Νέα

Scorpios Music Bar ...Bam !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
807
Like
1.337
Πόντοι
206
Τα κωλομπαρα είναι ότι και τα ναρκωτικά

Πουλάν ελπίδα σε ευπαθείς ομάδες :confused:
Λέμε όχι δε όποιον εκμεταλλεύεται την ανθρώπινη ανάγκη στο βωμό του χρήματος ...
Είναι βίτσιο βασικά. Πως σε κάποιον αρέσουν οι μαύρες , στον άλλον οι Ασιάτισσες , στον άλλο οι Ινδές και σε εμάς τους μερακλήδες τα σλαβάκια. Σε αυτούς αρέσει να πηγαίνουν , να βρίσκουν τις τύπισσες και να της μπαλαματιάζουν ε άμα κάτσει και κάτι έκατσε.

Μια φορά πήγα με έναν φίλο σε ένα ( ούτε που θυμάμαι πιο αλλά ήταν εντελώς παρακμιακό κάπου στα δυτικά ) και ήρθε μια 50άρα γύφτισσα μόλις τον είδε. Ο τύπος μου είπε πως τη σκάει 100 ευρώ για να τη πηδάει.

Για εμένα είναι προφανώς πεταμένα λεφτά , για αυτόν που του αρέσουν οι σιτεμένες και τα παρακμιακά σκηνικά γουστάρει , φλέβα κόβει μη σου πω. Τι να το κάνουμε το παιδί αγάπα το φίλο σου με τα ελαττώματα του λένε.

Αυτοί πάντως που καταστράφηκαν είναι όσοι τα παλιότερα χρόνια που έπαιζαν και νεαρά καλά κομμάτια ερωτεύτηκαν κάποια κωλομπαρού ανατολικομπλοκίτισα και τους πείρε εκτός απο τα μυαλά και τη μισή περιουσία πριν το διαζύγιο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Τιποτα.Πρωην ναυαγια απο το Σκαραβαιο που πηγαν αλλου.Ολο γριες.Την Πεπη απο που την ξεθαψανε δςν καταλαβαινω.Τζαμπα η αποσταση.Ουτε μια πιτσιρικα.Αυτες σε λιγο δεν θα εχουν περιοδο.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.522
Πόντοι
1.056

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
598
Κριτικές
1
Like
1.287
Πόντοι
206
Αυτές παίζει να έχασαν την παρθενιά τους επί εποχής Γκορμπατσόφ.....πάντως σε αυτή τη μελαχρινή την θεία έμπαινα με τα τσαρούχια
Εμπαινα κιεγω ρε τυπε να ουμε αλλα μενα δεκαρικο, οχι να σκορπαω λεφτα και να τις παρακαλαω, αυτο ειναι ξεφτιλα
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
440
Like
1.552
Πόντοι
201
Το μοναδικό καλό κομμάτι είναι η Φραντζέσκα και είναι και νέα σε ηλικία τώρα γαμησιμη είναι και η μαρίνα το μιλφακι ρωσίδα όχι κάτι τρελό αλλά τρώγεται η άλλες τουλάχιστον για εμένα είναι χάλια.
 

Alex_BigBoy

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Εεεεε και εσύ τώρα....θα βρουν αγοράκια αν φύγαν τα κορίτσια :fuck1::fuck1::fuck1:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.887
Πόντοι
3.385
ΟΚ ξεκάθαρη διαφήμιση: ελάτε να κεράσετε και αν μπορείτε να τις ρίξετε και να κάνετε εσείς νταραβέρι, ελεύθερα. Σε κάποιους ίσως να αρέσει όλη αυτή η καλτίλα και η ''υπόσχεση'' για κάτι παραπάνω (που μπορεί να μην έρθει ποτέ).
Όταν ζούσα επαρχία είχα πηδήξει από ποτάδικο δύο φορές δωρεάν (δηλαδή χωρίς αντάλλαγμα βίζιτας), αλλά ήταν κάτι περιστασιακό και δε θα το ξαναέκανα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.211
Πόντοι
6.265
Μην ασχολείστε καν αν θέλετε να γαμήσετε. ΚΟνσομασιόν παλαιάς σχολής είναι που απλά πετάς λεφτά με μια περιρρέουσα υπόσχεση ότι μπορεί να κάτσει και κάτι, αλλά δεν θα κάτσει ποτέ και να μην ελπίζετε τίποτε τέτοιο συναγωνιστές. Δεν αξίζει ούτε για την εμπειρία, εκτός αν θέλετε να χαλάσετε πολλά λεφτά για κάποια πολύ σιτεμένη καμπαρετζου που την πήδαγφαν για μια τυρόπιτα κάποτε ή απλά να φυγετε με το πουλί στο χέρι.Πάντα ήμουν κατά των κωλόμπαρων, όσο και να το παίζουν μη κωλόμπαρα. Έχω δεί άπειρο κόσμο να καίει λεφτά και το να μην σου κάτσει είναι το καλύτερο σενάριο. Το χειρότερο είν αι να σε κόψει μπούλη και φορτωμένο, να σου κατσικωθεί πουλώντας παραμύθι και να σου πάρει και τις κάλτσες (παίζει να έχουν αναφερθεί πολλά σκηνικά τέτοια και σε αυτό το νήμα και σε αντοίστοιχα). Μακριά.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.318
Πόντοι
496
Τιποτα.Πρωην ναυαγια απο το Σκαραβαιο που πηγαν αλλου.Ολο γριες.Την Πεπη απο που την ξεθαψανε δςν καταλαβαινω.Τζαμπα η αποσταση.Ουτε μια πιτσιρικα.Αυτες σε λιγο δεν θα εχουν περιοδο.
'Αλλο Πέπη και άλλο πρέπει
 

Milf alkis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
11
Like
537
Πόντοι
290
Το μοναδικό καλό κομμάτι είναι η Φραντζέσκα και είναι και νέα σε ηλικία τώρα γαμησιμη είναι και η μαρίνα το μιλφακι ρωσίδα όχι κάτι τρελό αλλά τρώγεται η άλλες τουλάχιστον για εμένα είναι χάλια.
Η Φραντζέσκα κάνει τίποτα παραπάνω εκεί;Η μόνο ποτό...;
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.442
Like
4.922
Πόντοι
456
Το μοναδικό καλό κομμάτι είναι η Φραντζέσκα και είναι και νέα σε ηλικία τώρα γαμησιμη είναι και η μαρίνα το μιλφακι ρωσίδα όχι κάτι τρελό αλλά τρώγεται η άλλες τουλάχιστον για εμένα είναι χάλια.

Μαρεσει που τις ξέρεις ολες, τακτικός πελάτης ?

fatseas.jpg
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.318
Πόντοι
496

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom