Νέα

Scorpios Music Bar ...Bam !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 205
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.222
Πόντοι
446
IMG_0903.jpeg
OAEΔ είναι για σένα....ΠΑΜ(Ε)!!!!!
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.822
Πόντοι
456
Είμαι σίγουρος ότι μια λαμπρή καριέρα, ΤΥΠΟΥ :tits2:, την περιμένει !
 

Destroyer88

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
147
Like
504
Πόντοι
81
επιστροφη στο 2000 και το "Προσεχως 20 Βουλγαρες" αλλα με περιτυλιγμα τικ-τοκ . Η κονσομασιον εγινε "παρουσια" ακομα και στα "trendy" μαγαζια και τωρα οι κονσοματζουδες εγιναν trendy .

Σε καθε περιπτωση η influencer που πετα τον κωλο της στο ινστα και στο OF ειναι καλη κοπελα που κανει την δουλεια της το ιδιο και η κονσοματρις . Μονο οι ιεροδουλες ακομα δεν εχουν αποκατασταθει κοινωνικα παρολο που αυτες ειναι που πραγματικα επιτελουν κοινωνικό εργο . Ευτυχως που υπαρχουν πουτανες θα ελεγα εγω . Μην πετατε λεφτα για να τον παιζετε το βραδυ στο σπιτι .

Οπως λεει και ο φιλος
Ευγε φίλε
Μίλησες τη γλώσσα της αλήθειας
Αμάν πια με τις influencers και τα OF. Εγώ ξέρω ότι αν δεν υπήρχαν οι πραγματικές σεξεργατριες να τραβάνε τα ζόρια, η κοινωνία θα ήταν ένα μπάχαλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
Στο ΜΟΥΝΙ της. Θα ανοίξει δική της κωλόμπα. Η οποία θα έχει φανερά σεξουαλικές υπηρεσίες. Όχι όπως η άλλη η ξανθιά γερομπάρμπι, που μας έλεγε δήθεν πως δεν παρέχουν σεξουαλικές υπηρεσίες. Στηρίζουμε Μαρίνα. ΠΑΜ.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
Στο ΜΟΥΝΙ της. Θα ανοίξει δική της κωλόμπα. Η οποία θα έχει φανερά σεξουαλικές υπηρεσίες. Όχι όπως η άλλη η ξανθιά γερομπάρμπι, που μας έλεγε δήθεν πως δεν παρέχουν σεξουαλικές υπηρεσίες. Στηρίζουμε Μαρίνα. ΠΑΜ.
Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι λίγο καλύτερα. Τις έχω ικανές τις ρουφιάνες, να έχουν στήσει τον τσακωμό τους. Σαν τους τ(ρ)άπερς της σημερινής εποχούλας. Για τις αντιδράσεις και την προβολή.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.822
Πόντοι
456
Διαφήμιση κάργα, και με επιτυχία....https://www.protothema.gr/life-style/article/1487291/scorpios-bar-epestrepse-i-pam-luthike-i-parexigisi-me-tin-idioktitria/
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Σε καθε περιπτωση η influencer που πετα τον κωλο της στο ινστα και στο OF ειναι καλη κοπελα που κανει την δουλεια της το ιδιο και η κονσοματρις . Μονο οι ιεροδουλες ακομα δεν εχουν αποκατασταθει κοινωνικα παρολο που αυτες ειναι που πραγματικα επιτελουν κοινωνικό εργο . Ευτυχως που υπαρχουν πουτανες θα ελεγα εγω . Μην πετατε λεφτα για να τον παιζετε το βραδυ στο σπιτι .
Τι λες ρε φίλε ;
Την παρούσα οικονομική πολιτική κατάσταση
μόνο Μαλάκες που δεν γάμησαν ποτέ και δεν σκοπεύουν ποτέ τους να γαμήσουν
μπορεί να συνεχίσουν να τη συντηρούν . Δες και εδώ μέσα
ποιοί είναι οι φανατικότεροι υποστηρικτές της σημερινής κατάστασης ...

Ο νο1 και ο νο2 Mr. Malakas
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.032
Πόντοι
6.056
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81

:2funny:
Θα έλεγε κανένας κακοπροαίρετος. Όχι εγώ. Πώς η κόντρα τους ήταν όντως στημένη για την αυτοπροβολή τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.163
Πόντοι
456
Ερώτημα: υπάρχει ελληνίδα στην ηλικία της Μαρίας που να έχει λεφτά να ανοίξει μαγαζί;
Οι πιο πολλές δικές μας που ξέρω στην ηλικία της που δεν έχουν βρει χορηγό πριν σταφιδιάσουν τις τρώει το μαύρο φίδι. Όχι να έχουν και λεφτά για μαγαζί.
Μήπως τελικά οι Έλληνες όντος ξοδεύουμε πιο πολλά λεφτά στις εισαγόμενες παρά στις δικές μας :think: Και από ότι φαίνεται ακόμα και σε φάση μιλφογρανις οι εισαγόμενες υπερέχουν και συνεχίζουν να μαζεύουν τις συντάξεις του κοσμάκη :grin:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Σίριαλ το κάνανε το θέμα σαν το Σασμό..
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ερώτημα: υπάρχει ελληνίδα στην ηλικία της Μαρίας που να έχει λεφτά να ανοίξει μαγαζί;
Οι πιο πολλές δικές μας που ξέρω στην ηλικία της που δεν έχουν βρει χορηγό πριν σταφιδιάσουν τις τρώει το μαύρο φίδι. Όχι να έχουν και λεφτά για μαγαζί.
Μήπως τελικά οι Έλληνες όντος ξοδεύουμε πιο πολλά λεφτά στις εισαγόμενες παρά στις δικές μας :think: Και από ότι φαίνεται ακόμα και σε φάση μιλφογρανις οι εισαγόμενες υπερέχουν και συνεχίζουν να μαζεύουν τις συντάξεις του κοσμάκη :grin:
Συνιδιοκτήτρια είναι.Μπορεί να τσόνταρε λιγότερα από ότι ο συνέταιρος της.
 

Yorgos_78

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
33
Like
326
Πόντοι
20
Ερώτημα: υπάρχει ελληνίδα στην ηλικία της Μαρίας που να έχει λεφτά να ανοίξει μαγαζί;
Οι πιο πολλές δικές μας που ξέρω στην ηλικία της που δεν έχουν βρει χορηγό πριν σταφιδιάσουν τις τρώει το μαύρο φίδι. Όχι να έχουν και λεφτά για μαγαζί.
Μήπως τελικά οι Έλληνες όντος ξοδεύουμε πιο πολλά λεφτά στις εισαγόμενες παρά στις δικές μας :think: Και από ότι φαίνεται ακόμα και σε φάση μιλφογρανις οι εισαγόμενες υπερέχουν και συνεχίζουν να μαζεύουν τις συντάξεις του κοσμάκη :grin:
Μπα. Περισσοτερο για την αυτοφωράκια κάποιου αλλου συνεταιρου ο οποιος εχει αναλαβει και τα όποια κουμαντα της προστασιας την κοβω παρα πραγματικη ιδιοκτητρια. Δε μιλαμε για Mikel εδω...
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
774
Πόντοι
81
Εχει υπόγειο χώρο ,το ΚΑΠΗ , Σκορπιός Παιδια ;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.018
Κριτικές
94
Like
46.321
Πόντοι
17.311
λοιπον περασα για ενα ποτακι απο το τρεντυ λαητ κωλομπαρο.
ειναι παρα πολυ μικρο, ενα μικρο ορθογωνιο ας πουμε με λιγα λογια.
τιγκα στους καγκουροφατσες, γυφτακους και ακυρες χαζογκομενες των σοσιαλ μεσα.
πετυχα και εναν "γνωστο" μαϊμο του τικτοκ, που απο κοντα ειναι πιο ηλιθιος αποτι φαινεται στα σοσιαλ.
δυστυχως ημουν με γυναικεια παρεα, γιατι και αυτη ηθελε να το δει ενεκα τρεντ.
σιγα μη δεν ηθελε...
καταληγω.
αυτο το μωρο τελικα ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟ και το μονο που αξιζει βεβαια.
απο κοντα ειναι πιο ωραια και φαινεται οτι εχει απιστευτο δερμα.
μας ανοιξε την πορτα μαζι με εναν βοϊδοκοιλια λαϊκομουρη και εμεινα.
DSF4475.jpg

τα υπολοιπα που εχει ειναι ψοφιες μιλφοθειτσες, μαζι και η σπασμενη ενεκα ηλικιας πλεον πεπη, που μας σερβιρε τα ποτα μας, χαμογελαστη.
αυτα στα γρηγορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom