Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Vranko

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Μερες στην ομαδα! Εχω κανει με αρκετες και θελω κατι καινουργιο. Τις καλυτερες φωτο και τις πιο αληθινες δε ξέρω που να βρω ολο απογοητευση γαμο την τρελα μ. Ειδικα τωρα μεγαλη βδομαδα χαχα Παιδιά η μαγδα απο σικρετ λεει, η καλυτερα μασαουα μια κενουργια που μου δειξαν εχτες μια αγγελικη??? Για χαλαρωτικο καλαμακι φραπε
Εάν δοκιμάσεις μαγδα στείλε εντυπώσεις
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
328
Πόντοι
21
Καλησπερα μυστες μερικές
Λοιπον μια ενημερωση απο royal

Μαρια , τιμια πολη καλη ενα πέρασμα μασαζακι και προχωράει φουλ σε νορμαλ τιμή τρ δε θυμάμαι ποσά

Κατερινα μακρια μακρια μακρια
Ηρθε ουτε μηλαγε εμεινε μονο στο μασαζ μονο με τα ρουχα της δεν εβγαλε ουτε μπλουζα επρεπε να το ειχα σταματήσει παει μεχρι φραπέ και ηθελε για φραπέ με ρουχα συν 60 οποτε άκυρο ,
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
328
Πόντοι
21
Απο απο silk

Μια αλεξ μενει μονο στο μασαζ και κάποτε ένας εδω μεσα ειπε οτι κανονισε με αλεξ και οταν τ ηρθε στο δωματιο έκλεισε 2ωρο απο μια ωρα και εγω σα μαλακας μετα πηγα κ κανονισα μαζι της και η κοπελα ειναι στα δεν μονο μασαζ με πετσετα


Δαναη ειχε αναφερθεί απο ενα μυστη πριν κανα δυο σελίδες συμφωνω σε οτι ειπε και ο αλος μύστης η γυναίκα ειναι γαματη ειναι επαγγελματίας περασα παρά πολυ ωραια και στο κομμάτι τ μασαζ και στο καλαμακι οπου ηταν γυμνη τελείως προχωράει σε φουλ αλα δν ζήτησα εγω το καλαμακι ν πηγε συν 30 η 40 δεν θύμαμαι
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
14
Like
1.971
Πόντοι
2.487
απο secret λεει προχωρανε ολες.επιβεβαιωνει/διαψευδει κανεις που χει δοκιμασει+εντυπωσεις?
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
328
Πόντοι
21
Απο σιλκ επίσης ζωή ,,,,,εχω κανονισει 2 φορες μαζι της γτ νόμιζα οτι την δευτερη φορα θ ειμαι πιο τυχερός , τελικα πάντα μενει με τ ρουχα και το μονο που κανει ειναι φραπέ με συν 30 …..
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
328
Πόντοι
21
απο secret λεει προχωρανε ολες.επιβεβαιωνει/διαψευδει κανεις που χει δοκιμασει+εντυπωσεις?
Αυτο εδω λες ; Ενταξη πρεπει ν προχωράνε ολες πιο πολυ στουντιομαγαζο ειναι
https://*****/shops/sensuality-spa/?id=80352
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
14
Like
1.971
Πόντοι
2.487
Αυτο εδω λες ; Ενταξη πρεπει ν προχωράνε ολες πιο πολυ στουντιομαγαζο ειναι
καμια σχεση.αυτο λεω
 

George0009

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
καμια σχεση.αυτο λεω
Θα ήταν πολύ χρήσιμο αν κάποιος ξέρει και έχει δοκιμάσει να μας πει!!!!
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
70
Like
140
Πόντοι
0
Απο απο silk

Μια αλεξ μενει μονο στο μασαζ και κάποτε ένας εδω μεσα ειπε οτι κανονισε με αλεξ και οταν τ ηρθε στο δωματιο έκλεισε 2ωρο απο μια ωρα και εγω σα μαλακας μετα πηγα κ κανονισα μαζι της και η κοπελα ειναι στα δεν μονο μασαζ με πετσετα


Δαναη ειχε αναφερθεί απο ενα μυστη πριν κανα δυο σελίδες συμφωνω σε οτι ειπε και ο αλος μύστης η γυναίκα ειναι γαματη ειναι επαγγελματίας περασα παρά πολυ ωραια και στο κομμάτι τ μασαζ και στο καλαμακι οπου ηταν γυμνη τελείως προχωράει σε φουλ αλα δν ζήτησα εγω το καλαμακι ν πηγε συν 30 η 40 δεν θύμαμαι
φιλος το σιλκ γενικα εχει και πολυ καλο τηλ κεντρο εαν ρωτήσεις διακριτικα και οχι χύμα θα σε καθοδηγησουν σε πιο ασφαλες επιλογές .....
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
70
Like
140
Πόντοι
0
Απο σιλκ επίσης ζωή ,,,,,εχω κανονισει 2 φορες μαζι της γτ νόμιζα οτι την δευτερη φορα θ ειμαι πιο τυχερός , τελικα πάντα μενει με τ ρουχα και το μονο που κανει ειναι φραπέ με συν 30 …..
φιλος εχω δοκιμασει ,,,, εαν δεν βγαζει ρουχα και δεν παιξει μεχρι καλαμακι δεν αξίζει η φαση με τιποτα ... κανεις την δουλεια μονος σου και κερδιζεις και 100€.. τουλαχιστον γιατι εχουμε ακουσει και + 60 για χερι εχουμε ξεφύγει τελειςως
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Χαχαχαχαχα :2funny::2funny:....
Αααα μάλιστα,τώρα καταλάβαμε τι γίνεται....αργά η γρήγορα όλα βγαίνουν.Το θέμα είναι ότι δεν περιμέναμε τόσο γρήγορα να εκδηλωθείς,δεν κρατηθηκες ούτε καν ένα εύλογο χρονικό διάστημα.
Ρε δούλεμα που πέφτει εδώ μέσα...
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
276
Like
263
Πόντοι
21
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
+40 για φραπέ;;;;!!!!!! Τρελαθήκαμε εντελώς;;!! Πεστε μου οτι τα δίνετε ;
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0
+40 για φραπέ;;;;!!!!!! Τρελαθήκαμε εντελώς;;!! Πεστε μου οτι τα δίνετε ;
Καλά εδώ άλλες ζητάνε +100 ευρώ για φραπέ, τα +40 ευρώ σε πείραξαν; Συμφωνώ μαζί σου ότι η λογική τιμή είναι +20 ευρώ για φραπέ αλλά έχω πολύ καιρό να πετύχω λαδοκόρη που να ζητάει τόσο λίγα για απλό φραπέ και δεν μιλάω μόνο για το Deluxe αλλά γενικά.
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0
Χαχαχαχαχα :2funny::2funny:....
Αααα μάλιστα,τώρα καταλάβαμε τι γίνεται....αργά η γρήγορα όλα βγαίνουν.Το θέμα είναι ότι δεν περιμέναμε τόσο γρήγορα να εκδηλωθείς,δεν κρατηθηκες ούτε καν ένα εύλογο χρονικό διάστημα.
Ρε δούλεμα που πέφτει εδώ μέσα...
Σε εμένα απευθύνεσαι; Έχει γούστο να με κατηγορείς σαν προμότορα του Deluxe...ο άλλος με είπε προμότορα του Massaua... αποφασίστε σε ποιο μαγαζί είμαι προμότορας...γιατί σε όλα μάλλον δύσκολο...
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
Καλά που νομίζουν ότι δουλεύουν αυτές?? Στο Παρίσι?? Ευχαριστούμε για ενημερώσει φίλος... Σφαγείο κανονικό το γραφείο μάλλον... Για αυτο πρέπει να δίνετε άκυρο... Μήπως κ συνέλθουν κάποια στιγμή..
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0
Καλά που νομίζουν ότι δουλεύουν αυτές?? Στο Παρίσι?? Ευχαριστούμε για ενημερώσει φίλος... Σφαγείο κανονικό το γραφείο μάλλον... Για αυτο πρέπει να δίνετε άκυρο... Μήπως κ συνέλθουν κάποια στιγμή..
Φίλε γενικά αυτά ζητάνε οι λαδοκόρες και σε άλλα γραφεία...δεν νομίζω ότι είναι θέμα του συγκεκριμένου γραφείου χωρίς να θέλω να το υπερασπιστώ και πεταχτούν οι κλώνοι να με κατηγορήσουν για προμότορα...εγώ ενημέρωση προσπαθώ να κάνω και σε ευχαριστώ που το αναγνωρίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom