Νέα

Screenshots recovery σε Samsung

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Morgan_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 941
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
424
Like
677
Πόντοι
81
Καλημέρα.
Κάποια στιγμή έκανα εκκαθάριση στο κινητό μου. Έσβησα πολλά αρχεία, φωτογραφίες κλπ
Τώρα μετάνιωσα που έσβησα κάποια screenshots και θέλω να τα ανακτήσω.
Έχω εγκαταστήσει και δοκιμάσει 7.564 εφαρμογές recovery , έχω ανακτήσει ό,τι αρχείο είχα ποτέ στο κινητό, ΕΚΤΟΣ από τα screenshots.
Έχετε κάποια ιδέα ;
Γιατί ειδικά τα screenshots χάνονται οριστικά ;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
καλημέρα. είδες αν υπάρχουν στις φωτογραφίες σου? γιατί τα screenshots είναι ουσιαστικά φωτογραφίες.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Καλημέρα.
Κάποια στιγμή έκανα εκκαθάριση στο κινητό μου. Έσβησα πολλά αρχεία, φωτογραφίες κλπ
Τώρα μετάνιωσα που έσβησα κάποια screenshots και θέλω να τα ανακτήσω.
Έχω εγκαταστήσει και δοκιμάσει 7.564 εφαρμογές recovery , έχω ανακτήσει ό,τι αρχείο είχα ποτέ στο κινητό, ΕΚΤΟΣ από τα screenshots.
Έχετε κάποια ιδέα ;
Γιατί ειδικά τα screenshots χάνονται οριστικά ;
FILE ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η καλυτερη για ανακτηση?
 

meropas

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Υποθέτω ότι την microsd την έχεις βγάλει και βάλει σε reader κι όχι στο κινητό. Κατέβασε από τα αλάνια τους Πέρσες το EaseUS Data Recovery Wizard
(Άμα το να βάλω λινκ παραβιάζει τους κανόνες, ας σβηστεί).
Διάλεξε Deep Scan και τσεκάρισε όλα τα αρχεία. Πήγαινε για καφέ γιατί θα κάνει ώρες. Θα βρει τόσα που δεν θα το πιστεύεις.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
συνηθως τα screenshots αποθηκευονται στην συσκευη, και παρα πολυ δυσκολα να τις βρεις αν εκανες πληρη διαγραφη του τηλεφωνου...
πηγαινε στην συλλογη και μετα πατα δεξια πανω που εχει 3 γραμμες, και μετα πατα στα απορριματα, αν ειναι εκει μεσα την γλυτωσες...
τα αποριμματα ειναι κατι σαν καδος ανακυκλωσης του υπολογιστη, κρατανε εκει τις φωτο σου για 30 μερες πριν διαγραφουν οριστικα απο το κινητο σου...αν βρεις εκει τις φωτο πατα να φυγει απο τα αποριμματα, και αυτοματα θα αποθηκευτει εκει που ειχε αποθηκευτει...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Καλημέρα.
Κάποια στιγμή έκανα εκκαθάριση στο κινητό μου. Έσβησα πολλά αρχεία, φωτογραφίες κλπ
Τώρα μετάνιωσα που έσβησα κάποια screenshots και θέλω να τα ανακτήσω.
Έχω εγκαταστήσει και δοκιμάσει 7.564 εφαρμογές recovery , έχω ανακτήσει ό,τι αρχείο είχα ποτέ στο κινητό, ΕΚΤΟΣ από τα screenshots.
Έχετε κάποια ιδέα ;
Γιατί ειδικά τα screenshots χάνονται οριστικά ;
ισως εγινε νεα εγγραφη πανω στο φακελο τους οποτε για αυτο χαθηκαν... ειναι γενικα δυσκολη η ανακτηση στο κινητο ποσο μαλλον δε στον εσωτερικο του χωρο! οι καρτες μνημης ειναι πιο ευκολες...
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Υποθέτω ότι την microsd την έχεις βγάλει και βάλει σε reader κι όχι στο κινητό. Κατέβασε από τα αλάνια τους Πέρσες το EaseUS Data Recovery Wizard
(Άμα το να βάλω λινκ παραβιάζει τους κανόνες, ας σβηστεί).
Διάλεξε Deep Scan και τσεκάρισε όλα τα αρχεία. Πήγαινε για καφέ γιατί θα κάνει ώρες. Θα βρει τόσα που δεν θα το πιστεύεις.
το λινκ που έβαλες θέλει κωδικό για το rar
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom