Νέα

Σε ποιά σπίτια τρώνε πόρτα οι Πακιστανοί;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Σε κάποια τους αφήνουν να μπαίνουν.Ενημερωτικά το λέω,σε καμία περίπτωση δεν το λέω για να φανώ ρατσιστής.
Αν είναι καθαροί,γιατί να μην τους δεχτούν άλλωστε ;

Προσωπικά δεν έχω πετύχει ποτέ να τους βάζουν μέσα. Ιδιαίτερα τα πάκια. Γενικά στην φυλής παίζει πολύ το "greek only". Πιθανόν να υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις κατά περίπτωση!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εδώ τρώνε πόρτα οι έλληνες (ναυάγια) και γαμάνε οι Πακιστανοί...:confused::confused::confused:
ΝΙΟ ΠΟΡΤΑ.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
στη φυλης ριχουν (μονο δυστυχως)
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Mαγκες ο Ελληνας πλεον ειναι της φαπας. Τις Ελληνίδες τις γαμάνε Αλβανοι και μάυροι και πλεον στα μπουρδελα θα δέχονται μονο Πακιστανους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τον Νιο ,αλλά παλαιότερα είχα παει στην Βικυ απο Μαραθωνος και με γουσταρε. Ανεβασα μια κριτική για την βρωμιά του Μεταξουργείου και θίχτηκε και μου είπε οτι την προσέβαλα. Γενικά ο ψυχισμός των ιεροδουλων ειναι περιεργος
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Προτείνω να αλλάξει ο τίτλος του νήματος: σε πόσα χρόνια από σήμερα θα υπάρχει μπουρδέλο που θα δέχεται Έλληνες μέσα στο σπίτι τους....
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21
Ανοίγω αυτό το θέμα με αφορμή το περιστατικό στη Χίο

Μίλαγα με ένα φίλο μου και του είπα μια φάση που είχε παιχτεί παλιά στο Καπανδρίτι όταν είχαν αποκεφαλίσει ένα Πάκι που δεν ήθελε να κάνει το ρόλο της γυναίκας ενώ ήταν η σειρά του. Και με ρωτάει, καλά γιατί δεν πάνε σε μπουρδέλα;

Λοιπόν έχω την εντύπωση ότι τα περισσότερα δεν δέχονται πάκι. Τελευταία φορά που πήγα σε μπουρδέλο στην Ελλάδα ήταν πριν 30+ χρόνια άρα δεν έχω γνώση.
Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά είναι η εντύπωση μου; Σε άλλα κράτη Ευρώπη, Ασία και Βόρεια Αμερική που γνωρίζω ισχύει
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
παντού δέχονται κανονικότατα πλέον όταν πέφτει το χρήμα ότι και να είσαι. είναι στενά τα μπουρδέλα οικονομικά και δεν είναι "άνετοι" στο να απορρίπτουν πάκια ή όποιονδηποτε ξένο
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.998
Κριτικές
1
Like
32.930
Πόντοι
6.256
Ανοίγω αυτό το θέμα με αφορμή το περιστατικό στη Χίο

Μίλαγα με ένα φίλο μου και του είπα μια φάση που είχε παιχτεί παλιά στο Καπανδρίτι όταν είχαν αποκεφαλίσει ένα Πάκι που δεν ήθελε να κάνει το ρόλο της γυναίκας ενώ ήταν η σειρά του. Και με ρωτάει, καλά γιατί δεν πάνε σε μπουρδέλα;

Λοιπόν έχω την εντύπωση ότι τα περισσότερα δεν δέχονται πάκι. Τελευταία φορά που πήγα σε μπουρδέλο στην Ελλάδα ήταν πριν 30+ χρόνια άρα δεν έχω γνώση.
Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά είναι η εντύπωση μου; Σε άλλα κράτη Ευρώπη, Ασία και Βόρεια Αμερική που γνωρίζω ισχύει
Τι εγινε στη Χίο φίλε και δεν πήραμε χαμπάρι;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
ένα δεκάρικο είναι μεγάλο ποσό για πολλούς πάκηδες
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Ανοίγω αυτό το θέμα με αφορμή το περιστατικό στη Χίο

Μίλαγα με ένα φίλο μου και του είπα μια φάση που είχε παιχτεί παλιά στο Καπανδρίτι όταν είχαν αποκεφαλίσει ένα Πάκι που δεν ήθελε να κάνει το ρόλο της γυναίκας ενώ ήταν η σειρά του. Και με ρωτάει, καλά γιατί δεν πάνε σε μπουρδέλα;

Λοιπόν έχω την εντύπωση ότι τα περισσότερα δεν δέχονται πάκι. Τελευταία φορά που πήγα σε μπουρδέλο στην Ελλάδα ήταν πριν 30+ χρόνια άρα δεν έχω γνώση.
Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά είναι η εντύπωση μου; Σε άλλα κράτη Ευρώπη, Ασία και Βόρεια Αμερική που γνωρίζω ισχύει
Εχω κάτσει συχνά σε ένα σωρό σαλονάκια για την ανακοίνωση "Εδώ το κορίτσι μας, τσιμπουκάκι πισωκολλητό ελεύθερα πιασίματα". Αυτό που τα περνάς όλα και μετά διαλέγεις ένα.
Εχω κάτσει δίπλα σε φανερά αλβανούς, πολωνούς, αόριστης ρωσόφωνης προέλευσης. Δεν έχω δει ποτέ αφρικανό και πακι. Γιατί, δεν γνωρίζω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εχω κάτσει συχνά σε ένα σωρό σαλονάκια για την ανακοίνωση "Εδώ το κορίτσι μας, τσιμπουκάκι πισωκολλητό ελεύθερα πιασίματα". Αυτό που τα περνάς όλα και μετά διαλέγεις ένα.
Εχω κάτσει δίπλα σε φανερά αλβανούς, πολωνούς, αόριστης ρωσόφωνης προέλευσης. Δεν έχω δει ποτέ αφρικανό και πακι. Γιατί, δεν γνωρίζω.
Ναι γιατί φυλής δε τους δέχονται εύκολα τους Πακιστανούς ή αφρικανους αλλά τους Αλβανούς,Ρώσους κλπ τους δέχονται αλλά αυτοί είναι πιο καθαροί έτσι και αλλιως,οι Πακιστανοί και Αφρικανοί λόγω χρώματος βρωμάνε παντα πιο πολύ από τους λευκους,Μεταξουργείο βλέπεις μόνο Πακιστανους και Αφρικανούς στα σαλονακια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Με εξαίρεση όσους και όσες Ευρωπαίες έχουν μαζοχιστικές τάσεις ή είναι απόγονοι και μιγάδων, ο ιδρώτας των Αφρικανών και των Ασιατών είναι αποκρουστικός για τους λευκούς.
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Ναι γιατί φυλής δε τους δέχονται εύκολα τους Πακιστανούς ή αφρικανους αλλά τους Αλβανούς,Ρώσους κλπ τους δέχονται αλλά αυτοί είναι πιο καθαροί έτσι και αλλιως,οι Πακιστανοί και Αφρικανοί λόγω χρώματος βρωμάνε παντα πιο πολύ από τους λευκους,Μεταξουργείο βλέπεις μόνο Πακιστανους και Αφρικανούς στα σαλονακια.
Δεν ξέρω. Δεν έχω πετύχει ποτέ να μπαίνουν και να τους διώχνουν. Και δεν έχω αποκτήσει και τόση οικειότητα με τσατσάδες για να μου πουν αν τους διώχνουν. Αγνωσται αι βουλαι των τσατσάδων και των πουτανών.
Επιβεβαιώνω όμως ότι δεν τους έχω πετύχει ποτέ μέσα.
Με εξαίρεση όσους και όσες Ευρωπαίες έχουν μαζοχιστικές τάσεις ή είναι απόγονοι και μιγάδων, ο ιδρώτας των Αφρικανών και των Ασιατών είναι αποκρουστικός για τους λευκούς.
Είχε τύχει να ψωνίσω μαύρη απο περιέργεια, Πατησιών, κάπου μεταξύ 2008-2010, εκεί που γινόταν της πουτάνας εκεί τα βράδια κι είχε σε κάθε γωνία από 3-4.
Ξεκινάμε όλα ωραία, μυρίζει άρωμα και βαζελίνη πατόκορφα (απ'όσο μου'χει πει γνωστός, έχουν γάμα τα πρόβλημα με ξηροδερμία οι μαύροι και απ'το πρωί βάζουν μια κούτα πάνω τους).
Μετά από κάνα τέταρτο ιδρώνει, μου'ρχεται μια φοραδίλα μες στη μούρη. Οποιος έχει πάει Σπέτσες καλοκαίρι κι έχει περάσει μπροστά του άμαξα ξέρει τη μυρωδιά.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Δεν ξέρω. Δεν έχω πετύχει ποτέ να μπαίνουν και να τους διώχνουν. Και δεν έχω αποκτήσει και τόση οικειότητα με τσατσάδες για να μου πουν αν τους διώχνουν. Αγνωσται αι βουλαι των τσατσάδων και των πουτανών.
Επιβεβαιώνω όμως ότι δεν τους έχω πετύχει ποτέ μέσα.
Εγώ έχει τύχει να μπω φυλής και να τους διώχνουν μπροστά μου κάποιες φορές τουλάχιστον 4 φορές only greek λένε και τους διώχνουν,οπότε εμένα η αποψη μου είναι ναι τους διώχνουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom