Νέα

Sex στην Αγγλία (Σκωτία, Ουαλία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Πηγα και σε αλλα μερη,αλλαζα πολεις λογω δουλειας αλλα πιστευω οτι εζησα την πραγματικη Αγγλια,γιατι λονδινο,μαντεστερ κτλπ πλεον οι ξενοι ειναι απειροι..ισως και καλυτερα γιατι οι Αγγλοι ειναι τελειως καθυστερημενοι οπως τους εζησα


αυτο ειναι το ωραιο οτι ειναι βαβελ

οπως κ αμερικη

εσυ πηγες χσε βλαχους ρε μαν



ειναι σαν να πας αμερικη κ αντι για νεα υορκη κ λα εσυ να πας στους τεξανους του αινταχο
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
απο καθαριοτητα τι λεγανε οι αγγλιδες


ακουγονται πολλα

απο καθαριότητα άστα να πάνε γενικά, υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις, επειδή έζησα και σε εστία ένα χρόνο και μοιραζόμασταν 8 άτομα κουζίνα και 4 άτομα μπάνιο (εγώ δύο αγγλίδες και ένας άγγλος) μπορώ να σου πω ότι δεν κάναν και πολύ συχνά μπάνιο οι αγγλίδες, όταν ήταν να βγούνε όμως μούλιαζαν στην μπανιέρα με τις ώρες. Από αυτές που έχω εμπειρία δεν θυμάμαι κάποια με θέμα μπόχας ψηλά, χαμηλά ή στο ενδιάμεσο. Πέρα από Bton που έμεινα κοντά 5 χρόνια έχω περάσει αρκετά μικρά διαστήματα στο λονδίνο και μικρότερα σε manchester, southampton, posrtsmouth όπου είχα φίλους. Στο λονδίνο έκανα συχνά νυχτερινές εξορμήσεις στις τότε κλαμπάρες fabric και turnmills  :rockon:     
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
απο καθαριότητα άστα να πάνε γενικά, υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις, επειδή έζησα και σε εστία ένα χρόνο και μοιραζόμασταν 8 άτομα κουζίνα και 4 άτομα μπάνιο (εγώ δύο αγγλίδες και ένας άγγλος) μπορώ να σου πω ότι δεν κάναν και πολύ συχνά μπάνιο οι αγγλίδες, όταν ήταν να βγούνε όμως μούλιαζαν στην μπανιέρα με τις ώρες. Από αυτές που έχω εμπειρία δεν θυμάμαι κάποια με θέμα μπόχας ψηλά, χαμηλά ή στο ενδιάμεσο. Πέρα από Bton που έμεινα κοντά 5 χρόνια έχω περάσει αρκετά μικρά διαστήματα στο λονδίνο και μικρότερα σε manchester, southampton, posrtsmouth όπου είχα φίλους. Στο λονδίνο έκανα συχνά νυχτερινές εξορμήσεις στις τότε κλαμπάρες fabric και turnmills  :rockon:     

στην εστια τις ειχες ακουσει να γαμιουνται?

επισης απο τις πολεις που λες που ειχε καλα μουνια κ εκει που ησουν 5 χρονια σε ποια μαγαζια ψαχνονταν οι αγγλιδες?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι αγγλοσαξονες εχουν καποια γονιδια που τους κανει να φερονται βιαια οταν πινουν αλκοολ. Αυτο εχει αποδειχτει επιστημονικα. Απορω πως πηγαινετε σε αγγλικα μπαρ μεσα στη βαβουρα απο τις αγριοφωνες εκει παει για να τσακωθει ανθρωπος οχι για να χαλαρωσει.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αντιθετα οι πιο πολλες Αγγλιδες ειναι ρατσιστριες,δεν το περιμενα..Γιατι ουτε πολιτισμο εχουν ουτε τιποτα για να το παιζουν ετσι ιστορια

Μακρια απο Αγγλια

Σαν Πακια βλεπουν τους Ελληνες. Οσο για τις γριες ειναι βεβαιες οτι εκανες καποιο εγκλημα ή οτι θες να τους κλεψεις την τσαντα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εχω πολλες εμπειριες απο Αγγλια τωρα παω Φωκαιας να γαμησω θα σας πω το βραδυ.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
στην εστια τις ειχες ακουσει να γαμιουνται?

επισης απο τις πολεις που λες που ειχε καλα μουνια κ εκει που ησουν 5 χρονια σε ποια μαγαζια ψαχνονταν οι αγγλιδες?

Στην εστία της πουτάνας γινόταν, varley halls με πολύ κόσμο και σχετικά μακρυά από τον πολιτισμό. Οι δικοί μου οι  συγκάτοικοι (άγγλοι όλοι) έβγαιναν παρέα συχνά και γινόταν ένας ψιλό χαμός από τον κόσμο που μάζευαν στην κουζίνα/living room συνήθως πρίν και μετά από εξόδους. Πολλές φορές τους πετύχαινα έξω σε student nights και από αυτές που κυκλοφορούσαν μαζί τους είχα χαμουρέψει 2 και μια συγκάτοικο αλλά μέχρι εκεί. Έπαιζε και παρακμιακή pub μέσα στην εστία αλλά μόνο σε πάρτυ άξιζε που ήταν πίτα από κόσμο αλλιώς χαλαρά πράματα. Κοντά είχε και 2 ή 3 pubs μέσα στο sussex uni (θυμάμαι η μία λεγόταν east slope) εκεί μάζευε πολύ μουνί..
club που είχε πολύ πρόστυχες φοιτήτριες τότε το event2 κάθε τρίτη. Ψιλοπαρακμή σε σχέση με άλλα clubs αλλά όταν έκανε κάτι school dress party χάζευαν οι αγγλίδες. Σήμερα δεν ξέρω τι παίζει από clubs.  
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Στην εστία της πουτάνας γινόταν, varley halls με πολύ κόσμο και σχετικά μακρυά από τον πολιτισμό. Οι δικοί μου οι  συγκάτοικοι (άγγλοι όλοι) έβγαιναν παρέα συχνά και γινόταν ένας ψιλό χαμός από τον κόσμο που μάζευαν στην κουζίνα/living room συνήθως πρίν και μετά από εξόδους. Πολλές φορές τους πετύχαινα έξω σε σε student nights και από αυτές που κυκλοφορούσαν μαζί τους είχα χαμουρέψει 2 και μια συγκάτοικο αλλά μέχρι εκεί. Έπαιζε και παρακμιακή pub μέσα στην εστία αλλά μόνο σε πάρτυ άξιζε που ήταν πίτα από κόσμο αλλιώς χαλαρά πράματα. Κοντά είχε και 2 ή 3 pubs μέσα στο sussex uni (θυμάμαι η μία λεγόταν east slope) εκεί μάζευε πολύ μουνί..
club που είχε πολύ πρόστυχες φοιτήτριες τότε το event2 κάθε τρίτη. Ψιλοπαρακμή σε σχέση με άλλα clubs αλλά όταν έκανε κάτι school dress party χάζευαν οι αγγλίδες. Σήμερα δεν ξέρω τι παίζει από clubs.  
Φιλε οι Κινεζες γαμιονται με μεγαλους ή μονο με πιτσιρικαδες;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Στην εστία της πουτάνας γινόταν, varley halls με πολύ κόσμο και σχετικά μακρυά από τον πολιτισμό. Οι δικοί μου οι  συγκάτοικοι (άγγλοι όλοι) έβγαιναν παρέα συχνά και γινόταν ένας ψιλό χαμός από τον κόσμο που μάζευαν στην κουζίνα/living room συνήθως πρίν και μετά από εξόδους. Πολλές φορές τους πετύχαινα έξω σε student nights και από αυτές που κυκλοφορούσαν μαζί τους είχα χαμουρέψει 2 και μια συγκάτοικο αλλά μέχρι εκεί. Έπαιζε και παρακμιακή pub μέσα στην εστία αλλά μόνο σε πάρτυ άξιζε που ήταν πίτα από κόσμο αλλιώς χαλαρά πράματα. Κοντά είχε και 2 ή 3 pubs μέσα στο sussex uni (θυμάμαι η μία λεγόταν east slope) εκεί μάζευε πολύ μουνί..
club που είχε πολύ πρόστυχες φοιτήτριες τότε το event2 κάθε τρίτη. Ψιλοπαρακμή σε σχέση με άλλα clubs αλλά όταν έκανε κάτι school dress party χάζευαν οι αγγλίδες. Σήμερα δεν ξέρω τι παίζει από clubs.  


για πες σκηνικα απο την εστια με γαμησια
 

Επισκέπτης
Στην εστία της πουτάνας γινόταν, varley halls με πολύ κόσμο και σχετικά μακρυά από τον πολιτισμό. Οι δικοί μου οι  συγκάτοικοι (άγγλοι όλοι) έβγαιναν παρέα συχνά και γινόταν ένας ψιλό χαμός από τον κόσμο που μάζευαν στην κουζίνα/living room συνήθως πρίν και μετά από εξόδους. Πολλές φορές τους πετύχαινα έξω σε student nights και από αυτές που κυκλοφορούσαν μαζί τους είχα χαμουρέψει 2 και μια συγκάτοικο αλλά μέχρι εκεί. Έπαιζε και παρακμιακή pub μέσα στην εστία αλλά μόνο σε πάρτυ άξιζε που ήταν πίτα από κόσμο αλλιώς χαλαρά πράματα. Κοντά είχε και 2 ή 3 pubs μέσα στο sussex uni (θυμάμαι η μία λεγόταν east slope) εκεί μάζευε πολύ μουνί..
club που είχε πολύ πρόστυχες φοιτήτριες τότε το event2 κάθε τρίτη. Ψιλοπαρακμή σε σχέση με άλλα clubs αλλά όταν έκανε κάτι school dress party χάζευαν οι αγγλίδες. Σήμερα δεν ξέρω τι παίζει από clubs.  
εσυ κρις γαμαγες καθολου ή μονο τον επαιζες με τα στριγκακια των συγκατοικων; :orchestra:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Θα ηθελα να μαθω σκηνικα σε εστιες δυστυχως αυτα δεν τα εζησα σαν μαλακας ουτε ερασμους δεν εκανα.
Ακουσα πολλα σκηνικα απο Κυπριους και Ελληνες που μενανε μονιμα εκει περα αλλα δεν ξερω τι ειναι αληθεια.
Ενα πραγμα θα μου λειψει μονο απ Αγγλια,οι τοσες πολλες εθνικοτητες που βλεπεις απο μουνι-καμια σχεση με το αντιθετο που βλεπεις αθηνα μονο πουτσες
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Θα ηθελα να μαθω σκηνικα σε εστιες δυστυχως αυτα δεν τα εζησα σαν μαλακας ουτε ερασμους δεν εκανα.
Ακουσα πολλα σκηνικα απο Κυπριους και Ελληνες που μενανε μονιμα εκει περα αλλα δεν ξερω τι ειναι αληθεια.
Ενα πραγμα θα μου λειψει μονο απ Αγγλια,οι τοσες πολλες εθνικοτητες που βλεπεις απο μουνι-καμια σχεση με το αντιθετο που βλεπεις αθηνα μονο πουτσες


για πες κανα σκηνικο που ακουσες
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Πλεον στο λονδινο δουλευει παρα πολυ το online dating και συγκεκριμενα το tinder και το match.com, ειδικα απο εργαζομενα ατομα. Μαμπα και μπαντου εχω την εντυπωση δεν τα χρησιμοποιουν πολυ.
Και αυτο συμβαινει για με το commuting και την δουλεια δεν εχεις πολυ χρονο για ζωη και ψαξιμο.

Στο πανεπιστημιο πριν 5 χρονια ηταν οπως τα λενε παραπανω, πλεον θα παιζει tinder full και εκει. εγω σε μικρη πολη και τοσους ελληνες και κυπριους που ηταν σαν ελληνικο νησι το καλοκαιρι, παντου εβλεπες και ελληνες
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Tinder μου δουλεψε επαρχια(ακομα και σε πολυ μικρες πολεις) καλυτερα απ οτι μου δουλευει Αθηνα.Badoo δουλεψε επισης σχετικα καλα.Ακουσα και okcupid οτι δουλευει καλα.Αγγλια τσεκαρετε και το happn(μονο σε κινητα) εφαρμογη πραγματικα αρχιδατη σου βρισκει με ποιους περπατησες απ τον ιδιο δρομο,οποτε αυξανει δραματικα το ενδεχομενο one night stand.
Παντως επαρχια εγω δεν ειδα τους ρυθμους Λονδινου στο οχταωρο οι Αγγλοι ειχαν φορεσει φτερα και ειχαν εξαφανιστει απ τις δουλειες τους,σκ δουλεια αστεια για αυτους.Μονο εμεις οι μαλακες τα καναμε
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
για πες κανα σκηνικο που ακουσες

Για γαμησια πολλα μιλαμε,με Αγγλιδες πχ εκατσε μια σε ενα παλικαρι(του χτυπησε την πορτα,του συστηθηκε κτλπ με σκοπο το γαμησι) απλα γιατι φορουσε στενο τζιν και η Αγγλιδα επαθε πλακα επειδη φαινοταν πουτσαρας(εκει δεν φορανε στενα τζιν οι αντρες του ειπε).Φωναξε και τις φιλες τις
Αλλος Κυπριος μου ειπε οτι εγινε ντιλερας και γαμουσε ολη την εστια
Και παρα πολλα ακομα,δεν ξερω τι ισχυει αλλα εγω μια Αγγλιδα που γαμησα δεν ειχε θεμα να την γαμησω με κατι παλικαρια Ελληνες.Θα εφερνε και μια φιλη της αλλα πανω που ετοιμαζοταν το σκηνικο με πηγανε σε αλλη πολη.
Γενικα γουσταρουν πουτσο αλλα πινουν πολυ και το γαμησι(με δυο αγγλιδες τουλαχιστον μια λαγανα-μια αγγλια) δεν πολυλεει.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Για γαμησια πολλα μιλαμε,με Αγγλιδες πχ εκατσε μια σε ενα παλικαρι(του χτυπησε την πορτα,του συστηθηκε κτλπ με σκοπο το γαμησι) απλα γιατι φορουσε στενο τζιν και η Αγγλιδα επαθε πλακα επειδη φαινοταν πουτσαρας(εκει δεν φορανε στενα τζιν οι αντρες του ειπε).Φωναξε και τις φιλες τις
Αλλος Κυπριος μου ειπε οτι εγινε ντιλερας και γαμουσε ολη την εστια
Και παρα πολλα ακομα,δεν ξερω τι ισχυει αλλα εγω μια Αγγλιδα που γαμησα δεν ειχε θεμα να την γαμησω με κατι παλικαρια Ελληνες.Θα εφερνε και μια φιλη της αλλα πανω που ετοιμαζοταν το σκηνικο με πηγανε σε αλλη πολη.
Γενικα γουσταρουν πουτσο αλλα πινουν πολυ και το γαμησι(με δυο αγγλιδες τουλαχιστον μια λαγανα-μια αγγλια) δεν πολυλεει.

Τι γαμησια πολλα μας λες ρε τύπε, αφου μονο μια γαμησες...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τι γαμησια πολλα μας λες ρε τύπε, αφου μονο μια γαμησες...

με ρωτησε τι σκηνικα εχω ακουσει απ αλλους ελληνες-κυπριους και ειπα πολλα γαμησια,οχι για μενα
Εγω τοσο που δουλευα και η μια για 10 πιανει χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom