Νέα

σεχυ στρινγ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannhs-maria
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannhs-maria

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2020
Μηνύματα
13
Like
22
Πόντοι
0
από μικρος καυλονα οταν εβλεπα που ξεχώριζε το μικροσκοπικό στρινγακι μεσα απο το παντελόνι η την φούστα αλλα και οταν ειταν απλομενα στα σκοινιά και μαλακιζομουν. τωρα τα φοράω και εγω και μαλακιζομαι οπος μου αρέσει να τα βλεπο και σε αντρα να του το χαιδεβο και να του γλυφω. ψαχνω φιλο με τα ιδια γουστα δεν ειμαι παθητικος και δεν ψαχνω για ολοκλιρομενο αντρικο σεχ μενο μονο στα παιχνίδια
DSC02699.JPG
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
από μικρος καυλονα οταν εβλεπα που ξεχώριζε το μικροσκοπικό στρινγακι μεσα απο το παντελόνι η την φούστα αλλα και οταν ειταν απλομενα στα σκοινιά και μαλακιζομουν. τωρα τα φοράω και εγω και μαλακιζομαι οπος μου αρέσει να τα βλεπο και σε αντρα να του το χαιδεβο και να του γλυφω. ψαχνω φιλο με τα ιδια γουστα δεν ειμαι παθητικος και δεν ψαχνω για ολοκλιρομενο αντρικο σεχ μενο μονο στα παιχνίδια
DSC02699.JPG
για τσοντοσινεμα ειναι η στήλη… δεν ειναι για τις φαντασιωσεις του καθενος
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
από μικρος καυλονα οταν εβλεπα που ξεχώριζε το μικροσκοπικό στρινγακι μεσα απο το παντελόνι η την φούστα αλλα και οταν ειταν απλομενα στα σκοινιά και μαλακιζομουν. τωρα τα φοράω και εγω και μαλακιζομαι οπος μου αρέσει να τα βλεπο και σε αντρα να του το χαιδεβο και να του γλυφω. ψαχνω φιλο με τα ιδια γουστα δεν ειμαι παθητικος και δεν ψαχνω για ολοκλιρομενο αντρικο σεχ μενο μονο στα παιχνίδια
DSC02699.JPG


της μαριας φορας η εχεις δικα σου?
η μαρια φοραει τα δικα σου η εχει δικα της?
τα φορας παντου? πχ στη δουλεια, στη βολτα κτλ....
στη μπουγαδα πως τα ξεχωριζετε?
τα σιδερωνετε οταν στεγνωσουν?
στο κλασιμο ειναι διαφορετικη η αισθηση?

πες λεπτομεριες μη μας αφηνεις ετσι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
από μικρος καυλονα οταν εβλεπα που ξεχώριζε το μικροσκοπικό στρινγακι μεσα απο το παντελόνι η την φούστα αλλα και οταν ειταν απλομενα στα σκοινιά και μαλακιζομουν. τωρα τα φοράω και εγω και μαλακιζομαι οπος μου αρέσει να τα βλεπο και σε αντρα να του το χαιδεβο και να του γλυφω. ψαχνω φιλο με τα ιδια γουστα δεν ειμαι παθητικος και δεν ψαχνω για ολοκλιρομενο αντρικο σεχ μενο μονο στα παιχνίδια
DSC02699.JPG
Τυπε περνά από κάνα τσονταδικο και θα κάνεις την δουλειά σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom