Νέα

Sex shops στην Αθήνα/online παραγγελίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Για μενα το κλαυτερο με καλες τιμες ειναι το
νΝα σας πω για την παραγγελια που μολις παρελαβα.Ηθελα να κανω τηλεφωνικη παραγγελια για σιγουρια γιατι εχω φαει πολλες πατατες με τις παραγγελιες μεσω internet.Επαιρνα τηλ.επι 5 μερες πρωι-απογευμα(σταθερο και κινητο).Την 6η μερα πρωι απανταει καποια,την ρωταω τι γινεται ,μου λεει εμεις ειμαστε εδώ κάθε μερα από το πρωι μεχρι τις 6.Για κακη μου τυχη εκεινη την στιγμη κατι συμβαινει και πρεπει να κλεισω .Παιρνω τηλ.τις επομενες 4!! μερες (πρωι-απογευμα κ.λ.π.)και δεν απανταει.Την 5η μερα το σηκωνουν.Ηθελα 5 προιοντα,το ένα δεν το ειχανε ενώ στο siteελεγε ότι είναι σε αποθεμα.κανω παραγγελια τα αλλα 4,ηρθανε σε ανοιχτη (!!)συσκευασια,η οποια δεν ηταν του e-shop αλλα της εταιριας courier(!!)και από τα 4 προιοντα τα 2 ηταν λαθος.Καλα τα παχια λογια αλλα χρειαζεται υπευθυνοτητα.Αυτος που κανει κουμαντο εκει είναι ερασιτέχνης και αεριτζής . Μετα φταιει η κριση... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Τύποι ξέρετε ποιο sex Shop στην Αθήνα έχει και prive καμπίνες?
 

Seczlatan

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
νΝα σας πω για την παραγγελια που μολις παρελαβα.Ηθελα να κανω τηλεφωνικη παραγγελια για σιγουρια γιατι εχω φαει πολλες πατατες με τις παραγγελιες μεσω internet.Επαιρνα τηλ.επι 5 μερες πρωι-απογευμα(σταθερο και κινητο).Την 6η μερα πρωι απανταει καποια,την ρωταω τι γινεται ,μου λεει εμεις ειμαστε εδώ κάθε μερα από το πρωι μεχρι τις 6.Για κακη μου τυχη εκεινη την στιγμη κατι συμβαινει και πρεπει να κλεισω .Παιρνω τηλ.τις επομενες 4!! μερες (πρωι-απογευμα κ.λ.π.)και δεν απανταει.Την 5η μερα το σηκωνουν.Ηθελα 5 προιοντα,το ένα δεν το ειχανε ενώ στο siteελεγε ότι είναι σε αποθεμα.κανω παραγγελια τα αλλα 4,ηρθανε σε ανοιχτη (!!)συσκευασια,η οποια δεν ηταν του e-shop αλλα της εταιριας courier(!!)και από τα 4 προιοντα τα 2 ηταν λαθος.Καλα τα παχια λογια αλλα χρειαζεται υπευθυνοτητα.Αυτος που κανει κουμαντο εκει είναι ερασιτέχνης και αεριτζής . Μετα φταιει η κριση... :headbang: :headbang: :headbang:

Αν ειναι ετσι οπως τα λες δεν απορω γιατι κλεινουν το ενα πισω απο το αλλο !
 

Theo86

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ψαχνω ενα καλο sex shop για οσο θα βρισκομαι αθηνα που να χει μεγαλη ποικιλια προιοντων
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Παιδιά γνωρίζει κάποιος κανενα sex shop στο Μεταξουργείο κοντά στο Stanley ?
ναι ητανε ενα αγ κωνασταντινου δε ξερω εαν λειτουργει
και ειναι ενα πιο πανω λιγο λ αθηνων κοντα στη γεωπονικη απεναντι.εχει εισοδο στο πλαι οχι επ λ αθηνων.αλλα υπηρχε και στην αγιου κωνσταντινου
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
ητανε κ ενα στο αιγαλεω ιερα οδο,αλλα δε πηγα προσφατα στη θεσσαλονικη ειναι β.ολγας φθηνο καθαρο αλλα δε θυμαμαι αριθμο.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Τώρα πλέον υπάρχουν και πολλά ιντερνετικά που συνήθως κάνουν καλές προσφορές
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Τώρα πλέον υπάρχουν και πολλά ιντερνετικά που συνήθως κάνουν καλές προσφορές
Δε τα συνιστω συνιστω μονο τα απ ευθειας επισης στη λ.αθηνων κοντα στα κτελ στο υψος του σκλαβενιτη απεναντι εχει ενα καλο δε θυμαμαι ωρες.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Λεω να το επισκεφθω συντομα κ θα γραψω αναλογα πληροφοριες κτλ.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Σίγουρα είναι άλλη φάση να ψωνίζεις απ' ευθείας... Εκείνες οι περιοχές (Δυτικά προάστεια) δε με εξυπηρετουν καθόλου...
Για αθηνα μιλαμε ομως οχι δυτικα προαστεια σε ον λαιν μια φορα ειχαν αργησει 20 μερες συν οτι δε τους εβρισκα στο τηλ.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
δε τα συνιστω συνιστω μονο τα απ ευθειας επισης στη λ.αθηνων κοντα στα κτελ στο υψος του σκλαβενιτη απεναντι εχει ενα καλο δε θυμαμαι ωρες
Σίγουρα είναι άλλη φάση να ψωνίζεις απ' ευθείας... Εκείνες οι περιοχές (Δυτικά προάστεια) δε με εξυπηρετουν καθόλου...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom