Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.080
Κριτικές
27
Like
17.495
Πόντοι
7.415
Φίλε δεν ξέρω αν είσαι καινούργιος στο χώρο του μασάζ αλλά αν δεν το γνωρίζεις να σε ενημερώσω για να στο ακυρώσει το γραφείο παίχτηκε μαλακία με την θεραπεύτρια του τύπου να ξεχάστηκε ή να τους το ακύρωσε η θεραπεύτρια.

πολλές φορές συμβαίνουν αυτά από διάφορα γραφεία όταν θέλουμε πιτσιρίκες να μας έρχονται μην περιμένετε επαγγελματισμό... και ούτε μπορείς να κρίνεις τα γραφεία τα γραφεία λεφτά θέλου γιατί να στο ακυρώσουν;;

Μου έχει συμβεί ίδιο περιστατικό από το Delux αλλά δεν κατηγόρησα ούτε μπήκα να γράψω ότι το γραφείο με απογοήτευσε καθώς έχω μυαλό να καταλάβω ότι ευθύνεται η κοπέλα που διάλεξα για την ακύρωση
εγώ που έχω ψωνίσει από Massaua μία χαρά εξελίχθηκαν τα ραντεβού μου

* Να γράφεις Κρητικές για τις κοπέλες που δοκιμάζεις αυτό έχει αξία και νόημα και όχι επειδή σου ακύρωσαν ένα ραντεβού που ευθύνεται η θεραπεύτρια

το γραφείο πότε δεν θα ρίξει την ευθύνη στην θεραπεύτρια αν δεν υπάρχει ουσιώδης λόγος τι θα σου πει συγνώμη αλλά εμείς της στείλαμε το ραντεβού μας απάντησε οκ αλλά σε εσάς δεν ήρθε και εμείς δεν μπορούμε να την βρούμε στο τηλέφωνο τι μπορούν να κάνουν εκεί;;
Τι καινουριος και παλιος,ακυρωσαν 10 λεπτα μετα την "εναρξη" του ραντεβου.Εχω κλεισει και εχω πληρωσει ηδη δωματιο.Εσυ χειρισου το οπως νομιζεις,εγω θα τους ξεφτιλισω διχως αυριο.Για τον πουτσο ειναι ο χωρος των μασαζογραφειων,με τιμες οτι να'ναι η καθεμια για καλαμια,μπιφτεκια και μπριζολες.Δεν προκειται να ξανα ασχοληθω.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
Ο τύπος σου λέει μείνε μακριά και εσύ τον ρωτάς αν κάνει παραπάνω… τι δεν καταλαβαίνεις;;;
1. η απορία έχει να κάνει περισσότερο με την πολιτική του γραφείου - αν υπάρχει - και λιγότερο με το κορίτσι
2. καμία κριτική δεν είναι θέσφατο. Σεβαστή βέβαια και πάλι καλά που υπάρχει
3. κράτα το υφάκι για τον εαυτό σου και την οικογένειά σου. Μάθε σωστούς τρόπους επικοινωνίας, όσο είναι δυνατόν αυτό βέβαια
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
280
Η όλη φάση με αυτά τα γραφεία έχει καταντήσει γραφική. Μάλλον πρέπει να αναζητήσουμε τίμιες ανεξάρτητες αν υπάρχουν
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
1. η απορία έχει να κάνει περισσότερο με την πολιτική του γραφείου - αν υπάρχει - και λιγότερο με το κορίτσι
2. καμία κριτική δεν είναι θέσφατο. Σεβαστή βέβαια και πάλι καλά που υπάρχει
3. κράτα το υφάκι για τον εαυτό σου και την οικογένειά σου. Μάθε σωστούς τρόπους επικοινωνίας, όσο είναι δυνατόν αυτό βέβαια
Αγενεστατη τηλεφωνητρια ειπα, φουλ φωτοσοπ ειπα, απαραδςκτες υπηρεσιες ειπα και οτι μου ανεφερε οτι οι αλλες ζητανε +40/+60(εχω δοκιμασει νελλυ που δεν προσεφερε τιποτα).Θα πρεπε να χεις καλυφτει περι "πολιτικης"
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
1. η απορία έχει να κάνει περισσότερο με την πολιτική του γραφείου - αν υπάρχει - και λιγότερο με το κορίτσι
2. καμία κριτική δεν είναι θέσφατο. Σεβαστή βέβαια και πάλι καλά που υπάρχει
3. κράτα το υφάκι για τον εαυτό σου και την οικογένειά σου. Μάθε σωστούς τρόπους επικοινωνίας, όσο είναι δυνατόν αυτό βέβαια
Δεν βλεπω υφακι, ισως πρεπει να διαβαζεις καλυτερα τις κριτικες. Ο ανθρωπος τα εξηγησε ολα, για αγενη τηλεφωνητρια, για εμφανιση θειτσας, για εξωφρενικες τιμες. Επισης το να μαθεις οτι παει και παραπανω αυτο θα σημαινει οτι πανε και οι αλλες;
Εκτος αν ρωτας για να ρωτας.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ολα τα παραπανω που λες ειναι σχετικα, και αοριστα, και παντα προσωπθκη γνωμη, πιυ δεν αμφισβητειρε αλλα φιλτραρετε.
Τηλεφωνητρια αγενης , ειναι σχετικο, για παραδειγμα η κυρια χρυσα απο vip που παραηταν ευγενικη καποιοι τηννκραζανε, αν ρωτας καφριλες μπορει καποια να γινει αγενης, εμενα μου εχουν τυχει απο ολα.
Το σημαντικο που ερωτηθηκε ειναι αν το γραφειο ειναι γενικα στα δεν, επισης το οτι μια κοπελα ζητα τεελες δε σημαινει οτι ολες του οι κοπελες ζητανε τρελ λεφτα, δεν εχω δοκιμασει ακομα νεο αρτ , αλλα τα λεω γενικα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
125
Like
21.673
Πόντοι
28.900

Τι ξέρουμε για την κυρία;;;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
Ολα τα παραπανω που λες ειναι σχετικα, και αοριστα, και παντα προσωπθκη γνωμη, πιυ δεν αμφισβητειρε αλλα φιλτραρετε.
Τηλεφωνητρια αγενης , ειναι σχετικο, για παραδειγμα η κυρια χρυσα απο vip που παραηταν ευγενικη καποιοι τηννκραζανε, αν ρωτας καφριλες μπορει καποια να γινει αγενης, εμενα μου εχουν τυχει απο ολα.
Το σημαντικο που ερωτηθηκε ειναι αν το γραφειο ειναι γενικα στα δεν, επισης το οτι μια κοπελα ζητα τεελες δε σημαινει οτι ολες του οι κοπελες ζητανε τρελ λεφτα, δεν εχω δοκιμασει ακομα νεο αρτ , αλλα τα λεω γενικα
Ρε φιλε διαβασες καθολου τι εγραψα πριν το γραψεις ολο αυτο?Για τηλεφωνητρια αν ειναι αγενεστατη στειλε κανα μηνυμα και δεστο μονος σου.Καμια καφριλα δεν ειπα, τα στανταρ πραγματα μονο ειπωθηκαν, καμια εξυπηρετηση, απαραδεκτο υφακι, μουφα πληροφοριες(φωτοσοπ πολυ+αδιαφανεια στις τιμες και στο ερωτημα ποια μου προτεινετε ως πιο ανετη, μηδεν ή στραβωμενη απαντηση.).Για το αν ζητανε τρελες και αν το μαγαζι ειναι στα δεν ποσο πιο αναλυτικος να γινω? Σου λεω το μπαζο τουςμου ζητησε +30(δε τα δωσα) και μου επιχειρηματολογησε οτι οι αλλες κοπελες ζητανε +40/+60.Η νελλυ που επισης εχω δοκιμασει και η οποια ειναι οντως οτι βλεπεις στις φωτο(σε αντιθεση με Αγγελικη) δε προσεφερε καθολου εξτρα και καποιος εγραψε πως ζηταει 300ρι.
Ολα οσα γραφω εχουν ξαναειπωθει.Εσυ δηλαδη τι αλλο χρειαζεσαι για να κρινεις αν ενα μαγαζι ειναι στα ΝΑΙ η στα ΟΧΙ?
 

Niavent

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
18
Like
71
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξερουμε κατι γι αυτο;
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ρε φιλε διαβασες καθολου τι εγραψα πριν το γραψεις ολο αυτο?Για τηλεφωνητρια αν ειναι αγενεστατη στειλε κανα μηνυμα και δεστο μονος σου.Καμια καφριλα δεν ειπα, τα στανταρ πραγματα μονο ειπωθηκαν, καμια εξυπηρετηση, απαραδεκτο υφακι, μουφα πληροφοριες(φωτοσοπ πολυ+αδιαφανεια στις τιμες και στο ερωτημα ποια μου προτεινετε ως πιο ανετη, μηδεν ή στραβωμενη απαντηση.).Για το αν ζητανε τρελες και αν το μαγαζι ειναι στα δεν ποσο πιο αναλυτικος να γινω? Σου λεω το μπαζο τουςμου ζητησε +30(δε τα δωσα) και μου επιχειρηματολογησε οτι οι αλλες κοπελες ζητανε +40/+60.Η νελλυ που επισης εχω δοκιμασει και η οποια ειναι οντως οτι βλεπεις στις φωτο(σε αντιθεση με Αγγελικη) δε προσεφερε καθολου εξτρα και καποιος εγραψε πως ζηταει 300ρι.
Ολα οσα γραφω εχουν ξαναειπωθει.Εσυ δηλαδη τι αλλο χρειαζεσαι για να κρινεις αν ενα μαγαζι ειναι στα ΝΑΙ η στα ΟΧΙ?
Το αν ειναι ανετη καποια κοπελα σε πολλα γραφεια ειναι απαγορευτικο, εκτος αν κοιτας μονο γραφεια call girl
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
Το αν ειναι ανετη καποια κοπελα σε πολλα γραφεια ειναι απαγορευτικο, εκτος αν κοιτας μονο γραφεια call girl
Τον πουλο αυτα τα γραφεια λοιπον.Ψωνιζω 5 χρονια απο μασαζ,μεχρι πριν 2 χρονια ηταν δεδομενα τα πραγματα.Μασαζ εστω στοιχειωδες, φραπες +20 η τζαμπα.Το ερωτημα ποια κοπελα ειναι ανετη/κανει χωρις πετσετα ειναι στοιχειωδες και μαυρο σε οποιο γραφειο δε σεβεται τους πελατες του και τους ωθει σε τυφλα κασκαντεριλικια για να τους αρπαζει τα λεφτα με τραγικες παροχες υπγρεσιων/εξαπατηση μεσω φωτοσοπ και fake διαδοσεων απο τα προμοτερακια τους.
ΥΓ.Το σχολιο οτι το ερωτημα αν ειναι ανετη καποια παει μονο σε γραφειο call girl, τουλαχιστον γελοιο.Αφενος call girl μη ανετο=μη cg αρα λιγα τα ψωμια του με τετοιο ανταγωνισμο.Αφετερου, σορι αν στο χαλαω, τα περισσοτερα λαδοκοριτσα αποτυχημενα η παμπονηρα αρπακτικα τεως cg η στουντιοκοριτσα ειναι
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.315
Πόντοι
446
Ραντεβού με nikol_massage (από insta) ... καλό κορμί όπως στις φωτό - γυμνασμένο- ωραίο κορμί μιας κ ασχολείται με τον χώρο.. καταγωγής κάτι Αυστραλίες τύπου Νίνας δηλώνει αλλά οκ απο νίνα μιλάει καλύτερα ελληνικά - συνεννοείσε.
Στα του μασάζ το έχει 45λεπτο (φτάνει λέει για εκείνη) στα 50,00 ευρώ. Ζητάει + 30,00 για φραπεδιά ή + 50,00 για φραπεδιά και να μείνει με εσώρουχα..
Γενικότερα καβαλημένο καλάμι στις τιμές...αλλά τι να το κάνεις... που αρκετοί τα δίνουν τα γκα-φρα και μένουμε εμείς με το :bigdick: στο χέρι..
Λογικά θα το τερματίζει με μπριζόλιασμα αλλά φαντάζομαι θα είναι στο 300,00 +++....δεν ρώτησα οπότε ουδέν !
Μείναμε στο 50,00 μασάζ χωρίς πολλά - πολλά.
Αυτά.... για να μην ρωτάτε... nikol_massage therapisti με αναζήτηση τ βλέπετε.
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
417
Πόντοι
26
Ραντεβού με nikol_massage (από insta) ... καλό κορμί όπως στις φωτό - γυμνασμένο- ωραίο κορμί μιας κ ασχολείται με τον χώρο.. καταγωγής κάτι Αυστραλίες τύπου Νίνας δηλώνει αλλά οκ απο νίνα μιλάει καλύτερα ελληνικά - συνεννοείσε.
Στα του μασάζ το έχει 45λεπτο (φτάνει λέει για εκείνη) στα 50,00 ευρώ. Ζητάει + 30,00 για φραπεδιά ή + 50,00 για φραπεδιά και να μείνει με εσώρουχα..
Γενικότερα καβαλημένο καλάμι στις τιμές...αλλά τι να το κάνεις... που αρκετοί τα δίνουν τα γκα-φρα και μένουμε εμείς με το :bigdick: στο χέρι..
Λογικά θα το τερματίζει με μπριζόλιασμα αλλά φαντάζομαι θα είναι στο 300,00 +++....δεν ρώτησα οπότε ουδέν !
Μείναμε στο 50,00 μασάζ χωρίς πολλά - πολλά.
Αυτά.... για να μην ρωτάτε... nikol_massage therapisti με αναζήτηση τ βλέπετε.
το τιμολόγιο της και άντε γεια

1. Μασάζ σκέτο, η αθλητικό η χαλαρωτικό, 50 ευρώ 45 λεπτά.

2. Μασαζ με happy ending μόνο με το χέρι...80 ευρώ όλα μαζι, 45 λεπτά.

3. 100 να φοράω εσώρουχα, χωρίς να με αγγίξεις, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με χέρι μόνο.

4. 150 να φοράω εσώρουχα, να με αγγίξεις μονο στα πόδια κ στήθος - πουθενά αλλού, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με χέρι μόνο.

5. 200 να φοράω εσώρουχα, να με αγγίξεις μονο στα πόδια κ στήθος - πουθενά αλλού, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με στομα.
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
Τυποι μήπως ξέρει κανείς για Αντριαννα, κοντοπουτανο, απο Lotus και Dmassage είναι κ στα 2 νομίζω... Και για Ναταλι μελαχρινή με κοτσους αφρικανα style.. Αυτη ειναι masazsto spiti και σε κάποιο αλλο... Αξίζει τίποτα, η φολα αφρικανα style??
Αντριαννα μασαζ χωρις πετσέτα αλλά μόνο μασαζ.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
το τιμολόγιο της και άντε γεια

1. Μασάζ σκέτο, η αθλητικό η χαλαρωτικό, 50 ευρώ 45 λεπτά.

2. Μασαζ με happy ending μόνο με το χέρι...80 ευρώ όλα μαζι, 45 λεπτά.

3. 100 να φοράω εσώρουχα, χωρίς να με αγγίξεις, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με χέρι μόνο.

4. 150 να φοράω εσώρουχα, να με αγγίξεις μονο στα πόδια κ στήθος - πουθενά αλλού, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με χέρι μόνο.

5. 200 να φοράω εσώρουχα, να με αγγίξεις μονο στα πόδια κ στήθος - πουθενά αλλού, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με στομα.
Γελαω πως την εχουνε δει ετσι οι καριολες βρισκουν τετοιους μαλακες οντως η ζητανε χρυσαφι και ο,τι αρπαξουν?
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
το τιμολόγιο της και άντε γεια

1. Μασάζ σκέτο, η αθλητικό η χαλαρωτικό, 50 ευρώ 45 λεπτά.

2. Μασαζ με happy ending μόνο με το χέρι...80 ευρώ όλα μαζι, 45 λεπτά.

3. 100 να φοράω εσώρουχα, χωρίς να με αγγίξεις, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με χέρι μόνο.

4. 150 να φοράω εσώρουχα, να με αγγίξεις μονο στα πόδια κ στήθος - πουθενά αλλού, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με χέρι μόνο.

5. 200 να φοράω εσώρουχα, να με αγγίξεις μονο στα πόδια κ στήθος - πουθενά αλλού, 45 λεπτά μασάζ κ happy ending με στομα.
Δε βρέθηκε κάποιος να της δώσει μια μεγάλη μούτζα και να φύγει προς Αυστραλία μεριά.!!
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
Νέος στον χώρο του μασάζ μου έχει κάνει κλικ η Χριστίνα από ντελουξ τι λέτε οι παλιοί? Ευχαριστω
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
203
Πόντοι
21
Αντριαννα μασαζ χωρις πετσέτα αλλά μόνο μασαζ.
Θα συμφωνήσω για την αντριανα μασάζ χωρίς πετσέτα και μόνο αυτό, και για την Νάταλι από πρώην yours νην hermes μόνο μασάζ με πετσέτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom