Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Sea View - Πανώπης και Ποσειδώνος 112

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Παιδιά, αυτο είναι απεναντι απο τον Αστέρα απ΄ότι κατάλαβα..Εκεί στο στενό που είναι και το Berlin το μπαράκι δηλαδή..Αλλα πού ακριβώς;
Αυτή την Σοφία, μάλλον πρέπει να την δοκιμάσω..Ειδικά αν κανει και home delivery.. :tits:
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Κανείς; Τίποτε;    :huh:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Συνημμένα

  • panop.jpg
    panop.jpg
    149 KB · Εμφανίσεις: 83

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η σοφια εχει παει ομηρου 35 εκει την πηρα.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
η σοφια εχει παει ομηρου 35 εκει την πηρα.
Τι κρίμα κι έηατν δίπλα απ΄το σπίτι μου. Πάντως στο δίδυμο με την Λίλα ήταν άπαιχτες ( στην κυριολεξία). Το τρίψαν το πιπέρι ποικιλοτρόπως και μαεστρία. Οσο για τα 180 ήταν διαπραγματεύσιμα.. Κατέβηκαν σε λογικά πλαίσια
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Στο συγκεκριμενο ιδρυμα απλα χτυπας κουδουνι και μπαινεις η εχει και παρασυνθημα ;
Επισης ποιος ειναι ο τελευταιος τιμοκαταλογος ... ρωταω διοτι σε αρκετα ιδρυματα εχουν πεσει οι τιμες..
Οποιος συναγωνιστης γνωριζει ας ενημερωσει παρακαλω

 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Στο συγκεκριμενο ιδρυμα απλα χτυπας κουδουνι και μπαινεις η εχει και παρασυνθημα ;
Επισης ποιος ειναι ο τελευταιος τιμοκαταλογος ... ρωταω διοτι σε αρκετα ιδρυματα εχουν πεσει οι τιμες..
Οποιος συναγωνιστης γνωριζει ας ενημερωσει παρακαλω
Χτυπας δυο φορες το κουδουνι κολλητα. Απο τιμες προφανως ισχυει το οπου σε πιασουν, αν και σπανια παω στο συγκεκριμενο( εχω εξηγησει το γιατι σε παλαιοτερα ποσταρισματα).
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
η σοφια εχει παει ομηρου 35 εκει την πηρα.


Σοφια? Κοντουλα, ωραιο κορμακι και ... ψευδουλα? Αν ειναι αυτη ... μακρια, η προσεχε το πορτοφολι σου! Γυρναει και στο κεντρο κατα καιρο, και ψαρευει κοπελες για δουλεια! Αν ειναι αυτη η ... ψευδουλα, σε παρακαλω να μου το πεις! Της χρωσταω μια μυνηση, για υπεξαιρεση!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Σοφια? Κοντουλα, ωραιο κορμακι και ... ψευδουλα? Αν ειναι αυτη ... μακρια, η προσεχε το πορτοφολι σου! Γυρναει και στο κεντρο κατα καιρο, και ψαρευει κοπελες για δουλεια! Αν ειναι αυτη η ... ψευδουλα, σε παρακαλω να μου το πεις! Της χρωσταω μια μυνηση, για υπεξαιρεση!

οταν βγει η δικασιμος πες μας να ερθουμε να κανουμε εξεδρα/ακροατηριο  :2funny:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σοφια? Κοντουλα, ωραιο κορμακι και ... ψευδουλα? Αν ειναι αυτη ... μακρια, η προσεχε το πορτοφολι σου! Γυρναει και στο κεντρο κατα καιρο, και ψαρευει κοπελες για δουλεια! Αν ειναι αυτη η ... ψευδουλα, σε παρακαλω να μου το πεις! Της χρωσταω μια μυνηση, για υπεξαιρεση!
Οχι δεν μιλάμε γι αυτή τη Σοφία. Αυτή ήταν ελληνίδα κατσικαδερό . Μιλάμε για την άλλη Σοφία. Την μελαχροινή την όμορφη που έχει πάει Ομήρου
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom