Νέα

SDNA, ό,τι πιο σιχαμερό έχει γεννήσει η αθλητική δημοσιογραφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgio(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Τύποι..δεν είμαι οπαδός. Προφανώς είμαι φίλος του ΟΣΦΠ, ωστόσο ούτε φανατικός ούτε ΟΠΑΔΟΣ. Πραγματικά δεν έχω δει όσα χρόνια ασχολούμαι με τα αθλητικά πιο σιχαμερό site από το SDNA. Ρητορική μίσους, φασιστικές απόψεις, χυδαία σχόλια βαφτίζονται απόψεις..Πείτε και εσείς τη γνώμη σας..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Μπήκες στην ιστοσελίδα τους και (παρα)μορφώθηκες να φανταστώ
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Μπήκες στην ιστοσελίδα τους και (παρα)μορφώθηκες να φανταστώ
Μπαίνω καιρό...γιατί προτιμώ να μπαίνω σε site αντικειμενικά ή φίλα προσκείμενα σε άλλες ομάδες γιατί με ενδιαφέρει κυρίως η αντίθετη άποψη. Αυτά όμως που γράφονται και κυρίως τα σχόλια που εγκρίνονται είναι πραγματικά για να επέμβει ο αθλητικός εισαγγελέας..
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
380
Κριτικές
104
Like
551
Πόντοι
6.280
Προφανως δεν εχει κανεις κανενα λογο να μπει στο βρωμοσαιτ τους ...
Πολλοι μπαινουν για να δουν τι κουταμαρα γραφουν... δυστυχως ετσι τους δινουν δυναμη , μιας που τα κλικ μετρανε.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
η πραγματικη ε.ο. που βεβαια εχει καταγαμησει απειρες φορες ο βαγγελας...ενας συμφερτος τσατσων, με στημενα προφιλ και στημενους αναγνωστες...

βεβαια τους αναγνωριζω οτι εχουν επιτελεσει τεραστιο κερδος στον ολυμπιακο, εστω και αθελα τους....καταφεραν να εξαφανισουν ολες τις υπολοιπες ομαδες και κυριως τον βαζελο που ηταν ο αιωνιος αντιπαλος μας...τωρα πλεον στην ελλαδα υπαρχουν μονο ολυμπιακοι και αντιολυμπιακοι....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Πως παντα ολος ο κοσμος σκεφτεται αντιστροφα καθε φορα εκπλησομαι.

Η καθε φυλλαδα υπαρχει γιατι υπαρχει αγορα. Εαν δεν υπηρχε ο κοσμος δε θα υπηρχε η επιχειρηση.
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Προφανως δεν εχει κανεις κανενα λογο να μπει στο βρωμοσαιτ τους ...
Πολλοι μπαινουν για να δουν τι κουταμαρα γραφουν... δυστυχως ετσι τους δινουν δυναμη , μιας που τα κλικ μετρανε.
Εδώ διαφωνώ...είναι σαν να λες ότι κάποιος σε βρίζει αλλά εσύ δε θα αντιδράσεις γιατί έτσι του δίνεις αξία...Όταν κάποιος σε βρίζει χωρίς λόγο και χωρίς να σε ρωτήσει απλά και μόνο επειδή έχεις επίλεξει να υποστηρίζεις μια συγκεκριμένη ομάδα, αυτό δεν μπορεί να μη σε εκνευρίζει..
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Πως παντα ολος ο κοσμος σκεφτεται αντιστροφα καθε φορα εκπλησομαι.

Η καθε φυλλαδα υπαρχει γιατι υπαρχει αγορα. Εαν δεν υπηρχε ο κοσμος δε θα υπηρχε η επιχειρηση.
Τα περισσότερα σχόλια πιστεύω είναι μέσα από το ίδιο το site και όχι μόνο επειδή υπάρχει αγορά...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Όλα τα οπαδικά ΜΜΕ είναι για τον πούτσο. Ο Πρωταθλητής δηλαδή σου αρέσει;
ο πρωταθλητης ειναι οπαδικο μεσο..δεν μιλησε ποτε για αντικειμενικοτητα, εξυγιανση και λοιπες πιπες...
ο πρωταθλητης ειναι οπως το λεοφορος.γρ, το αεκ365 ή το παοκμανια.γρ....ειδες κανεναν ολυμπιακο να εχει προβλημα με αυτα τα σαιτ???ΟΧΙ

το σανδνα ομως το παιζει και καλα ανεξαρτητο και αντικειμενικο...εξαλλου οταν δημιουργηθηκε, φαγαμε τεραστιο δουλεμα απο αυτους οταν λεγαμε οτι ειναι του σαββιδη...μεχρι και οι βαζελοι και οι αεκτζηδες μας ειρωνευοταν οτι αποκλειεται....
μεχρι που εβγαλε στην φορα ο βαγγελας τις οφσορ που το εχουν και ειδαν μεχρι και οι τυφλοι σε ποιον ανηκει το σκατοσαιτ...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Όλα τα οπαδικά ΜΜΕ είναι για τον πούτσο. Ο Πρωταθλητής δηλαδή σου αρέσει;
Τα οπαδικά μέσα ανεξαρτήτου χρώματος,δεν κρύβονται.Το sdna το παίζει αντικειμενικό(τρομάρα τους) και κάνει πόλεμο υπογείως και μη
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.568
Κριτικές
31
Like
12.242
Πόντοι
5.097
αυτος ο ανεκδιηγητος ο παπαθεοδωρου ειναι ακομα στο sdna?ελλεινος εμετικος και βαλτος. :knuppel:
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Όλα τα οπαδικά ΜΜΕ είναι για τον πούτσο. Ο Πρωταθλητής δηλαδή σου αρέσει;
Όχι δεν μαρέσει αλλά δεν είναι θέμα οπαδικό εδώ. Δεν έχω δει σε κανένα site, να γράφεται ότι όλοι οι Παναθηναϊκοί ας πούμε είναι χαμηλής νοημοσύνη, χωρίς ήθος, συμμορίτες κλπ. Αυτά μοιάζουν με τακτικές που υιοθετούσαν συγκεκριμένα καθεστώτα. Προσωπικά ως Ολυμπιακό με προσβάλει κάτι τέτοιο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
αυτος ο ανεκδιηγητος ο παπαθεοδωρου ειναι ακομα στο sdna?ελλεινος εμετικος και βαλτος. :knuppel:
ο διευθυντης ειναι ρε τυπε...
εχει κανει και 2-3 ψευτικα νικνειμ (καρλης κτλ.) και ταιζει σανο στα προβατα... :2funny:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
αυτος ο ανεκδιηγητος ο παπαθεοδωρου ειναι ακομα στο sdna?ελλεινος εμετικος και βαλτος. :knuppel:
Γιατί να φύγει?Κάνει πολύ καλά την δουλειά του ως ''αντικειμενικός'' :confused: :2funny:
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
αυτος ο ανεκδιηγητος ο παπαθεοδωρου ειναι ακομα στο sdna?ελλεινος εμετικος και βαλτος. :knuppel:
Ο Παπαθεοδώρου είναι ο διευθυντής του site. Ένας γλοιώδης τύπος ο οποίος έχει καταδικαστεί σε 8μηνη φυλάκιση για συκοφαντική δυσφήμηση. Τύπος που έγραφε στην Πράσινη και αποκαλούσε τους Ολυμπιακούς ασπόνδυλα και έλεγε μετά τους περιβόητους τελικούς του 2010 στο μπάσκετ "Μπουκώστε Αγγελόπουλου". Αυτός ο αμόρφωτος τύπος μιλάει για ήθος και για δημοσιογραφία.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.568
Κριτικές
31
Like
12.242
Πόντοι
5.097
Γιατί να φύγει?Κάνει πολύ καλά την δουλειά του ως ''αντικειμενικός'' :confused: :2funny:
καποτε εκανε εκπομπη στον σπορ φμ 9/10 ηταν για να κατηγορησει τον ολυμπιακο,τερμα σιχαμενος
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Πρόβλημα έχω με κάθε μέσο που δηλητηριάζει τα μυαλά νέων ανθρώπων και καλλιεργεί τη βία, ανεξαρτήτως του αν έχουν φερετζέ ή όχι.
Ο Πρωταθλητής και το leoforos είναι οπαδικά site και καλιεργούν τη βία μεταξύ των 100 συνδεσμιτών που πλακόνονται ούτως ή άλλως. Το sdna καλλιεργεί τη βία γενικά. Εγώ όπως είπα δεν είμαι οπαδός. Στο Καραϊσκάκη παίζει να έχω πάει 2 φορές σε όλη μου τη ζωή, τον Μαρινάκη τον σιχάνομαι. Αλλά δεν μπορώ να ακούω σκουπίδια όπως ο Παπαθεοδώρου, ο Κόλκας, ο Νικολογιάννης, ο Κοντός να μου λένε πως επειδή είμαι Ολυμπιακός είμαι χαμηλής νοημοσύνης, είμαι το ένα ή είμαι το άλλο...Δε φάγαμε τα χρόνια μας σε έδρανα πανεπιστημίων, ούτε χαλάσαμε τα μάτια μας μπροστά από οθόνες υπολογιστών πολυεθνικών για να μας χαρακτηρίζει το σκουπίδι ο Παπαθεοδώρου..Ούτε θα ανεχτώ να βρίζονται όσοι Ολυμπιακοί ξέρω επειδή ο Παπαθεοδώρου δε γουστάρει Ολυμπιακό. Βρίσε τον Μαρινάκη, βρίσε τους παίκτες του Ολυμπιακού..ΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ είναι έτσι ή αλλιώς είναι φασιστική τοποθέτηση. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ή ΟΧΙ;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Ο Πρωταθλητής και το leoforos είναι οπαδικά site και καλιεργούν τη βία μεταξύ των 100 συνδεσμιτών που πλακόνονται ούτως ή άλλως. Το sdna καλλιεργεί τη βία γενικά. Εγώ όπως είπα δεν είμαι οπαδός. Στο Καραϊσκάκη παίζει να έχω πάει 2 φορές σε όλη μου τη ζωή, τον Μαρινάκη τον σιχάνομαι. Αλλά δεν μπορώ να ακούω σκουπίδια όπως ο Παπαθεοδώρου, ο Κόλκας, ο Νικολογιάννης, ο Κοντός να μου λένε πως επειδή είμαι Ολυμπιακός είμαι χαμηλής νοημοσύνης, είμαι το ένα ή είμαι το άλλο...Δε φάγαμε τα χρόνια μας σε έδρανα πανεπιστημίων, ούτε χαλάσαμε τα μάτια μας μπροστά από οθόνες υπολογιστών πολυεθνικών για να μας χαρακτηρίζει το σκουπίδι ο Παπαθεοδώρου..Ούτε θα ανεχτώ να βρίζονται όσοι Ολυμπιακοί ξέρω επειδή ο Παπαθεοδώρου δε γουστάρει Ολυμπιακό. Βρίσε τον Μαρινάκη, βρίσε τους παίκτες του Ολυμπιακού..ΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ είναι έτσι ή αλλιώς είναι φασιστική τοποθέτηση. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ή ΟΧΙ;
Σπουδαίοι δημοσιογράφοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom