σίγουρος.Μην πιστεύεις αυτα που λέει η γκομενα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
O Μουζενιδης οργανωνει τετοια ταξιδακια για γκομενες;

Ναι,στάνταρντ.Εχει παντού γραφεία και τους φτιάχνει τα χαρτιά.Συνηθως πληρώνεις ένα πακέτο putiovka λέγεται με αεροπορικά,βίζα,ξενοδοχείο και έρχεται η γκομενα.Σε αυτή λέει ο Μουζενίδης τι χαρτιά πρέπει να στείλει.
Ντονετσκ δε νομίζω να έχει γραφεία αλλά θα σου δώσει ό,τι πληροφορία χρειαστείς.
Όλο το putiovka  θα κοστίσει 600-700 ευρώ.Αν η γκομενα είναι λαμόγιο θα σου ζητήσει άλλα 200-300 ευρώ λίγες μέρες πριν την πτήση ότι τάχα έμαθε τελευταία στιγμή οτι οι αρχές ζητάνε να έχεις ένα μίνιμουμ ποσό πάνω σου για να ταξιδέψεις Σενγκεν,αλλιώς δε σε αφήνουνε.Τότε μπορεί να μπεις στον πειρασμό να στείλεις τα λεφτά για να μη χάσεις τα 600 που ξόδεψες για το ταξίδι.
Αν όμως το κάνει αυτό,είναι λαμόγιο και δεν πρόκειται να έρθει οποτε μη στείλεις τίποτα και χάνεις τα 600,αν στείλεις θα χάσεις 1000 συνολικά.
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Ναι,στάνταρντ.Εχει παντού γραφεία και τους φτιάχνει τα χαρτιά.Συνηθως πληρώνεις ένα πακέτο putiovka λέγεται με αεροπορικά,βίζα,ξενοδοχείο και έρχεται η γκομενα.Σε αυτή λέει ο Μουζενίδης τι χαρτιά πρέπει να στείλει.
Ντονετσκ δε νομίζω να έχει γραφεία αλλά θα σου δώσει ό,τι πληροφορία χρειαστείς.
ok. ευχαριστω. Αν κατσει ενημερωνω!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ναι,στάνταρντ.Εχει παντού γραφεία και τους φτιάχνει τα χαρτιά.Συνηθως πληρώνεις ένα πακέτο putiovka λέγεται με αεροπορικά,βίζα,ξενοδοχείο και έρχεται η γκομενα.Σε αυτή λέει ο Μουζενίδης τι χαρτιά πρέπει να στείλει.
Ντονετσκ δε νομίζω να έχει γραφεία αλλά θα σου δώσει ό,τι πληροφορία χρειαστείς.
Όλο το putiovka  θα κοστίσει 600-700 ευρώ.Αν η γκομενα είναι λαμόγιο θα σου ζητήσει άλλα 200-300 ευρώ λίγες μέρες πριν την πτήση ότι τάχα έμαθε τελευταία στιγμή οτι οι αρχές ζητάνε να έχεις ένα μίνιμουμ ποσό πάνω σου για να ταξιδέψεις Σενγκεν,αλλιώς δε σε αφήνουνε.Τότε μπορεί να μπεις στον πειρασμό να στείλεις τα λεφτά για να μη χάσεις τα 600 που ξόδεψες για το ταξίδι.
Αν όμως το κάνει αυτό,είναι λαμόγιο και δεν πρόκειται να έρθει οποτε μη στείλεις τίποτα και χάνεις τα 600,αν στείλεις θα χάσεις 1000 συνολικά.
σε οσους γνωστους ξερω καμια δεν ηρθε.μονο στον σαλονικο παντα η ιδια που σπονσαρει γερα χρονια και την ξερει απο ουκρανια.εγω ποτε δεν εχχω κανει κατι τετειο τοσα χρονια που παω ουκρανια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom